Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Böylesi sadece Türkiyede olur

Motovento
    REKLAM ALANI
    motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    Az önce bizzat şahit olduğum olayı hemen sizlerle paylaşmam lazım çünkü gerçekten şoktayım.
    İş yerinden arkadaşım gel bak aşağıda bir motor var satıyolarmış alacağım diye çağırdı pencerenin önüne gittim aşağıda gayet yıpranmış bir MZ 251 duruyor. Fiyatıyla ilgili yorumlar yaparken arkadaşım beni işletiyormuş sadece motoru görünce ne tepki vereceğimi ölçmüş. Buraya kadar herşey gırgır şamata ve normal.
    Tam bu sırada motorun başına sağ ayağı alçıya yeni alınmış ( alçı pırıl pırıl bembeyazdı) bir vatandaş koltuk değnekleri ile geldi ve gayet sakin deynekleri motora dayayıp bindi motoru kick ledi ve çalıştırıp indi sonra motorun arkasına demirden bir aparat yapmış sisybar tarzı onada koltuk değneklerini sıkıştırdı değnekler motorun sağından-solundan baya bi dışarı taşıyor doğal olarak. Napıyor bu derken motora bindi tabiki kask falan hakgetire taktı vitese ve attı kendini trafiğin içine kırık alçılı bacağıyla motorun üzerinde. bu kadarınada pes yani
    GÖZLERDE YAŞ YOKSA RUH GÖKKUŞAĞINA SAHİP OLAMAZ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    trajikomik
    ALPAY

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X

yurdum insanı.......
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    plakaya özürlü motosikleti işareti koydursun. Ama merak etmeyin böyle kullanmaya devam ederse diğer bacağıda kırılır bu bilinçli kişinin

Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    kullanmaya devam etmesine gerek yok motoru ayaklıktan indirip keklik gibi seke seke motoru yola indirmeye çalışmasını görseniz motora yükleniyo seke seke motoru itiyo zaten herif motoru düzeltirken düşer bu gidişle

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başına gelmeden konuşmamak lazım ben motora hafta sonları zevk için binen biri değilim nerdeyse günümün önemli kısmı motor üzerinde geçiyor valla bu pozisyonda bende vazgeçmezdim gibime geliyor. şimdi bunu zevk için binenlerin anlamasınıda beklemiyorum araba varken rahat varken motora binilirmi diyeceksiniz. BİNİLİR
    motoru kontrol edebildiğim sürece motora binerim tek ayağımın kırık olmasıda buna engel olmaz ama deniyecem bakalım olurmu
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    motor aşkı işte kim ne derse desin kırık ayakla bile vazgeçmemiş
    ERASER WİLL COME BACK

BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    AYDIN abi haklısın aşk işte kafam kırık bıle olsa yıne bınerım

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    motoman, kardeşlim mualesef böyle dingiller yüzünden bizim gibi sağlam adamlarında şavtı kayıyor.Bi zamanlar böyle bastonlu hıyarın biri aynı motorun arkasına değneklerini takmış ben kaldırımda yürürken değnekleri bana takıldı ben bir yana o dingil bir yana devrildi.adam bide kalkıp neden dikkat etmiyon diye beni dövmeye kaltı allahtan ayağı sakattıda kaçabildim oradan
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    bizim yurdum insanında bir deyim vardır ya, bana birşey olmaz diye, tam uymuş.

Arvasi3,
    cidden niye dikkat etmiyon
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    Atin olumu arpadan olsun durumlari var burda anladigim kadariyla!

Yaa ask mesk de arkadaslar, burda motoman in soolemek istedigi biraz da guvenlikle ilgili(!)
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    alestevardiya biz olaya espiri katalım dedik heralde yani kafam kırık bile olsa kask takarım...

ya motorun sağından solundan çıkmıyosa sadec ön ve arkadan uzuyosa bunada önlem almışsa ne olacak şimdi motora pazardan pazara binen ki ben onlara piknik motocuları diyom motoru hafta sonu pikniğe gidecek bir araç olarak görenler grubu tabiki bu olayı garipser eğer trafiği tehtid edici bir durum yoksa ve motoru kontrol edebiliyosan binersin kardeşim bunda ne gareiplik var bak geri zekalı olup araba kullanan ne kadar çok örnek var asıl bence bu garip

EMREJJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler
    size bişi sorcam
    bu regal tiger i nası buluyosunuz
    ben ucuz ama 0 km motor almak istyrmda

+ Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    + Burası bir "irc server" değildir, kafanıza göre mesajlar yazamazsınız. Forumun nasıl işlediğine bakarak ve forum kurallarını okuyarak gerekli olan yerlere mesaj yazabilir veya başlık açabilirsiniz.
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *********************¿*********************

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Tek bacakla motor kullanan efsane bi abimiz vardı, Norton ustamıydı adı. Allah rahmet eylesin, iş olsun diye kullanmıyodu ama devamlı binerdi. Eskiler bilirler...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

valla bende binerim kim nederse desin isteyen bakar güler ben motorumdan ayrı kalamam

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamın kendi halini kameraya çekip izlettirmek lazım .Dışarıdan nasıl görünüyorum acaba diye...
    güzel bakan , güzel görür.

Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    Motor diyince akan sular durur arkadaşlar bende katılıyorum ama bu adam bu ayağı ile frene basıyo değnekler öyle arkada ne biliyim işte ah bi kamera falan olsa bi fotolasaydımki hali görseydiniz. Kendini düşünmüyorsa başkalarınıda tehlikeye atmaya hakkı yok değilmi

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    bence onun 2 tekeri satıp ayağı düzelene kadar üç teker alıp binseydi daha iyi olurdu

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler