Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Böylesi sadece Türkiyede olur

Motovento
    REKLAM ALANI
    rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Yurdum insanı = KOMİK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alpinaB10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR K9
    garip gelmedi banada aslında..BBRR arkadaşıma katılıyorum. yıllar evvel çok ciddi bi motorsiklet kazası yapmıştım. sağ bacağım diz kapağımın üzerine kadar alçılıydı. yürümeyi başardıktan sonra ilk işim arkadaşımız cbr600 ünü kullanmak oldu. sadece 5 dakika binmeme rağmen inanıyorumki eğer o gün o motoru kullanmasaydım bu gün motorsikletlere uzaktan bakıyor olurdum..ama annemin camdan beni o halde görünceki çığlığı haala çınlar kulaklarımda...

mercuryhepat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mecbuen-kafesci-73 merso ile...
    benim ilk kazamda parmagıma takılan platin yüzünden elim oldugu gibi tam 32 gün alchıda kalmıshtı...achıldıgı zaman yaptıgım ilk ish motora binmek oldu.bilek ve parmaklar hissizleshtigi ichin hakimiyet biraz zor oldu ama basharmıshtım!! 32gunluk hasrete son vermıshtım!!
    haftalardan sonra üshümek bile güzeldi ))
    - Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    - Kullanıcıların özellikle forumdaki yazışmalarda olabildiğince düzgün Türkçe kullanmaları önerilir. Tamamı büyük harften oluşan, noktalama işaretlerine yer verilmemiş veya haddinden fazla seviyesiz bir tarzda yazılmış iletilerin zor anlaşıldığı ve anlaşılsa bile dikkate alınmadığı bilinmelidir. Bu tür hatalar ihtiva eden ileti veya başlıklar kaldırılabilir ve bu tür davranışları sergileyen üyelere ceza verilebilir...
    - Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir ikonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *********************¿*********************
    I\\´m / I can !!

agonyozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza
    Demekki adama durmak için sadece ön fren yetiyor..Bak ne güzel elindekilerle yetinmesini biliyor amcam
    Something in the Way..!

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    adamın binesi varmış demekki abicim neden ööle diosunuzki ? adamın binesi,gaza sarılası varsa onu kim durdurabilir ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler