Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

B den A2 ye fark alanlar cok acıl bı zahmet bakın lutfen

Motovento
    REKLAM ALANI

ordudan B sınıfı ehlıyet almıstım.A2 ye fark ehlıyetımıde ankaradan aldım.bugun gıttım emnıyetten surucu belgemı aldım.baktım verıldıgı ıl ılce belge numarası verıldıgı tarıh falan degısmemıs.fark ehlıyetlerınde bunlar degısmıyormu.yanlısmı bastılar yoksa.ordu yazıyor yıne.ankara yazması gerekmıyormu.sızınkınde ne yazıyor.lutfen benı aydınlatın....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetcalli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125 & Mz 301 Fun & Presto 150t
    Değişmiyor verildiği yer.İlk nerede aldıysan orası yazar.Sadece biryerinde fark yazar ehliyetin.Birde ehliyet veriliş tarihin değişmiş olabilir.
    Al bir Mz dünyayı gez...

ehlıyetı olan bır allahın kulu yok mu yaw

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    Alıntı mehmetcalli35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değişmiyor verildiği yer.İlk nerede aldıysan orası yazar.Sadece biryerinde fark yazar ehliyetin.Birde ehliyet veriliş tarihin değişmiş olabilir.
    aynen! b ehliyeti kayseri'den a2'yi istanbul'dan almıştım. veriliş yeri, tarihi bölümünde eski ehliyetin bilgileri yazıyor. zannedersem ehliyet no. bölümünde ayrıca, ikinci ehliyeti aldığım tarih yazılı.

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    belge numaran ilk aldığın ehliyete ait numara.bu 2 si içinde aynı oluyor . sana ait belge numarası gibi düşün. tarih 2 tane var. 1i a2 yi aldığı tarih diğeri b yi aldığın tarih.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

arkadaslar saolun benı rahatlattınız.bende ehlıyetı yanlıs bastılar dıye yarın gerı verecektım.tesekkurler....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)