Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

4 sinyalim birden koparılmış(Sabotaj)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Degerli Arkadaslar;
    Yarım saat önce Bostancı Şenesenevlerde evin önünde bahçe demirlerine 2 saglam kilitle bağlı olan Twister'imin 4 sinyal lambasının birden kırılarak koparıldıgını Sarıyerdeki evime giderken yolda sinyal vermek istedigimde farkettim..
    4 yerdede sadece kablolar sarkıyordu...
    Motosikletimi bıraktıgım yer herzamanki gibi cok genis bir kaldırım uzeri ve kenardaydı, kimseyi rahatsız edecek bir pozisyonda degildi..

Gunduz gidip yerinde inceleme yapacağım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

1- anlamını yapana sormalı, elleri kırılsın yapanın
    2- hayvanlara hakaret etme, bunlara hayvan demek iltifat olur

geçmiş olsun, nişanlına acil şifalar dilerim

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    geçmiş olsun kardeş........
    büyük geçmiş olsun , her iki konudada

Motosikleti
    kanuni breton 125
    Motor olmadığı halde düşündüğüm zaman deli olduğum bi hadise! en son yaşadığım olay bisikletin kilidini kesmeye çalışmışlardı! Allah dan yarım bırakıp kaçmışlar! motosiklet olsa kimbilir naapıcaklar! şekl 1 A alıp kaçarlar mı,kırıp dökerler mi! yoksa külli götürürler mi!?
    böylelerinin kafasını kırmak lazım!
    bu arada geçmiş olsun!

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200 / Gilera Nexus 500ie
    hocam çok büyük geçmiş olsun umarım bi şekilde sorumlularını eline geçirirsin!
    bu arada nişanlın için de ayrıca geçmiş olsun diyorum (olayın konusu geçti mi zamanında bilemiyorum...) allah yardımcınız olsun. ayrıca verdiğin sevgi ve mükemmel destekten dolayı da allah size yardımcı olacaktır bundan eminim, seni de tebrik ediyorum!!!

dünyanın adaleti bu kadarcık olamaz ben inanmıyorum. o insanların bu yaptıklarının yanına kalacağına da inanmıyorum. Allah büyük, sopası yok, ama nerden çıkacağı belli olmayan bi şekilde o o.ç.'larının başına eminim bişey gelecektir. her ceza öteki tarafa kadar beklemez bence! burda da cezalarını görürler!!!

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Geçmiş olsun. Allah'tan acil şifalar diliyorum.

Aracınızın sinyallerinin çalınmasına gelecek olursak. Parçası oldukça pahalı olan honda'ların, bazı tamircilerin piyasadaki diğer hondaları yedek parça deposu olarak görmesi sebebiyle sizin sinyalleriniz gitmiş bulunmaktadır. Bulabileceğinizi sanmıyorum bulsanızda asıl işi yaptıranı bulamayabilirsiniz. Malesef toplum olarak çok kötü ahlaklı bir toplum olma yolunda tam gaz gitmekteyiz.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r
    öncelikle nişanlın için geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum...
    böyle insanları gerçekten toplum içinde tutmamalıyız..... öyle insanlar var ki hergün yüz yüze bakıyorsunuz ama böyle bir şey yapacağı aklınıza bile gelmiyor... benim başıma da geldi oradan biliyorum.... arkanı duvardan başkasına yaslama.... bunu yapan çok yakınında olan bir insan olabilir....

en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Comfirmation Bias

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    dostum ablamıza üzüldüm....allah kimseye çekemeyeceği acı vermesin..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Ömer tekrar geçmiş olsun diyorum
    bu arada hayvanları konuya karıştırma derim nedeni ise hiçbiri nankör değiller bir sokak köpeğine bile bir lokma aş ver kapında köle olur ama nedendir bilinmez bazı insanlar var çalmak kırıp dökmekten zevk alıyolar her zaman demişimdir malımda gözü olanın çalışıp çabalamadan hazıra konanı Allahın huzuruna bırakıyorum eninde sonunda bir yerinden bir şekilde çıksın
    ERASER WİLL COME BACK

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    hem ablaya hem sana geçmiş olsun hocam.. sinyaline sabotaj düzenleyenlerinde allah belasını versin..

fausten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nişanlınızın en kıza zamanda iyileşmesi için dualarım sizinle.Ama diğer iki soruya verebilecek cevabım yok.Söyleyebileceğim sadece bu tip insanlar yüzünden dünyada TÜRK milletine olan aşağılık insanlar yakıştırmasının bunlar yüzünden üzerimize yapışıp haklı tavırlarına bizide alet ederek aşağılamalarına seyirci kalmakta UTANIYORUM

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Peygamberin sakalı şerifini ayağına getirten bir bakanımız var. Saygı, edep, erdem yok olmuş insanlarda. Adam kayırmaca, rüşvet ve vb. ile kapasitelerini ve eğitimlerini aşan mevkilere geliyor insanlar. Toplumu bu şekilde yönetmeye kalkarsan, "imam osurursa cemaat sıçar" kabilinden kimsenin kimseye saygısı olmuyor tabi. Herkes her şeyi kağıt üstünde göstermelik yapmaya çalışıyor bu memlekette. İnsanın harcadığınız oksijene yazık diyesi geliyor bu geri zekalılara. Biz yine de yeldeğirmenlerine karşı savaşı sürdüreceğiz.

Speedlight_omer, nişanlına çok üzüldüm, acil şifalar dilerim.
    Life is for my own to live my own way - Metallica
    (Yaşam benim için, istediğim gibi yaşamam için)

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ...................... geçmiş olsun

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    speedlight_ömer gerçekten çok üzüldüm. kendimi senin yerine koyuyorumda ben kendi motorumu o halde görsem yıkılırdım, çok geçmiş olsun. boyle terbiyesizler var sokaklarda. belkide kıskançlıgından yaptı kimbilir. adiler

sana ve nişanlına büyük geçmiş olsun arkadaşım.hiç merak etme yaptıkları yanlarına kar kalmaz.Allah herkese gerekeni gösterecektir.

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    dostum çok geçmiş olsun nişanlınada üzüldüm allah acil şifa versin umarım iyileşir motora gelince bence sinirlerine hakim ol napalım hayvanlar ve insanlarla aynı havayı solumak ve hayatı paylaşmak zorundayız ve yapılacak çok bişey yok

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    abi nişanlın için gercekten üzüldüm umarım iyileşme ihtimali wardır. eğer istanbul da olsaydım seninle birlikte nişanlına moral werebilmek için bütün site üyelerini dawet ederek bi moral turu hazırlardım.dunyanın sonunun gelmediğini , yasama sewincinin tekrar kazanılabileceğini senle we butun uyelerle birlikte anlatmak isterdim.

motoruna bunu yapanlar ise insan degil ama haywan bile değil. sadece asagılık kompleksi ile hareket eden adi namussuz ciğeri bes para etmeyen insanca yasamaya ayak uyduramamıs warlıklar.

kendine iyi bak...
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    arkadaşım çok geçmiş olsun nişanlına da çok üzüldüm allah acil şifalar versin ve insan böyle çalınma olayları falan olunca hayat tan soğuyor allah bizleri böyle insanlara çattırmasın ve bizi korusun

HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    Önce nişanlına sonra motoruna geçmiş olsun kardeşim... Manevi değerlerin maddi kaygılarla törpülenmesine izin verme... Sen yine de moralini bozma ve hanımkardeşimize bu olayı çaktırma... Alt tarafı 4 tane stop, bugün yarın yerine konur... Ama nişanlın olayı bilirse (söylediysen başka tabii) kendisinin sebep olduğunu düşünüp daha da üzülür. Bu arada; yıllar önce üniversite arkadaşlarım ikisi daha sözlü iken bir trafik kazası geçirdiler, kızımız epeyi bir süre yatakta kaldı. Biz korktuk felç olacak diye ama, önce sözlüsü sonra arkadaşları moral dopingiyle ve Allahın izniyle onu sağlığına kavuşturduk. Allah sizin de yardımcınız olsun... Saygılar...
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler