Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Sizce; scooter kullanmak mı daha zevkli vitesli motorlar mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    rafel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu duygu şöyle ıfade edyım
    motora bındıgınde kendını özel hıssetmen bır anda motoru şahlandırman sonra bırde vıtes degıştırırken yaptın zıkzaklar acayıp oluyor yokuşmu at bıre ver gazı ıkıkışımı hıc sorun degıl benzınmı bıttı cek yedege bas gaza frenmı zayf yap komporsör eee ben daha ne dıyım
    Ayrılık vakti geldıgınde sessizce cekilir giderım yüzümü önüme düşürüpte

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Scooter çok pratik,çok kullanışlı ama oturma şekli rahat gelmiyo bana,ne bileyim,koltukta oturmuş gibi bacaklar boşta kalıyo,e öyle oluncada insan farklı farklı ayak haraketleri yapar kasılınca mesela ben bi süre sonra bacak bacak üstüne atmam gerektiğini hissediyorum,çünkü motorda değilde koltukta oturuyo hissi veriyor.

Tercih ve rahatlık meselesidir tabi ama vitesliler daha mi motor havasında.

Motosikleti
    Yamaha FZ-6n Honda VFR 800a
    Uzamak isteyene tork yemek isteyene vitesli; kuşlar kelebekler çiçekler böcekler diyenede scooter ben scooter kullanıyorum trafikte müzik dinlerken ayaklarımla ritim tutuyorum ve yağmurda gezmeyide seviyorum çünki paçalarım kuru kalıyor ama uzamak istediğim zamanlarda var elbet

2 sene scooter kullandım 10000km yol gıttım sehır ıcı ve sehırler arası şimdi motorum yok.yenı alacağım makınanın viteslımı yoksa otomatıkmı olması gerektığı konusunda neredeyse hergun karar değiştiriyorum çokça bahsedildiği gibi iki tarzında yerı ve özellıklerı farklı mesela vitaslinin ivmelenmesi sesi ve guvenlığı scooterdan ıyı ancak scooterında kullanım kolaylığı,extra rahat olusu bagaj hacmının çok genıs olması ilgi çekıyor. artı yenı nesıl scooterlarda vitesli makınalar kadar gucluler neredeyse-örnek gilera nexsus 500 yada gp 800- son tahlılde bu soruya cevap verırken motosıkletını neden ıstedığını ve ondan beklentılerını ıyı tespit etmek gerekıyor bence....
    BEN GÜZELE GÜZEL DEMEM KAFAM GÜZEL OLMADIKÇA

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı GeNeRaL's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hukmetmek istiorsan,senın ıstedıklerını yapsın dıorsan emırlerı ben vereyım dıorsan tabikide VİTeSLi...
    ben bole dusunuorum ve scooterın bısıkletten pek bı farkı yok bana gore...
    olsun biz bisikletide scooteride çok severiz fitesli tarzım değil tembelim ben

Alıntı coldplay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scooter çok pratik,çok kullanışlı ama oturma şekli rahat gelmiyo bana,ne bileyim,koltukta oturmuş gibi bacaklar boşta kalıyo,e öyle oluncada insan farklı farklı ayak haraketleri yapar kasılınca mesela ben bi süre sonra bacak bacak üstüne atmam gerektiğini hissediyorum,çünkü motorda değilde koltukta oturuyo hissi veriyor.

Tercih ve rahatlık meselesidir tabi ama vitesliler daha mi motor havasında.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Yamaha T-max , Gilera nexus , Burgman 650 , yeni GP 800 veya artık üretilmeyen Gilera SP 180 gibi makinaların kullanım zevki çok güzeldir.. Alışkanlık yapar çoğu insana... vitesli motor versen o zevki alamazlar...
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

Motosikleti
    arabayı satayım zx 6 olacak
    şehiriçi today şehirler arası cbf 600 ülkeler arası goldving

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    olaya noktayi koyayimmi?sehir icinde scooter zevkli dur kalk yaparken vakit kaybetmiyosun.hemde eller serbest oluyo ama sehirler arasi yola cikacaksan viteslinin tadindan yenmez

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    en iyisi yarı otomatık hem ekonomik hemide zevkli
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler