Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

gt250r ımın debriyaj ı o kadar sertki 1 günlük kullanım sonucu,

Motovento
    REKLAM ALANI
    hayalets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt 250 R
    gt250r ımın debriyaj ı o kadar sertki 1 günlük kullanım sonucu şuan elimi kapatıp açamıyom.okadar ağrıyorki aşırı derece.Neden dolayı sert olabilir.Debriyaj teli koptu yenisini taktırdıktan sonra böyle oldu yardımlarınızı bekliyorum...
    Satılık ucuz choper motorsiklet
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-mondial-150-zat-takasli-250-cc-capir-vitesli-chopper-motorsiklet-58197787/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    bendede olmuştu debriyaj telin çok gergin. telin bağlandığı üst ve alt noktada vidalar var onları sık (yani bağlandıkları noktaya doğru sık) gevşer. çok sıkma kendin ayarla eline göre
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    yan sanayi debriyaj teli taktırdıysan ondandır yuksek ihtimal telinini orjinaliyle değiştirdiğinde düzelir kefee.. arkadasın dediği olay sadece kavrama mesafesini ayarlar sertlik ve yumuşaklıgı etkilemez etkilese bile seninki gbi bi durumu tatmin etmez. Tekeriniz düz bassın.
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

hayalets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt 250 R
    eyvallah kardeşim saol bi orjinalini taktırayım yan sanayi taktırmıştım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:45 ----------

böle orjinal parçaları ucuzdan kapatabilceğim sipariş verebileceğim nereler var?
    Satılık ucuz choper motorsiklet
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-mondial-150-zat-takasli-250-cc-capir-vitesli-chopper-motorsiklet-58197787/detay/

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 25 TL gibi bi fiyata almıştım(20 ya da 15 TL de olabilir tam hatırlamıyorum) çok memnunum orjinal mi değil mi bilmiyorum ama... Teli değiştirmen, kaliteli bişey alman sorunu çözecektir orjinal olmasına gerek yok motora uyumlu değil galiba seninki.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yan sanayi diye olduğunu zannetmiyorum teli boşta elinizle ileri geri oynattığınızda rahat hareket ediyorsa montaj hatasından kaynaklanıyordur(manetin olduğu yerden ve aşağıdan depriyaj ın olduğu yerden sökerek)

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    yağlandımı yenisini takarken az bi yağlansa bişey kalmaz
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    ihtimal olarak teli montaj ederken geçmemesi gereken bi yerden geçirmiş olabilirler,sert bir şekilde dar alanda dönüş yapıyor olabilir,bi yere sıkışıp kırıklık oluşmuş olabilir..debriyaj telleri v.b sert ve ani dönüşler yapmamalıdırlar..olabildiğince geniş kavislerle dönmelidirler..bunu bir kontrol etmeni öneririm...
    anadolu yakasında bana yakın olsan bi bakalım derdim...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    youtube'da mı ne videosu vardı nasıl montaj yapılacağının, ona göre çıkarıp tekrar takmayı dene bir de

---------- Post added at 23:52 ---------- Previous post was at 23:50 ----------

gt 250yi bulamadım belki başka sitede vardır ama şu da işini görür http://www.youtube.com/watch?v=qLhIFdmFLLg

_w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    bende de aynı sorun olmuştu. Bretona- CGL nin telini taktım tabiri caizse kazık gibi oldu sonra söktüm teli telin boruya girdiği kısma şırınca ile yağ enjekte ettim. Eskisinden daha rahat oldu. Sizede Bunu yapmanızı Öneririm
    Ben Yaşadıkça Sen ÇıLdIrAcAksIn!!!
    Kanuni Breton _Mavi Ejder_

Vedalar Zamansız olur...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)