Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1995 model virago 250 cc

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 2005
    Arkadaşlar daha önce konu olarak açtığım motoru görme fırsatım oldu.En başta belirtmeliyimki motor 94 değil 95 modelmiş.Konjektör önceden problem yaratmış,sahibi orjinal konjektörü getirtip taktırmış.Üzerindeki akü yeni,hava filtresinin nikelaj kapağının önünde hafif bir çizik olduğu için sahibide macun çektirmiş.Üst eksozun uç kısmı paslanmış,ayrıca kontak anahtarı zorlandığı için üzerinde anahtar durmuyor.Debriyaj kolu ise kırıldığı için plastik takılmış.Tekerler gayet iyi durumda.Vişne çürüğü renginde.30000 km'de .fiyatıda pazarlıkla 3.000 YTL 'ye indirdim.yorumlarınızla yardımcı olursanız sevinirim....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bi foto alabılr mıyız pekı .

Motosikleti
    mondial 2005
    Telefonumda kayıtlı ama akşama resmini koyacağım.Sizin bu özelleklere göre yorumunuz nedir ?

abı ben anlamam o model motordan degerlı abılerım ablalarım sana yardımcı olurlar

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Alıntı ByPaTr10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abı ben anlamam o model motordan degerlı abılerım ablalarım sana yardımcı olurlar
    Değersiz abilerin yardımcı olamazmı ?

Eksoz kolay uç kısımlarını pas sökücüyle temizle olmadı yeni nikelaj attırırsın debriyaj 5-10 ytllik bişey zaten macumlu yeride nikelajla yada boyayla boyak hiç sorun kalmaz ;) motoru iyise kaçırma derim

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    motor yağ yakmıyor, vuruntu yapmıyorsa alınır, fakat konjektör maalesef bu makinalarda hep sorun onu sineye çekeceksin....
    "Motosiklet Özgürlüktür."

Motosikleti
    mondial 2005
    vuruntu yapmıyorsa derken ne demek istedin biraz açıklarmısın yağ kaçırması falan yok yağ da yakmıyor

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyatı biraz daha aşağıya çekmeye çalış. Pas, çizik falan ufak tefek şeyler, onlar sorun değil..Bu model temizse alınır merak etme; yaşını problem etme...

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    fotoraf çekmen gerek detaylı yanında calıstırdılar mı kullandın mı yürürü ve çalışması nasıl
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)