Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Mondial 151 Rs Yardım ßeyLer!!

Motovento
    REKLAM ALANI

SeLam ßeyler ben yakında Mondial 151 Rs alıcagım ama fazla bir bilgim yok fiyatı 1.840 ytL. plaka + Ruhsat ile birlikte fiyatı sizce ne kadar olur ve 151 rs guzelmı hız yapmak ısterım arkadasımda yamaha ybr var onunkıne yetişebilirmiyim sizce? Yardımlarınızı beklerım. 151 Rs nin iyi ve kotu yanlarını anlatırsanız sevinirim ve Motorun Ses cıkarmasını ıstıyorum bızım buralarda problem olmaz cunku herkesın altında motor ve eksoz kapagı yok bas bas bagırıo motor nasıl yapıcagım ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istediklerine R6 onerebilirim ybryide gecer seste cıkarır rs'e gelince guzel motor ama sen onu parcalarsın alıp yazık etme ülke ekonomisine
    true love..

Drift Religion

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    izmirdeysen gel ben sana satayım kız gibi motor 1000 km' de.
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Hayır ankarada oturuyorum mondial tam bana göre bir motor mahalle aralarında sürerim zaten caddeye cıkamk gıbı bır nıyetım yok..

Fiyatı 1.840 ytl alıcagım ama ses cıkarması ıcın napmam gerekıor ??

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    ses cıkarması ıcın napmam gerekıor ??
    Gaz vermen gerekiyor

selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    ses çıkarması için egzosun içinden bi boru gelir ince bi boru onu egzosun kapaüını açıp baya içerden kes
    egzos kapağınıda sök arabala spor susturucu uçları varya bitanede onlardan taktır tamamdır ama yakıt konusunda pek sağlıklı olmaz
    No Manita No DIRDIR ONLY MAKARA ONLY GIRGIR

Motosikleti
    Bısan Lıfan Shalter 125
    bı zamandan sonra zaten ses cıkıo ama cok bagırmasını ıstıosan kokten cıkar egsozu tmm dır benım de bı kere olmustu egzsoz cıkmıs o ne bagırmak be dovuolardı benı nerdeyse

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    hacı yas kac ehliyet varmı maddi imkanını zorla 2 .el ybr al kafanda rahat olur cebinde en azından adam gibi motora biniyorum dersin aldığım motor taş gibi uzun zaman binerim dersin..

Motosikleti
    Yamoto 150T
    bence ikinci el iki zamanlı bi makina al örneğin ; bws , skipper , speedfight , vs bağırsın istiyosan alttaki vidasını açarsın :D ama beni dinle yoksa ilerde pişman olursun
    Ruhunu Değil Lastikleri Yak

2.eL honda cbf150 aLsam iimi beyLer ? max. param 2.Mlyar veya 2500 Bu paraya göre motor bakıorum

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    yaw kardeşim çinli alıpta parana yazık etmee
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

paramın yetecegı ybr turunde bir motor söylesenız parayı belirttigim gibi üstte 2.mlyar veya 2.5.mlyar yardımm ???

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    enrl
    151 RS yerine git yamaha cygnus RS 125 al kampanya var 2180 ytl plaka dahil fiyatı.

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    hadi cygnusu beğenmedin git an 125 al 10 numara alet 2,190
    hadi onuda beğenmedin agılıtynin 2. elleri 1,500den başlıyo oda güzel motor seri al tepe tepe kullan
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım YBR'ile kafa kafaya gidersin 151 rs'ile ama arkadaşlarında dediği gibi sağlam motor değil bak ben 4 ay önce mondial 150 hs aldım şimdi pişmanım aldığıma bak kampanya var yamahanın 125 cc scooter larında fiyatı plaka hariç 1.980 ytl git al bin fıstık gibi motor

ha illede mondi diyorsan onu beğeniyorum diyorsan 151 rs yerine 150 hs modelini al daha sorunsuz motor 151 rs çok sorun çıkarıyor hem 150 hs daha şık
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ha illede mondi diyorsan onu beğeniyorum diyorsan 151 rs yerine 150 hs modelini al daha sorunsuz motor 151 rs çok sorun çıkarıyor hem 150 hs daha şık
    bana niye hiç sorun çıkarmadı

bu arada peşin fiyat 1,980, mondi 151rs yi ben 10 ay kredi kartı cektım 1,750 ytl 175 175 çerez parası gibi ödedim bitti

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana niye hiç sorun çıkarmadı

bu arada peşin fiyat 1,980, mondi 151rs yi ben 10 ay kredi kartı cektım 1,750 ytl 175 175 çerez parası gibi ödedim bitti
    arkadaşım sen sorun yaşamamış olabilirsin benim çevremdeki 151 rs'ler hep sorunlu oluyor bu arada mondial serviside aynı şeyi söylüyor en çok tamire gelen motor 151 rs diyolar
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sen sorun yaşamamış olabilirsin benim çevremdeki 151 rs'ler hep sorunlu oluyor bu arada mondial serviside aynı şeyi söylüyor en çok tamire gelen motor 151 rs diyolar
    haklısın o tamıre gıdenlerı hepsi sucu motoru çünkü

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    Alıntı enrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SeLam ßeyler ben yakında Mondial 151 Rs alıcagım ama fazla bir bilgim yok fiyatı 1.840 ytL. plaka + Ruhsat ile birlikte fiyatı sizce ne kadar olur ve 151 rs guzelmı hız yapmak ısterım arkadasımda yamaha ybr var onunkıne yetişebilirmiyim sizce? Yardımlarınızı beklerım. 151 Rs nin iyi ve kotu yanlarını anlatırsanız sevinirim ve Motorun Ses cıkarmasını ıstıyorum bızım buralarda problem olmaz cunku herkesın altında motor ve eksoz kapagı yok bas bas bagırıo motor nasıl yapıcagım ??
    arkadasım kendını ucurumlardan atmak ıstemıyorsan mondial151rs alma herseyı hatalı hem de cın bıraz<daha ver yamaha ybr al mondialden uzakdur hemde 151rs den ... aman aman aman çinliler halen geliyor....

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    deprem oldu o kadar çinli öldü haala çinli motor alıyonuz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler