Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

bi açıklığa kavuşturalım yeni racer ları

Motovento
    REKLAM ALANI
    smart87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 150 ZAT
    yaw millet önemli bi kaç sorum var!! sizce ZEALSUN ZS200GS mi? yoksa KANUNİ nin 200 cc lik raceing imi?? bizim sitede herkes bu iki motoru beğenmiş! ama diğer forumlarda hiç de iyi bahsedilmiyo bu motorlardan!! benim 150 ZAT ım var! sizce 150ZAT satılıp bu iki motordan biri alınırmı? ayrıca belirtim kanuni 200 racer türk malı, bursa çıkışlı.
    dünya tatlı olsaydı doğarken ağlamazdım ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gopreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni 200 racer
    Arkadasim Kanunİ 200 Racer TÜrk Mali DeĞİl. Bu Konuda Yaniliyorsun. Ama Adİ Çİn De DeĞİl. Çİnde Motor İmal Eden YÜzlerce Fİrma Var. Bunlarin İÇİnde En İyİlerİnden Aliyo Kanunİ. Ama SeÇİm Yap Dersen Ben Kanunİ Derİm Cunkİ Secİmİmİ O YÖnde Yaptim Motor 500 Km De Cok Memnunum Problemİ Yok. Rodaj Bİtmedİ Km De 90.000 Tl Yaktim Ve 130 Dİyor. Rodajdan Sonrasini Paylasirim Seninle...

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    kalite bakımından zealsun. çinin en iyi firmasıymış. ayrıca kanuni de race değil bence. vitesi endurolar gibi motorun üstüne yatamıyosunuz. yani race pozisyonuyla ilgisi yok. motorun üstünde çok dik duruyorsunuz. zealsunun parçası dışında kesinlikle zealsun derim. ikisinide yakından inceledim.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

motosport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW boxer (nostalji) inşallah
    kanuninin race ile alakası yok nerdeyse uzaktan görünüm olarak öle görünebilir ama vites ve yükseklik konusunda hiç alakası yok ama zealsun güzel fiyat ve görünüm montaj kullandıkları malzeme olarak süper olmuş (ikisinide yakından inceledik ylmzzz ile birlikte)
    [URL="http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8625"]KONYALI MOTORCULAR TOPLANIYORUZ[/URL]

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    Ön AmortİsÖrÜ Bİraz İndİrİnce Benzİyo Racer A Ama Yorucu Oluyo Tekrar YÜkselttİk

smart87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 150 ZAT
    zealsun iyi diyosunuz yani. peki yakıtı hakkında bi bilginiz varmı?? bizim bi arkadaş zealsun bayiisine bu motoru sormuş; motoru kros motoruymuş, sadece dişlilerinde değişiklik yapmışlar. motosport motora bindiysen anlaşılır bi fark varmı ? yani sencede kros karışımı bişemi?
    dünya tatlı olsaydı doğarken ağlamazdım ...

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla dostum sitedeki ilk kanuni racer kullanıcısı gopreis ile benim evet motor biraz cross tadı veriyor ama o da motor un 4 zamanlı olmasından kaynaklanıyor ayrıca 4 zamanlı motor cross motoru olmaz bence biz kullandıkca yazıyoruz bi entry açmıştık ordan takip edebilirsin bizim düşüncelerimizi..

http://www.motosiklet.net/forum/show...t=kanuni+racer

Alıntı smart87 adlı üyeden alıntı
    zealsun iyi diyosunuz yani. peki yakıtı hakkında bi bilginiz varmı?? bizim bi arkadaş zealsun bayiisine bu motoru sormuş; motoru kros motoruymuş, sadece dişlilerinde değişiklik yapmışlar. motosport motora bindiysen anlaşılır bi fark varmı ? yani sencede kros karışımı bişemi?

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    bence 200 cc de olabılecek racer bu dur arkadaslar. kımse bu motorlarda 1100cc şatafatı aramasın. ben cok memnunum. motor su an 550 km de 130 yapıyor. ileride ne olur bakıcaz artık.

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    NicemaN, komik bir yazı yazmışsn bence.. Ne demek 4 zamanlı arazi motor olmaz diye. Şu anda kullanılan butun enduro motorlar 4 zamanlı. Gayet bildiğin 4 zamanlıdır. Emme - Sıkıştırma - Ateşleme - Egzost olarak.. Arazi tipi motosikletler 2 zamanlıdır diye yanlıs kanılar yaymayalım insalara lütfen.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    sonuçta kros motorlarla değişik bu motor.
    kawasakinin kle500, en500 ve er5 gibi modellerinde de motor aynı ama şanzıman dişli gibi farklar var. bu da motorların ivmelenmesinin son hızlarını farklı olması demektir.

kroslara göre bi farklılık da vites kolunun geride olması. bu da motorun üstündeki yatış mesafesini etkliyor ve racing pozisyonuna yakın bi pozisyonu var.

kanuni de bu yatış pozisyonu kesinlikle yok. merak edenler gitsin baksın. kroslarla aynı gibi vites kolunun yeri.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

motosport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW boxer (nostalji) inşallah
    valla sürmedim açıkcası ama motor gerçekten güzel rahatlık yönünden ve 200 cc de race görünümlü bu fiyata alınabilecek en güzel motor bence motoruna gelincede cros diye bişey duymadım ben sadece 4 zamanlı bir motor hatta race olmasına rağmen şanzuman niye 5 vites diye sorduğumda dişliyi değiştirerek 6 vites de oluyormuş performans olarakta güzel yakıt yönündende güzel crosla alakası yok
    [URL="http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8625"]KONYALI MOTORCULAR TOPLANIYORUZ[/URL]

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    bu tip motor firmları her model için ayrı motormu üretiyo sanıyosunuz belli birkaç kalıp üzerine kasaları değiştirip yediriyolar millete ar-ge ye bile yatırım yaptılarını sanmıyorum bkz: mondialin 50 çeşit 150 likmotoru çıktı hangisinin birbirinden farkı var motorlarında hatta ve hatta 125 liklerle 150 likler bile aynı piston çapları dışında tabi kanuni racer dediğimiz motorun chetah 125 ten çokta farklı olmasını beklememek lazım tabi buda motorkısmı olarak
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    komik duruma düşmemek için okuduğunu anlıcaksın yoksa yazdığın komediden ibaret kalır...
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı
    NicemaN, komik bir yazı yazmışsn bence.. Ne demek 4 zamanlı arazi motor olmaz diye. Şu anda kullanılan butun enduro motorlar 4 zamanlı. Gayet bildiğin 4 zamanlıdır. Emme - Sıkıştırma - Ateşleme - Egzost olarak.. Arazi tipi motosikletler 2 zamanlıdır diye yanlıs kanılar yaymayalım insalara lütfen.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Abi şu motorlara hala racing diyorsunuz ya, hayranım size...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    @boy

Bence racing replika gibi bişiy demek lazım, tam bir sınıfa oturmayan bir alet bu. Senin önerin var mı?

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Khutuck
    Bence racing replika gibi bişiy demek lazım, tam bir sınıfa oturmayan bir alet bu. Senin önerin var mı?
    Arkadaşım Racing Replica (RR) demek zaten racing demek. Yarışa giren makinalar standart değildir, replica yarışa giren makinadan kopyalanmış anlamındadır zaten. 600RR, 1000RR replica makinalardır. Bu alete RR hiç diyemezsin. ZEALSUN ZS200GS olsa olsa touring olur. Zaten forumdaki bazı yazılara bak, Zealsun sahipleri de aletin racing olmadığını söylüyorlar.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    @boy

Turinge de pek benzemiyor zs200gs Touring/racing kırması bişiy yapmışlar, ama bence touringi az racingi bol olmuş (görüntü açısından söylüyorum, performansı zaten racingin R'si değildir).

(racing replica'nın "bunun abisi racing, bu da büyüyünce öyle olacak" anlamında olduğunu sanıyordum, düşününce yarış motorunun yol versiyonu olması daha mantıklı geldi.)

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    Amma Taktiniz Beyler Su Racer Olayina. Fabrika Racer Diye Piyasaya SÜrmÜŞ Bİzde Racer Dİye Aldik. Yanİ İsİm İsİm. Yarislara Katilmayada Nİyetİmİz Yok Zaten BÜyÜtmeyİn Bu Olayi Bu Kadar Abartmayin. Zaten Ben Bu Motoru Az Yaksin Mobİlet Gİbİ Her Yere SÜreyİm Dİye Aldim

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    iyide abicim racing diilki zaten bizim makina adı racer herkes buraya takılıo
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Bilmeyenler Yorum Yapmasin

Bakin Arkadaslar Gecen Yil 3 Adet 2005 Model Motor Eskittim Ilki Cbr 125 Idi Ama Parca Ve Yakit Olarak Berbat 2 Kişi Kullanimda ölüm Gibi Bir Makina Tek Kişi Ve Rampa Asagi Düz Yol Motoru Ben Karaman Liyim Buralarda 140.150 Yapiordu En Iyilerdendi Benimki Rodaji Mükemmel Yaptim Rampa Asagi 165 Yapiodu....2.si Yamaha Virago 250cc Pek Sevemedim Rahat Olsada Yavas Di---3.sü Kanuni Tiger250cc Mükemmel Geldi Bana 100 Ykr Yakiti Vardi 160 Rahat Basiyordu Rahat Ve Keyifli Bir Motordu Uzun Yollarin Kaplani Gibiydi Hiç Sorun Görmedim öbür 2 Kisi Sorunlu Oldu Bunda Olmadi Ve Mükemmeldi Sadece Rüzgarli Havalarda Hava Giriş çikişlarinda Keşişme Oldu Bir Kac Kez Asiri Rüzgarda Oda Kis Gelince Sattim Sorunda Yasamadim şimdi Racer200 Aldim Elime Gecmedi Daha Yarin Gelcek Bakicaz Ama Ben Sunu Belirtmek Istiyorum Bazi Kardeslerlerim Sacma Yorumlar Ve Benzetmeler Yapmis Chetah125 Gibi Makinalarla .... önce Motoru Bir Kullan Sonra Yorum Yap Bence Sinifinda Yakit Performans Ve Hiz Olarak Lider Gelecek Sen Daha Dünkü çocuksun Bilmediğin Seylere Yazma...yilin 200cc Sinifinda Lideri Olacak Güçte Bir Motor 125cc Cbr 14,5hp 6 Vites Buda 200cc 14,5 Hp 5 Vites Ben Bu Motora 170 Yaptiririm.....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler