Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Güzel sitenin bilirkişi insanları yardım!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bakalım topic açtık xD
    Arkadaşlar sizlere çok önemli bi sorum olacak, aslında bu soruyu öncden sormuştum, sizlerden gelen cvplar kendi yaptığm araştırmalar vs...ler sonucu Zealsun zs150-19 da karar kılmıştım.Fakat sadece motora olan merakım ve sevdamdan dolayı denemek istediğim planet (sepetli) motorla tamamen istem dışı olarak ön kaldırıp küçük payla bi kaza atlatmış olmam beni motordan çok tırstırdı.Olayın üstünden yaklaşık 1 yıl geçti ve yine içimden bi ses motor motor diip duruor...Fakat kriterlerim biraz değişti gibi...

Size sorum şu olacak ve sonuç olarak pek fazla bi seçenek çıkacağını sanmıorm,tekrar motor almaya kara verdim fakat bi kaç kriterim var;

1.Motor ilk motorum olacak

2.Chopper/Cruisercıyım

3.Alacağım motor beni minimum düzeyde meşgul edecek (arıza,bakım vs... bakımından)

4.Babamın geçmişte bıraktığı motor sevdasını tetikleyemedikçe maximum 3000 ytl lik bi bütçem var

5.Piano eğitimi alacağım ve mesleğim müzisyenlik olduğu için büyük ihtimal motora en fazla 3 sene falan binebileceğim onun için alacağım motorda benim için, gösteriş, yakıt tasarrufu vs... yani motor bana maximum zevk vermeli

6.Motor cüsse olarak oturaklı, tam bir Chopper/Cruiser, orjinalinde fazla aksesuarı bulunan kısacası gösterişli baba gibi bi motor istiorum çıplak motorları pek sevmiyorum (Yalnız cüsseli derken tiger 250 gibi toplu bi cüsse yerine boyca uzun, basık, küçük olmayıpta yere yakın yakın bi cüsseyi tercih ederim)

7.Ayrıca (tahminlerime göre) pek tasvip etmesenizde 3 kişi çekerken kedini parçalamayacak bi motor

8.Babam büyük ihtimal 0 mal dan şaşmaz (ki 0 alırsa elini cebine biraz daha atacaktır sanırım,almışken iyisini alalım mantığını sever xD) ama ikinci el de araştırıcam

9.Öyle hıza karşı merakım yok,dengeli ve güvenli (yol tutuşu,fren sistemi vb...) olması benim için daha önemli

10.Uzun yola iki kişiyle gidebilecek (150 km civarı uzunlukta en fazla)

(Kısacası yakıtını koyup 3 yıl gezeceğim görüntüsü ve sesi canavar, iç kişiliği de fazla kişiliksiz olmayan , ve beni motor parçları konusunda usta yapmayacak bi motor arıyorum)

umarım fazla zor bi soru olmamıştır? Şmiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni racer200
    kanuni racer200 tavsiye ederim ben aldım mennunum gösterişli motosiklet ( motordan anlamayan meraklı gozler 15 20 ytl sanıyor ) 3.400 kusur sıfır fıyatı ıkıncı el almak ıstersen 2 lıra'da uygun bulursun var sorunsuz bütçene uygun motosiklet sportif iri yarı motosiklet, parcaları ucuz, ist. ilçelerınde cogu servısınde yedek parca sıkıntın olmaz km. 90 lira yakıyor. seri motosiklet.

bunda on kaldıramazsın hemde:)
    Dört teker bedenimi iki teker ruhumu taşır...!:farao:

Motosikleti
    Bakalım topic açtık xD
    yok hocam ben işimi garantiye alıp ağır motor aliim en iyisi, racer200 ve diğer kardeşinide düşündümde bi ara şimdi ben binerim hayabusalığı tutar en iyisi chopper sanırım benim için zaten küçüklükten beri hayalim

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı ahmetozdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuni racer200 tavsiye ederim ben aldım mennunum gösterişli motosiklet ( motordan anlamayan meraklı gozler 15 20 ytl sanıyor ) 3.400 kusur sıfır fıyatı ıkıncı el almak ıstersen 2 lıra'da uygun bulursun var sorunsuz bütçene uygun motosiklet sportif parcaları ucuz ilçelerde servıslerde oluyor yedek parca sıkıntın olmaz km. 90 lira yakıyor. seri motosiklet.

bunda on kaldıramazsın hemde
    Kanuni Racer'i aklının ucundan geçirme. Çok kötü bir motor, forumdaki konusunu okursan anlarsın.

Bu fiyat aralığında tavsiye edeceğim cruiser motor Regal Raptor. 2. elde 3.5 civarına bulabilirsin diye biliyorum. 250 cc güzel bir alet, diğer Çinlilere kıyasla pek sorun da çıkartmıyor. maalesef bu fiyatlara 2. el bile olsa istediğin tarzda Japon motoru bulamazsın, zaten sadece 3 sene kullanacaksan "bir YBR125 veya CBF150'yle başla, sonra büyütürsün" demenin anlamı yok.

Motosikleti
    kanuni racer200
    pekı hocam şimdiden hayırlı olsun ALLAH kazadan beladan korusun güzel bir mutluluk hayallerı gercekleştirmek. motosiklet hayali bir başka ben askerde alacagım motorsikletin hayalını kurupda uyuyordum

Motosikleti
    Bakalım topic açtık xD
    suzuki FYM 250cc nasıl bi motor görünüş olarak hiç fena durmuyor,önüne atacağım iki far bi sosis,arkayada iki deriyle dehşet bişey oalbilir sanırım

Motosikleti
    kanuni racer200
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni Racer'i aklının ucundan geçirme. Çok kötü bir motor, forumdaki konusunu okursan anlarsın.

Bu fiyat aralığında tavsiye edeceğim cruiser motor Regal Raptor. 2. elde 3.5 civarına bulabilirsin diye biliyorum. 250 cc güzel bir alet, diğer Çinlilere kıyasla pek sorun da çıkartmıyor. maalesef bu fiyatlara 2. el bile olsa istediğin tarzda Japon motoru bulamazsın, zaten sadece 3 sene kullanacaksan "bir YBR125 veya CBF150'yle başla, sonra büyütürsün" demenin anlamı yok.
    hacı kanunı yerlı malı yurtun malı kullanılmalı ben mennunum motorsikletımden obur kullanıcılar kullanması bılmıyo demekki

Motosikleti
    Bakalım topic açtık xD
    zaten sadece 3 sene kullanacaksan "bir YBR125 veya CBF150'yle başla, sonra büyütürsün" demenin anlamı yok.
    hıh işte en önemli noktalardan biri tebrik ederim güzel yakalamışsın hocam
    ben sonra büyütmicem çok yüksek bir ihtimalle o 3 senede motora olan hevesimi almam için minimum uğraş maximum zevk verecek bişey arıyorum. ""maalesef bu fiyatlara 2. el bile olsa istediğin tarzda Japon motoru bulamazsın"" demişsinz ama suzuki ben bilerek japon ve yukarıdaki fym modellerinin en pahalısı 3000 ytl

pekı hocam şimdiden hayırlı olsun ALLAH kazadan beladan korusun güzel bir mutluluk hayallerı gercekleştirmek. motosiklet hayali bir başka ben askerde alacagım motorsikletin hayalını kurupda uyuyordum
    Amin Allah cümlemize, kazadan beladan korunarak hayallerimizi gerçekleştirmeyi nasip etsin inşAllah

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabayn..

Yukarıdaki astığınız fotolar sahibinden.com 'dan mı?..

Linkini alabilir miyiz..?
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    Bakalım topic açtık xD
    evet sahibinden.com dan aldım bu resimleri yalnız o resimleri ilanları gezerken topladım ben size toplu bi link vericem ordan seçin beğenin alın artık

Link

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    hacı kanunı yerlı malı yurtun malı kullanılmalı ben mennunum motorsikletımden obur kullanıcılar kullanması bılmıyo demekki
    Sen şanslısındır. Bu forumdan tanıdığım iki kişi Racer'larıyla yaptıkalrı ilk 1000 km'nin 800'ünü tamirciye giderken yaptılar. Bu arada Kanuni yerli malı değil, yerli montajı. Bütün parçalar Çin'den geliyor, burada montajlıyorlar. Sence Racer'i Türk mühendisler mi tasarladı?

Alıntı djnohco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hıh işte en önemli noktalardan biri tebrik ederim güzel yakalamışsın hocam
    ben sonra büyütmicem çok yüksek bir ihtimalle o 3 senede motora olan hevesimi almam için minimum uğraş maximum zevk verecek bişey arıyorum. ""maalesef bu fiyatlara 2. el bile olsa istediğin tarzda Japon motoru bulamazsın"" demişsinz ama suzuki ben bilerek japon ve yukarıdaki fym modellerinin en pahalısı 3000 ytl
    FYM Suzuki'nin bir modeli değil, Suzuki'ye bir süre üretim yapıp daha sonra teknolojisini kopyalamış bir şirket. FYM'ler görüntü olarak çok hoş, hatta Suzuki amblemleri yapıştırmış bir arkadaın FYM'sini görünce Suzuki Intruder 250 zannetmiştim. Ayrıca Suzuki servisleri de FYM'ye servis veriyor bildiğim kadarıyla, ama motorun kalitesi hakkında bir şey söyleyemem, bilmiyorum pek.

Motosikleti
    Bakalım topic açtık xD
    FYM Suzuki'nin bir modeli değil, Suzuki'ye bir süre üretim yapıp daha sonra teknolojisini kopyalamış bir şirket. FYM'ler görüntü olarak çok hoş, hatta Suzuki amblemleri yapıştırmış bir arkadaın FYM'sini görünce Suzuki Intruder 250 zannetmiştim. Ayrıca Suzuki servisleri de FYM'ye servis veriyor bildiğim kadarıyla, ama motorun kalitesi hakkında bir şey söyleyemem, bilmiyorum pek.
    ok eywAllah hocam saolasın

ok eywAllah hocam saolasın
    anladım..
    Teşekkürler..

Yanlız şu linkten sonrakileri silersen..
    Sayfa düzeni altüst oldu...

Motosikleti
    Bakalım topic açtık xD
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlız şu linkten sonrakileri silersen..
    Sayfa düzeni altüst oldu...
    o linkten sonrası deil linkin kendisydi url link olduğu için öyle oluyo ama düzelttim

o linkten sonrası deil linkin kendisydi url link olduğu için öyle oluyo ama düzelttim
    Hımm..Anladım.

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Keeway SL 150 ;

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Hocam elindeki bütçe ile alacağın makine regal raptor,jinlun elegance,zealsun ve keway bunlar arasında seçim yap hepsinde titreşim vardır yok diyen yalan söyler servis ve yedek parça hangisinin daha yaygınsa maraşda onu al kardeşim,beğenmezsen benim motoru vereyim modifiyeli jinlun temiz çiziği yok

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Ben çinliler arasında Regal Raptoru tavsiye ederim, kendim de kullandım
    sorunsuz ve su soğutmalı bir makinedir. Diğerlerine 10 basar.
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bence Keeway SL 150 derim rengi harika gorunus super , iscilik fena degil bende 1 sene kullandim ve sikayetim olmadi ve inan o aradigin tum zevki sana verecektir.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

deli mavili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet
    Arkadaşlar sizlere çok önemli bi sorum olacak, aslında bu soruyu öncden sormuştum, sizlerden gelen cvplar kendi yaptığm araştırmalar vs...ler sonucu Zealsun zs150-19 da karar kılmıştım.Fakat sadece motora olan merakım ve sevdamdan dolayı denemek istediğim planet (sepetli) motorla tamamen istem dışı olarak ön kaldırıp küçük payla bi kaza atlatmış olmam beni motordan çok tırstırdı.Olayın üstünden yaklaşık 1 yıl geçti ve yine içimden bi ses motor motor diip duruor...Fakat kriterlerim biraz değişti gibi...

Size sorum şu olacak ve sonuç olarak pek fazla bi seçenek çıkacağını sanmıorm,tekrar motor almaya kara verdim fakat bi kaç kriterim var;

1.Motor ilk motorum olacak

2.Chopper/Cruisercıyım

3.Alacağım motor beni minimum düzeyde meşgul edecek (arıza,bakım vs... bakımından)

4.Babamın geçmişte bıraktığı motor sevdasını tetikleyemedikçe maximum 3000 ytl lik bi bütçem var

5.Piano eğitimi alacağım ve mesleğim müzisyenlik olduğu için büyük ihtimal motora en fazla 3 sene falan binebileceğim onun için alacağım motorda benim için, gösteriş, yakıt tasarrufu vs... yani motor bana maximum zevk vermeli

6.Motor cüsse olarak oturaklı, tam bir Chopper/Cruiser, orjinalinde fazla aksesuarı bulunan kısacası gösterişli baba gibi bi motor istiorum çıplak motorları pek sevmiyorum (Yalnız cüsseli derken tiger 250 gibi toplu bi cüsse yerine boyca uzun, basık, küçük olmayıpta yere yakın yakın bi cüsseyi tercih ederim)

7.Ayrıca (tahminlerime göre) pek tasvip etmesenizde 3 kişi çekerken kedini parçalamayacak bi motor

8.Babam büyük ihtimal 0 mal dan şaşmaz (ki 0 alırsa elini cebine biraz daha atacaktır sanırım,almışken iyisini alalım mantığını sever xD) ama ikinci el de araştırıcam

9.Öyle hıza karşı merakım yok,dengeli ve güvenli (yol tutuşu,fren sistemi vb...) olması benim için daha önemli

10.Uzun yola iki kişiyle gidebilecek (150 km civarı uzunlukta en fazla)

(Kısacası yakıtını koyup 3 yıl gezeceğim görüntüsü ve sesi canavar, iç kişiliği de fazla kişiliksiz olmayan , ve beni motor parçları konusunda usta yapmayacak bi motor arıyorum)

umarım fazla zor bi soru olmamıştır? Şmiden teşekkürler

evet herşeyi istemişsin bizlere söyleyecek bir söz kalmamış bulursan böyle
    bir motor haber ver bizlerede

çin malı bir motor a binipde bu istediklerinin hepsini bulan varmı acaba ???
    UÇURUMUN KENARINDA OLSAN BİLE SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)