Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Stunt Bike motosikletlerindeki değişiklikler nelerdir ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Adanada bir tane java 350 twinsport buldum 800 istiyor,lastiğide kalınlaştırılmış. 500e pazarlık yapayım diyorum
    Ne dersin smir? java iş görürmü?
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla harika, ama cocukta koruma yok sakın abi siz korumasız yapmayın nolur vallaha üzülürüm sonra!

Mali java daha ağır kalı bu iş için

http://www.jawa.com.tr/model/b350to.htm ama genede guzelmıs yaww
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    4x4
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla harika, ama cocukta koruma yok sakın abi siz korumasız yapmayın nolur vallaha üzülürüm sonra!

Mali java daha ağır kalı bu iş için

http://www.jawa.com.tr/model/b350to.htm ama genede guzelmıs yaww
    Abi ağır olsun farketmez..Sağını solunu sökerek 10 kg hafifleştiririm.Kaldı ki Xt ye alıştım ben ağır makine problem olmaz.Bakmadım ağırlığına ama 180den fazla olduğunu sanmam
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hem parcası bol, tamiri kolay
    Tamiri kolay olsa nolcak taş çatlasın 2 gün gezersin 3. gün çatırtı o 150ytlik mzin motoru fln çok güzel sadece depo biraz yamk ve far camı takacaksın o kadar adam kafadan demirci dükkanına girmiştide ondan

Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bununla beraber lastikleri ince ama
    Lastik o kdr önemli dğeil kalınıda takılır ama motor 150 ytl lastiklerde 100 ytl

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Adanada bir tane java 350 twinsport buldum 800 istiyor,lastiğide kalınlaştırılmış. 500e pazarlık yapayım diyorum
    Ne dersin smir? java iş görürmü?
    usta, jawa çok agır bi makina . Mz hafif bi motor olduğu için bu işe ideal
    Alıntı darjeling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik o kdr önemli dğeil kalınıda takılır ama motor 150 ytl lastiklerde 100 ytl
    çıkma temiz diye bi deyim var , biliyinmi
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

pg13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bana kalırsa boş işler peşindesin..
    motorunu sür güzel kardeşim, akrobasi eksik kalsın..

o izlediğin videolardaki adamlar çocuk yaştan itibaren kaykay, bisiklet, patenle zaten akrobasi olayını yalayıp yutmuş bi şekilde bu günlere gelen insanlar. sen de farkındasın motosiklet üzerinde stuntçılık oynamak riskli bir iş, hem maddi hem manevi yönden seni üzme olasılığı çok fazla .. riske değecek kadar önemli mi bişey mi senin için?

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    usta, jawa çok agır bi makina . Mz hafif bi motor olduğu için bu işe ideal

çıkma temiz diye bi deyim var , biliyinmi
    yok öle bişey hem ç9ıkma olacak hem temiz olacak sana burdan bi asma kabak gönderirdim ama burda yetişmiyo asma kabak :(

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı pg13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

o izlediğin videolardaki adamlar çocuk yaştan itibaren kaykay, bisiklet, patenle zaten akrobasi olayını yalayıp yutmuş bi şekilde bu günlere gelen insanlar. sen de farkındasın motosiklet üzerinde stuntçılık oynamak riskli bir iş, hem maddi hem manevi yönden seni üzme olasılığı çok fazla .. riske değecek kadar önemli mi bişey mi senin için?
    bir yerden sonra sadece motosiklet kullanmak coğumuza yetmez.Coğumuz hız yaparak heyecan yaşıyoz.Aynısını bende yapıyodum taki geçen hafta 1 arkadaşımızı gözlerimin önünde kaybedinceye kadar . Bu iş yola çıkıp hız yapmaktan çok daha risksiz bi iş ve heyecanımı daha risksiz bi şekilde yaşaycam.
    İzlediğimiz videodaki şahıslar ufaktan beri bu işin içinde diyosun. Ama bende ufak yaştan beri Stoppie whellie ve değişik tarz hareketler yapabiliyom .Niye ptofesyonel olarak kendimi geliştirmeyeyimki ?? Ayrıca yaşım daha 23 ve hiçte geç bi yaş değil
    Bana ekstradan fazla bi masrafta çıkarmaz bu iş.Çünkü zaten kendim tamirinden anlıyorum bu meretlerin ve benim bilgimin yetmediği yerde bana yardım edecek çok tamirci arkadaşlarım tanıdıklarım var.
    Zaten üzerime korumalarımı giydiğimde kendime zarar verme riski çok düşüyo . Zaten sokakta gezerken bile bu risk yokmu ??

Alıntı darjeling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok öle bişey hem ç9ıkma olacak hem temiz olacak sana burdan bi asma kabak gönderirdim ama burda yetişmiyo asma kabak :(
    olurrr onur olurr , daha burdaki ustaları tanımıyon sen
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    bir yerden sonra sadece motosiklet kullanmak coğumuza yetmez.Coğumuz hız yaparak heyecan yaşıyoz.Aynısını bende yapıyodum taki geçen hafta 1 arkadaşımızı gözlerimin önünde kaybedinceye kadar . Bu iş yola çıkıp hız yapmaktan çok daha risksiz bi iş ve heyecanımı daha risksiz bi şekilde yaşaycam.
    İzlediğimiz videodaki şahıslar ufaktan beri bu işin içinde diyosun. Ama bende ufak yaştan beri Stoppie whellie ve değişik tarz hareketler yapabiliyom .Niye ptofesyonel olarak kendimi geliştirmeyeyimki ?? Ayrıca yaşım daha 23 ve hiçte geç bi yaş değil
    Bana ekstradan fazla bi masrafta çıkarmaz bu iş.Çünkü zaten kendim tamirinden anlıyorum bu meretlerin ve benim bilgimin yetmediği yerde bana yardım edecek çok tamirci arkadaşlarım tanıdıklarım var.
    Zaten üzerime korumalarımı giydiğimde kendime zarar verme riski çok düşüyo . Zaten sokakta gezerken bile bu risk yokmu ??

olurrr onur olurr , daha burdaki ustaları tanımıyon sen
    Atilla Cengiz KUEZ'i tanıyoruz ya daha ne

Motosikleti
    4x4
    Alıntı pg13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yaşımız çok geçmiş sayılmaz.Stunt bikemi aldığımdan maksimum 2 ay sonra çok ilerleme kaydedebileceğimi söyleyebilirim.Boş işler demişsin.Boks-Kickbox gibi sporlardan daha zevkli zararsız ve faydalı olduğu düşüncesindeyim.Ayrıca stunttaki hareketlerde düşüp sakatlanma riskin çok az.Takdir edersinki stunt amaçlı yapılan tektekerde açı çok dik olduğundan hız koşarak geçebileceğin kadardır.Ben şu anki halimle tektekerde hiç bir risk görmüyorum..Korku ve adrenalinde kalmadı bende.. Sadece zevk veriyor..
    Uzun lafın kısası,15-20 metre yükseklere çıkılan motocross gösterilerini bir spor olarak kabul ediyorsanız,Stunt olayınıda bir motorsporu olarak kabul edip saygı duymanızı temenni ederim
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    olm sinan cengiz coşkuna pm atsana..

Motosikleti
    4x4
    Smir sana kötü bir haberim var.Mz yada java stunta gelmez,dik konumda boğulur kapanır çalışmaz diyorlar.. Başka alternatifler bulacağız galiba
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    kanuni cheetah gibi uyduruk bi kross kullansanıza..

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Yaşımız çok geçmiş sayılmaz.Stunt bikemi aldığımdan maksimum 2 ay sonra çok ilerleme kaydedebileceğimi söyleyebilirim.Boş işler demişsin.Boks-Kickbox gibi sporlardan daha zevkli zararsız ve faydalı olduğu düşüncesindeyim.Ayrıca stunttaki hareketlerde düşüp sakatlanma riskin çok az.Takdir edersinki stunt amaçlı yapılan tektekerde açı çok dik olduğundan hız koşarak geçebileceğin kadardır.Ben şu anki halimle tektekerde hiç bir risk görmüyorum..Korku ve adrenalinde kalmadı bende.. Sadece zevk veriyor..
    Uzun lafın kısası,15-20 metre yükseklere çıkılan motocross gösterilerini bir spor olarak kabul ediyorsanız,Stunt olayınıda bir motorsporu olarak kabul edip saygı duymanızı temenni ederim
    mali ,ağzını yeyim senin
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm sinan cengiz coşkuna pm atsana..
    hakkatten la ,ben o arkadaşı unutmuştum , hatırlarma için sağol
    Smir sana kötü bir haberim var.Mz yada java stunta gelmez,dik konumda boğulur kapanır çalışmaz diyorlar.. Başka alternatifler bulacağız galiba
    dur hele dur , yarın bizim ustalara sorarım başka hangi makina uyar bu iş için .Belkide değişiklikle mz'lerin boğulma sorunu giderilebilir .
    kanuni cheetah gibi uyduruk bi kross kullansanıza..
    ust , o motorun ciğeri yetmez bu işi yapmaya . Bu iş için anlık hareketlere anlık cevap vercek motorlar lazım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    honda cgl 125

yamaha rx 115

yamaha rx 135

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    honda cgl 125

yamaha rx 115

yamaha rx 135
    rx 135 uygun bi makina olabilir ama acaba o da mz gibi boğulmasın , yine ustaya sormak lazım

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    @Tequ
    mz olmuyo stunt için , boğulma engellenmez diyo usta. Ve mz şasesi için yorumunu aynen yazıyorum :beşe on kalas bile o şaseden daha saglam , cabuk kırarsınız stunt yaparken .
    önerdiği makina Yamaha Rx 135

arkadasım ilk hareketle ilgili kotu bi anım var ön amörtsörler kırılırsa aynını sende yaşarsın çok felaket bı durum
    :cat:

Motosikleti
    Honda XL 185 s
    Ön amortisörünü kıran bir motorun resmi var; konuyu dağıtmayalım ama buyrun:

adamın surat ifadesine dikkat: afallamış
    [COLOR="Silver"]Hayat bir motordan diğerine geçip gidiyor.. sonu yok mu yoksa?[/COLOR]

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı Xoff-roadX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım ilk hareketle ilgili kotu bi anım var ön amörtsörler kırılırsa aynını sende yaşarsın çok felaket bı durum
    bisiklette düşmeye alıştım , en hasarsız düşüşü biliyom
    Alıntı mtk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamın surat ifadesine dikkat: afallamış
    herif çoktan granaj, far ,kilometre ve yeni ön takım parasını düşünmeye başlamıştır bile

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)