Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Regal Raptor Daytona Türkiye ye gelmiş

Motovento
    REKLAM ALANI

Bugün izmir balçova Kipa da showroom açılmış orada gördüm. Ve görünüşünü gerçekten beğendim. Spyder ile aynı motoru kullanıyor anladığım kadarı ile 350cc , fakat rake açısı daha dar. Spyder gibi dönüş için geniş alana ihtiyaç duymayacağı manasına gelir bu, jantları çok güzel. Ön arka disk fren. Ön çift disk fren. Mat siyah bir boya ile gelmiş. Çook yakışıklı duruyordu. 7bin kusür lira bir fiyat etiketi vardı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Vay be Çok sade ama tatlı bir model. Ön tekerleğin inceliği aşırı gibi görünüyor ama sorun yoktur mutlaka. Fiyatı biraz fazla gibi görünse de umarım hakettiği bir rakamdır.

Amma velakin, ne kadar hoşuma gitse de, otomobillerin 2 kişiliğine ve motosikletlerin tek kişiliğine nedense ısınamıyorum. Bu huyum, bu modellere sadece bir tablo gibi bakıp beğenmemden öteye geçmiyor. Almam yani işin özü. Garip bir durum

Regal Raptor serisinde en beğendiğim model buydu ve Türkiye'ye gelmez zannediyordum. İstanbul'da bir bayide var mı acaba merak ettim.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    cok yakışıklı duruyor , 5bin civarı bir fiyatı olsaydı iyi satış rakamlarına ulaşırdı sanırım
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    İstibdat haddi:1
    Türklerde pek tutmaz bu motor.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    habe habe

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Barhog gelse almayı düşünürüm, seri üretim bobber

İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

skyblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Sanırım 2. motorum belli oldu bunu görünce Bu arada bu motoru satan dükkandaki resimlerine baktım da artçı için yer de var Türkiye'ye gelen modellerde sanırım

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Alıntı argunes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Regal Raptor serisinde en beğendiğim model buydu ve Türkiye'ye gelmez zannediyordum. İstanbul'da bir bayide var mı acaba merak ettim.
    daha regal de ne modeller varda tr ye gelirmi bilmewmem bide şu mondial in yeni 250 cc modeli bence regal dir buyuk ihtimalle
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

bayılıyorum bu tarz motorlara ya. tam böyle sport chopper tarzı,direksiyonu küçük ne deniyor bu tarz motorlara ?

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    V motor olmadığı sürece hiç işim olmaz

Hız göstergesi 100km/h den sonra kırmızı belirtilmiş, kaliteli fakat yetersiz duruyor. Bu fiyata bu kadar olur.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    V motor olmadığı sürece hiç işim olmaz
    Sıralı 2 de yıllardır kullanlan bir makine aslında.Ben de senin gibi V yobazıyım orası ayrı.

Güç olarak hyosung gv 250 ile kıyaslarsak;
    Hyo 28 hp /10000
    RR 24hp/8000

Tork
    Hyo 22nm/8000
    RR 22nm/6500

350 cc olmasına rağmen güç farkı yok fakat daha düşük devirde veriyor gücünü yani kullanımı daha keyifli ve konforlu olacaktır.
    Kolpa Adamları

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Çok yakışıklı aletmiş

7.000 tl olacaksa zor satılır. Çünkü o paraya 883 sportster var. (sahibinden.com ilanları hariç.)

Ama benim çok hoşuma gitti, hem cruiser olanı hem bobber olanı.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı bobber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7.000 tl olacaksa zor satılır. Çünkü o paraya 883 sportster var. (sahibinden.com ilanları hariç.)

Ama benim çok hoşuma gitti, hem cruiser olanı hem bobber olanı.
    883 Sportster dediğiniz Harley Davidson ise onun ikinci eli bile 7000 Euro'dan (kabaca 14.000TL) başlıyor.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    3-5 kişi satınalıcak diye model getiriyorlar. Daha ucuza yüksek model düşük km svage ler var piyasada. Hiç değilse adam akıllı bir motor(hem regalden az yakıyor hem daha güçlü hemde suzuki hemde 650 cc)
    Çinlilerde 2 tutam kalite uyguladılarmı ne fiyat yazacaklarını şaşırıyorlar. Eminim japon yada italyanlar ın ayarında motor yapsalar kesin onalrdan çok daha pahalıya satmaya çalışırlar

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Evet beklenen olmaya, olay çin - japon sidik yarışına dönüşmeye başladı...

Bırakın isteyen istediği motoru alsın, güle güle kullansın... Bırakın kullanmayı, sokakta, yolda görmediğiniz bi motora çamur atıyosunuz çok ilginç...

Ben de Regal raptor kullanıyorum, 2. el almama rağmen ve o kadar da hor kullanmama rağmen bi sıkıntı yaşamıyorum çok şükür... Regal raptor benim babamın şirketi değil, kullanıyorum diye de dandik bi mala iyi de demem... Japonda benim babamın oğlu değil, çinli de... Keşke yapsakta bizde o dandik çinli motor kadar bi motor yapabilsek adını da biz koysak , dünyaya ''made in Turkey'' diye satabilsek... Adamlar, dünyaya her türlü ürünü satıyor, dandiği de var kalitelisi de ama bakmadan, görmeden yorum yapmakta üstümüze yok... Benim kızdığım tek nokta ön yargı...

Bi satılmaya başlansın, kullanıp yorumunu yapacak arkadaşlara göre bizde deriz ki adamlar japon ayarında motor yapmış yada dandik bi çinli... Ama iki dakika bi sabredin yaa.. Kimse kimseye zorla motor satmıyor... Almayın, binmeyin... Bırakın dandik çinliler olsun ki sizin muhteşem japonların değeri ortaya çıksın...

Ne derseniz deyin, benim 7.000 Tl civarında param olsun, gidipte her yerde gördüğüm, hiç bi albenisi olmayan, kaliteliymiş diye de tomarla para istenen, demode bi motoru hemde ikinci el olarak almaktansa, ilk defa üretilmiş ve satışa çıkarılmış, kalite ve tarz açısından az da olsa çinlilerin arasından sıyrılmış, göze hoş gelen Daytonayı alır, binerim...

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...32928025/detay

Buyrun bu da ilanı.

7.000 tl olacaksa zor satılır. Çünkü o paraya 883 sportster var.
    Hocam sen yapma bari.350 cc lik makineyi kaça getirsin adam.
    Kolpa Adamları

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Neo dostum inceden giydirmişsin bana
    Fakat raptor riders ın en eski kullanıcılarından biriydim. Orada pek aktif değilim ayrı konu. Kullandım biliyorum. Hatta ilk gelen 350 cc yi çok düşündüm inceledim ve o modelden de biliyorumki birkaç kişiden öteye gitmeyecek bu modelinde alıcıları. Yani inan bilmeden sallamadım.
    Fiyatı görünce sinir oldum. Ondan bu serzenişim.
    Bu arada sende olayı neden yerli yapım motorumuz yok polemiğine dönüştürüyorsun farketmedim sanma.
    Bu arada modeli beğendim ayrı konu. Ama mundar işte

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)