Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

0 Ybr 125 mi; 2.el Honda Dylan mı

Motovento
    REKLAM ALANI
    szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Yorumlarınızı merak ediyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    son günlerde ybr yi tüm motorlarla kıyaslayan başlıklar açılıyor,sanırım artık sıkmaya başladı ki cevap gelmiyor.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Arkadaşım birisi manuel vites diğeri otomatik vites.Birisi naked diğeri scooter. Senin kullanım alanın vede motosikletten beklentin önemli. Bence her ikiside güzel makineler.Sen önce kullanacağın alanı göz önünde bulundur.Daha sonra kararını ver, ozaman doğru seçim yapmış olursun.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    İyi de çok alakasız bi konu. Herkese göre değişir, vitesli olduğu için Ybr derim ben...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Ybr125
    Evet Ybr ve dylan pek çok alanda aklımdaki 2 motosiklet.Sıkılan arkadaşlar var ise cevaplamasında okumasında.
    Aslında 1.5 senedir motosiklet üzerindeyim ve hep scoter kullandım kafamda maxi sco. ve ybr tipi motosikletler var ama vites tecrübem yok.
    2.si kullanacağım alanlar hep asfalt yollar değil çok kez toprak yola da girip çıkacağım ve uzun yol yapmayı da düşünüyorum.Konfor, sürat, yakıt tüketimi, dayanıklılık açısından karşılaştırılmasını rica ettim.
    Bir de olayın 0 2.el boyutu var 2.el dylan ile 0 Ybr aynı fiyata denk geliyor;
    bunları göz önüne alarak cvp larınızı bekliyorum.
    Babaçi arkadaşım belki haklısın cok açıklayıcı bi başlık atamadım ama Ybr nin başka motosikletlerle kıyaslanması senin gibi bi Ybr kullanıcısını onore etmesi gerekir; demek ki revaçta bi motosiklet Ybr.
    Yardımlarınız için Tşkler

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Szr son açıklamalarından sonra YBR nin daha uygun olacağını söylemek isterim.Vites olayını kafana takmana grek yok hemen alışırsın
    Satılık Asya125t-Spidi mont

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    ben dylan derim hem kullanıslı hem atak bi motorr

Motosikleti
    Comet
    tamam benimde ybr almakla ne kadar doğru bir seçim yaptığım ortaya çıkıyor fakat son bir kaç haftadır bu ve buna benzer bir sürü başlık açıldı aynı şeyleri okuyor ve yazıyoruz.
    kısa ve öz bir yorum yapayım dylan kullanmadım ama ybr 125 cc katagorisinde honda titan dan sonra en sağlam motosiklettir.benim şahsi görüşüm bu yönde
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Kendi segmentinde dylan2ın üzerine motor pek yok. Yakıt harcamı çok düşük, tek sürücü ile 140+ gören dostlarım var, artçı ile 120 civarı son hızı. İnanılmaz atak, kalkışta patinaj çekebiliyor dikkat Sıvı soğutmalı, 16 Bhp. Şehiriçinde maxi olmadığı için çok iyi manevrası var, şehirlerarası yolda rahat-güçlü. Kombine Fren sistemi var, frenlemesi çok iyi. Herşeyden önemlisi Dylan kullananlar bu motora tutku ile bağlanırlar.

YBR hakkında fikrim var ama denemişliğim yok. Çok iyi bir motor olduğunu ispatlamış. Sağlam, ekonomik, yaygın

tercihini yaparken öncelikle scooter isteyip istemediğine karar vermelisin. Malum scooter' ı Motordan saymayanlar dahi var
    Poturdak

Motosikleti
    Ybr125
    Değişik söylevler var; esasında gönlümde Dylan var yalnız Dylan olursa 2.el olur 0 için maddi imkanım yok ama Ybr olursa 0 olabilir; yardımlarınız için çok tşk ederim

L.SAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    vitesli istiyosan yr tabiki ama dylan ybr den cok daha sağlam bi motor tabi kullanacağın yol şartlarıda önemli stbilize yolllarda cok kullanacaksan ybr derim

Motosikleti
    Ybr125
    Alıntı L.SAHİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vitesli istiyosan yr tabiki ama dylan ybr den cok daha sağlam bi motor tabi kullanacağın yol şartlarıda önemli stbilize yolllarda cok kullanacaksan ybr derim
    Stabilize yollar sağlamlık isteyen yollar değil mi Stabilize yollarda Ybr demişsiniz ama Dylan ın Ybr den sağlam olduğunu söylemişsiniz; biraz kafam karıştı

Motosikleti
    Comet
    Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Stabilize yollar sağlamlık isteyen yollar değil mi Stabilize yollarda Ybr demişsiniz ama Dylan ın Ybr den sağlam olduğunu söylemişsiniz; biraz kafam karıştı
    ybr kasa olarak scooterdan daha sağlam dolayısıyla bozuk yollarda daha rahat bir sürüşü var.ben daha önce scooterla gittiğim sarsıntılı yollardan ybr ile şuan gayet yumuşak gidiyorum

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    arkadaşım kıyasladığın motorlar tamamıyle birbirinden farklı modeller..ybr'nin kendi sınıfında dylan'da kendi sınıfında iyi olduğu yönler var bu bi gerçek..yardımcı olması açısından sana özelden dylan ile ilgili bişeyler yazdım bi bak istersen..lastik ve süspansiyon özelliklerinden dolayı ybr bozuk yollarda dylan'dan daha rahat olacaktır..ayrıca en ufak bi düşmede bile arazi şartlarında scooter daha fazla hasar görür bunuda bil..aradaki 2000ytl fiyat farkınıda hesaba katmanı tavsiye ederim..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

Motosikleti
    Ybr125
    Dylan ın servis ve yedek parça fiyatlarının çok yüksek olduğu söyleniyor , bunu iyice bi öğrencem , zira böyle ise Dylan fikrimi rafa kaldırabilirim

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    dylan ın ön görüntüsü çok bet ybr derim ayrıca varmı vitesli gibisi ?
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    valla seneki yaza da ben ybr alcam bitane.şuan bende de rokko var scooter tadı bitince naked. ondan sonra choopper diye gidecek.son nokta racing

Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dylan ın servis ve yedek parça fiyatlarının çok yüksek olduğu söyleniyor , bunu iyice bi öğrencem , zira böyle ise Dylan fikrimi rafa kaldırabilirim
    dylan 16 hp su soğutmalı bi motordur...
    10.000km dylan kullandım..yedek parça fiyatlarıda o kadar uçuk değil..her motorunki gibi..bence bi süre sonra ybr seni kesmez..ama şunuda söyleyim eğer bi scooterdan geçeceksen dylana seni sıkabilir..

Motosikleti
    Ybr125
    Arkadaşlar ; önümüzdeki 2-3 ay içersinde bu motorlardan birisini alacağım ama hala kararsızım ikiside 2.el olacak ama karar veremedim;şu zamana kadar hep sooter kullandığımdan, vitesli motorları merak ediyorum,kullanımı nasıldır , oturuş pozisyonu, rahatlığı,vites atmanın zevki falan ama Dylan da cezbediyor beni ,güçlü ve atak bi motor. Bütçem kısıtlı en fazla 3 500 ytl ayırabiirim ve yaz ayında 2 kişi yaklaşık 2000 km bi gezi planlıyorum ve arasıra da h.sonları Bursa,Edirne falan kaçmayı düşünüyorum , sizce güçlü Dylan mı yoksa daha az güçlü ama vitesli Ybr mi

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    uzun yol planlıyorsan dylan ama 250 km rahat dayanır 2 kısı ybr bunuda unutma..
    ayrıca 2 sınınde gucu aynıdır ufak tefek seylere bakma

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)