Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Revenge Limited Evo Kask incelemesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    Merhaba arkadaşlar yeni aldığım MT Revenge Limited Evo kaskı elimden geldiğince anlatmaya çalışıcam.
    Öncelikle kaskın özellikleri ile başlıyalım kask polikarbonat malzemeden yapılmış 1.450 gr ağırlığında SHARP,DOT,ECE sertifikaları bulunan bir
    kask mikrometrik çene bağlantı kayışı çıkarılabilir iç astar çizilmez vizör ve pinlok pimleri mevcut.
    Kaskın konforu normal seviyede beklentiyi yüksek tutmamak lazım çünkü biraz ağır bir kask uzun yol yapanlar için boyun ağrısı yapabilir.Rüzgar sesi ben duymadım havalandırmalar gayet güzel çalışıyor daha önce denediğim AGV K3,K4 ten özellikle K3 ten bana göre farkı yok aradaki fiyat farkını göz önüne alırsak bu biraz daha önde diyebilirim.Görünüş olarak çok güzel duruyor dikkat çekici bir kask kafa yapısı yuvarlak olan kişilere çok güzel oluyor çok güzel sarıyor.Almayı düşünen arkadaşlar bütçesi küçük olanlar düşünebilir F/P ürünü bana göre şimdilik bu kadar. kazasız belasız sürüşler

SuleymanE ve karadenizz bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    ilk önce yeni kaskınız hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanın inşallah.
    Bir iki sorum olacaktı:
    Renkli vizör üzerinde mi geldi? yoksa ayrıca satın mı aldınız? ayrıca aldıysanız fiyatı nedir? birde o vizör gece sürüşünde kullanılabilir mi sizce deneme şansınız oldu mu?

Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk önce yeni kaskınız hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanın inşallah.
    Bir iki sorum olacaktı:
    Renkli vizör üzerinde mi geldi? yoksa ayrıca satın mı aldınız? ayrıca aldıysanız fiyatı nedir? birde o vizör gece sürüşünde kullanılabilir mi sizce deneme şansınız oldu mu?
    Teşekkür ederim vizör ayrıyetten motolife dan aldım 95 tl gece deneme şansım olmadı ama görüşü etkileyeceğini zannetmiyorum çünkü gündüz sadce güneşi engelliyor çok fazla bir siyah görüntü olmuyor normal şeffaf vizör rahatlığı var

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı brk194 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim vizör ayrıyetten motolife dan aldım 95 tl gece deneme şansım olmadı ama görüşü etkileyeceğini zannetmiyorum çünkü gündüz sadce güneşi engelliyor çok fazla bir siyah görüntü olmuyor normal şeffaf vizör rahatlığı var
    Cevabınız için teşekkür ederim. Eğer gece kullanımı da mümkünse şahaneymiş. Yeniden hayırlı olsun.

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Hayırlı olsun hocam kaskın fiyatı nedir?

hayırlı olsun bende yakın zamanda aldım limited evo bulamadım gri katana aldım. Vizör çok pahalı geldi nedense 2 tane vizör parasına neredeyse kaskı aldım :(

Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    Alıntı Sabırsız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam kaskın fiyatı nedir?
    265 tl ye aldım

sozerten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    Merhaba ben de k4 almayı düşünüyorum kafa yapımdan dolayı. burda k4 bulamadım incelemek için. denediysen az biraz fikrin vardır diye düşünüyorum?

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Alıntı brk194 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar yeni aldığım MT Revenge Limited Evo kaskı elimden geldiğince anlatmaya çalışıcam.
    Öncelikle kaskın özellikleri ile başlıyalım kask polikarbonat malzemeden yapılmış 1.450 gr ağırlığında SHARP,DOT,ECE sertifikaları bulunan bir
    kask mikrometrik çene bağlantı kayışı çıkarılabilir iç astar çizilmez vizör ve pinlok pimleri mevcut.
    Kaskın konforu normal seviyede beklentiyi yüksek tutmamak lazım çünkü biraz ağır bir kask uzun yol yapanlar için boyun ağrısı yapabilir.Rüzgar sesi ben duymadım havalandırmalar gayet güzel çalışıyor daha önce denediğim AGV K3,K4 ten özellikle K3 ten bana göre farkı yok aradaki fiyat farkını göz önüne alırsak bu biraz daha önde diyebilirim.Görünüş olarak çok güzel duruyor dikkat çekici bir kask kafa yapısı yuvarlak olan kişilere çok güzel oluyor çok güzel sarıyor.Almayı düşünen arkadaşlar bütçesi küçük olanlar düşünebilir F/P ürünü bana göre şimdilik bu kadar. kazasız belasız sürüşler

http://i.hizliresim.com/ORmO75.jpg
    http://i.hizliresim.com/lkmRjb.jpg
    http://i.hizliresim.com/blmRbd.jpg
    http://i.hizliresim.com/oAolEm.jpg

siyah vizör kadar karartmıyor yani bu renkli vizör ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)