Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

scooter alıcam ne tavsiye edersiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

scooter alıcam ne tavsiye edersiniz? 1500 en fazla 2000 ytl lik scooter almayı planlıyorum.. ama alacağım bu scooterla şehir içi haricinde seşir dışı da seyahatlar yapabilirmiyim acaba? otobana çıkabilir mi? yavaş giden kamyonları sollayabilirmiyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    sollayamazsın zaten motosiikletlerin hız sınırı 70 km. geçersen radara yakalanırsın.30 ton yükü olan kamyonlar bile sen 70 le gittiğin seni geçerler bundan dolayı sollayamazsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı nabiarif adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter alıcam ne tavsiye edersiniz? 1500 en fazla 2000 ytl lik scooter almayı planlıyorum.. ama alacağım bu scooterla şehir içi haricinde seşir dışı da seyahatlar yapabilirmiyim acaba? otobana çıkabilir mi? yavaş giden kamyonları sollayabilirmiyim?
    suzuki alabilirsin an 125 olması lazım kampanya var onlarda

ersinisdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FJR 1300 AE / Honda NSS Forza 300 Abs
    kymco agility 125 temiz olanları sahibinden.com da var tavsiye ederim çünkü harika

puma21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper 52 RR :)
    walla ben japon tavsiye ederim başka da bişi demem 3-5 fazla wer kafan rahat olsun. zamanında bi çinliye yüz werdik şimdi başımıza çıktı kendi keyfine göre bazen çalışıyo bazen çalışmıyo
    HİÇ BİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK
    <<<puma>>>

Motosikleti
    as gy200
    dedıgın paraya ancak çin alırsın 0 km.sana keeway tavsiye ederım.yada asyanın as 125 t cok iyidir her yonden.japon yada italyan bır sey alsan 3000 ytl başlar.

Motosikleti
    tiger-mondial 125ZN
    Bende mondial 125zn var.iki yıla yakın bir süredir birlikteyiz.Bana bugüne kadar bir sorun çıkarmadı ( çok hor kullanmama rağmen ).Ayrıca çok güzel bir görüntüsü var.Scooterlar arasında en sevimlisi diyebilirim.İşe onunla gidip geliyordum hergün.İbre doğru gösteriyorsa eğer, bir sefer 110 u bile gösterdi.(Kimse inanmıyor gerçi bu olaya ama).Hiç uzun yola gitmedik birlikte , ama şehir içinde çok yol katettik.kendisi şu an 12000 km de.ama dediğim gibi hiç bir şikayetim olmadı.

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    elektronik almada ne alırsan al ufak biaksamada motor 2-3 gün yatıyor tabi parçası çabuk gelirse.bide alırken parçasının türkiyede olup olmadığını sor adamlar motor satıyo parça lazım oldumu bekle japonyadan parça isticez 1 hafta ongün içinde gelcek,bence çok saçma biavuç para veriyon ufakbir arızada motor günlerce yatıyor.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Kesinlikle kymco agility 125. Otobanada girersinde kamyon sollayamassın, ancak arkalarından yavas yavas gidersin.

Motosikleti
    mondial 125 zn
    Alıntı miyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende mondial 125zn var.iki yıla yakın bir süredir birlikteyiz.Bana bugüne kadar bir sorun çıkarmadı ( çok hor kullanmama rağmen ).Ayrıca çok güzel bir görüntüsü var.Scooterlar arasında en sevimlisi diyebilirim.İşe onunla gidip geliyordum hergün.İbre doğru gösteriyorsa eğer, bir sefer 110 u bile gösterdi.(Kimse inanmıyor gerçi bu olaya ama).Hiç uzun yola gitmedik birlikte , ama şehir içinde çok yol katettik.kendisi şu an 12000 km de.ama dediğim gibi hiç bir şikayetim olmadı.
    Mondial 125 zn . o fıyata alacagın en ıyısı şık bır dızayn ı da var. sorunsuz tavsıye ederım..topıc ' mondial 125 zn ' bilgi alabilirsin.
    Bu arada miyo ' mondial 125 zn ' gruba beklerız..
    :bounce:_______:):cat::wiinkk: gri MONDİ ZN/ İSTANBUL / BAKIRKÖY :):cat::wiinkk:______:bounce:

Motosikleti
    as t1
    kardeşim şehir dışı yolculukta yapabilirim diyorsun ozaman maxi scooter öneririm küçük scooter ile rahat edemezsin mondial 150 zat larda güzel motor ikinci el temiz bulabilirsin o dediğin paraya o olur ancak suziki an 125 ler 2500 ytl idi bütçeni birazdaha artırırsan siziki an 125 derim
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Vitesli motor alacağım için motorumu satıyorum
    Keeway Matrix 150 - 3000 km de devir işlemleri dahil 1500 ytl
    düşünürsen özelden ulaşabilirsin
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    Kymco Agility
    Kymco Agility'i kendi sınıfındaki hiçbir japon motorla kıyaslayamazsınız.

Ayrıca Agility ile rahatça kamyon sollayabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla kamyonlar 120 ile gitmiyorlar pek.
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Mustafa ÖZEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sollayamazsın zaten motosiikletlerin hız sınırı 70 km. geçersen radara yakalanırsın.30 ton yükü olan kamyonlar bile sen 70 le gittiğin seni geçerler bundan dolayı sollayamazsın
    Bu mantıkla bakarsak olaya 600rr da geçemez bir kamyonu değil mi.. Ama hiç bir 600rr 70 km/h la gitmez bunu da biliyoruz..

Neyse konumuza dönelim. Ben HONDA BEAT öneririm sana. Hem dayanıklı, hem kaliteli.. Temizini de bulursan süper.. Satmak da kolay... Tercih senin...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    bence 2004-2005 model bws 100 al cok seri motor ayrıca 105 yapıyor.
    En saglam scooter,

http://www.sahibinden.com/acil_satil...XQQdisplayitem
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında bu baslıgada okuyup bşy yazmıcaktım ama tavsiye veren arkadaşların sana yardımcı olmaktan cok kafanı karıstırmış olduklarını frkettim

uzun yol yapmak istiyosan motorunu 0 al ve her seyinden emin ol derim 2.el motorda ne oldugunu asla bilemezsin en yakınından alsan bile!

uzun yola cıkmak istiyosan periyodik bakımlarını zamanında yap ve yanında kayış yag bulundur gerisi sorun degil

bunlardan yola cıkarak uzun yol yaparsın diyebiliriz..

kamyon sollamaya gelince evet sollarsın nezmna kadar kamyonlar 120km hızı gecmeyene kdr ztn o hızda giden bi kamyonu ne diye sollayasın

ben genelde istanbul içinde otobanda giderken cogu kamyon ort 100km hızla gidiyo ve ben smdye kdr hiç beklemedim onları ama istanbul dısında bazen ben onları sollarken bznde onlar beni solluyolar gayet dogal olarak

tavsiyeye gelince butcene suanda en uygun makine suzuki an125ler olur hem japon hem sıfırı ucuz suanda kampanyada

ve sana tavsiye veren arkadaslara deki kac km scooter tecrubeniz kac kamyon sollamıslıgınız kac kere uzun yol yapmışlıgınız var ve cinli motor alma deyip tavsiye ettikleri motorların ne malı olduklarını sor!!!!
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    Kymco Agility
    birde ilgili arkadaşlara deki; bir makine hakkında bilgi sahibi olmak için o makineyle 20.000 km yapmak şart değildir. açarsın uluslararası forum ve karşılaştırma sitelerini; okursun kullanıcı ve uzman yorumlarını beklentilerine göre doğru kararı verirsin.

çok daha seri, scooterlarda çok önemli olan tekerlek çapı açısından daha tatminkar, daha büyük bagaj hacmine sahip ve her yönüyle daha sağlam bir makine varken neden gidip üzerinde japonca bir isim yazdığı için daha fazla para verilir bunu da bir sor o arkadaşlara.
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)