Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet bayisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    arkdaşlar geçen gün ankaraya gittik ankarada yaşamış bir insan olarak beytepe ye hiç gitmemiştim bi arkadaş subaylık sınavına girdi ona refakat ettim ankaralılar bilir beytepe incek yolu 5. km de jandarma eğt. okul kom. var bu yol okadar güzelki belki çok temiz ve virajsız arkadaşı beklerken geçemekte olsa v-strom bmw k1200r yamaha mt3 gibi motorlar gördüm test sürüşü için ideal bi alandı ankaralılar için fakat şehir dışında bir bölgeydi küçük bir köy vardı seyrek seyrek villalar filan neyse sınav bitiminde arkadaşla uzakttan market sandığımız bi yol kenarı binaya doğru yürüyorduk yaklaştıkça önündeki motorlar da ne öyle dedim ve sonunda tabelayı gördüm anaaa bi baktım kocaman GİLERA KTM APRİLA VESPA POLARİS yazıyodu ve mağaza önünde 1 f650 2 polaris atv 1 vespa ve çeşit çeşit makinalar vardı içeri girdik ktm aksesuarları 2 tane 990 adventure (17bin € ) vardı ve ilk defa gördüğüm aprilia mojito125 vardı fiyatına çok şaşırdım 7000 ytl dedi ve KTM montları çok harikaydı ayrıca bi çok motorun özellikle KTM in sticker leri vardı ve bir çok modifiye parçası öyle bi yerde karşımıza öyle bi mağaza çıkınca şok olduk inanın istanbulda arasanız bulamayacağınız makinalar vardı hala şoktayım
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    geze geze bağdat misali...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Motosikleti
    Daelim s2 250,125 lik scooter
    seraptır o serap

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    ulen keşke fotolarını çekseydim beaa
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    gece sırtın acık yatmışsındır...

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Bahsettiğin yer geçen sene açıldıı,ben o zaman dediğin birlikte askerdim,sizi kapıdan alıp sınav bölgesine götüren otobüslerden birinide ben kullanıyodumm,ve o dediğin motorları bende gördüğümde çok şaşırmıştımm,üstün açık yatmışsındır diyenleride üstü açık yatmamaya davet ediyorumm
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğin yer geçen sene açıldıı,ben o zaman dediğin birlikte askerdim,sizi kapıdan alıp sınav bölgesine götüren otobüslerden birinide ben kullanıyodumm,ve o dediğin motorları bende gördüğümde çok şaşırmıştımm,üstün açık yatmışsındır diyenleride üstü açık yatmamaya davet ediyorumm
    Üzülerek söylüyorum ki bahsettiği yer 6 7 senedir var (belki daha fazla, ben o kadardır biliyorum). Yerin adı Rider. Özellikle offroad ve motocross'cular takılır. Bu vesile ile Sıtkı Abi'ye selamlarımı iletiyorum.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzülerek söylüyorum ki bahsettiği yer 6 7 senedir var (belki daha fazla, ben o kadardır biliyorum). Yerin adı Rider. Özellikle offroad ve motocross'cular takılır. Bu vesile ile Sıtkı Abi'ye selamlarımı iletiyorum.
    Onur o zaman geçen sene tadilat felan gördü heralde,ben oraya ilk gittiğimde öyle bişey hatırlıyorummm,o yüzden yeni açılmış olarak düşünmüş olabilirim,hatta bi arkadaşın atv'sinin tekerimi kitlemişti neydi bi türlü çare bulamıyolardı
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    Honda Activa 08 / Mondial 100 kh 06
    ben bir zamnlar o dediğin yerde incekte. gitar çalıyordum öle sıradan bir cafede müzisyen olarak çalışıyordum. ve Sayın Abdullah Gül gelmiş . yemeğe garsonlar söyledi. Ankaranın o bölgelerinde gayet normal...
    Arkadan vuran suçludur...
    Bedeli Öteki tarafta ödemek kaydıyla kabul edilmiştir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)