Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Gökmen Gök

Motovento
    REKLAM ALANI

Ben Gökmen'in annesi Gülperi Eryaman...

Bugüne kadar tanıdığım tanımadığım kişilerin yardımlarına çok teşekkür ediyorum..Evimiz rutubetliydi,önce evimizi değiştirdik yapılan yardımlarla oğluma gereken temel ihtiyaçlarını karşıladık ve biriken az bir paraylada fizik tedaviye başlıyoruz...

Ama otel parasını hazırlayabildik doktorlar Gökmeni muayene ettikten sonra yapıcakları tedaviye karar verecekler onun için malesef elimizde para bulunmamaktadır..

Bugünden sonra gelecek olan yardımlar tamamiyle Gökmen in fizik tedavisi için kullanılacaktır..ve doktorun ne kadar masraf çıkaracağını bilemiyoruz ve peşin isteniyor..

Şimdiden bize yapacağınız yardımlar için çok teşekkür ediyorum allah sizlerden razı olsun ve sevdiklerinize bağışlasın....

Gökmen Gök'ün Annesi
    Gülperi Eryaman

*Bilgisayarı yeni öğrendiğim için sizlere şimdiye kadar yazamadım.. bundan sonra elimden geldiği kadar sizlerle beraber olucam..
    HEPİNİZ GÖKMEN İN KARDEŞİ BENİM EVLATLARIMSINIZ :rendeer:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Aramıza hoşgeldiniz. Oğlunuza acil şifalar diliyorum.Umarım tez zamanda eski sağlığına kavuşur.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    bir banka hesap no verirseniz daha hızlı bir yardım alabilirsiniz.bir oğlunuzu çıkaramadım ben.bir öz geçmişi veya resmi fln var mı acaba..allah şifa versin,sizede sabır
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    ben ve forumdakilerin çoğu tanıyoruz gökmen kardeşimizi.taziye ve kutlama bölümündeydi galiba tam hatırlıyamadım.

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Geçmiş olsun.Acil şifalar dilerim
    Aramıza hoşgeldiniz bu arada.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Allah Hiç Bir Anneye Böyle Acı Vermesin.. - 11-01-2008, 23:11 PM

"Ben Gülperi ERYAMANGökmen GÖK ün annesiyim.

Biz herkes gibi normal hayatı olan anne-oğulduk.Hayat dolu ,elektroniğe,müziğe,motosiklete düşkün delikanlıydı,hayatının baharını doya doya yaşadı.22 Temmuz 2000e kadar..Çankaya'da kırmızı ışık ihlali yapan bir arabanın oğluma çarpmasıyla hayatımız değişti.

Oğlum'un hayatını motosiklet değil,motosiklete saygısı olmayanlar değiştirdi

Bozyaka SSK hastanesinde ikibuçuk ay solunum cihazına bağlı yaşadı.Sosyal güvancemiz olmadığı için Yeşilyurt devlet hastanesi yoğun bakım bölümüne alındı.Üç ay bize gösterilmeden yattı.Özel odaya alındığında nefes alan bir iskelet gibiydi.Valiliğin yardımıyla Ankara'ya gittik.Beş gün kalmamıza rağmen hiç birşey yapılmadı ve İzmir'e geri döndük.Gökmen'e evde bakmaya başladık.2002'de ATV'de yayınlanan "Yarınlar Umut Olsun" isimli programda toplanan yardım sayesinde ,vücudundaki yatak yaraları için 9 tane ameliyat geçirdi.[/u]Yaralar kapandı.

Gökmen'in kalbi atıyor ancak,beyin fonksiyonları yeterli çalışmıyor.Tekerlekli sandalyeye binebilmesi,kolunu oynatabilmesi için,fizik tedavi görmesi gerekiyor.Fizik tedavi ile hareket edebilecek.Balçova Termal Tesislerinde fizik tedavisi olabilir.Gökmen'in yanında refakatçisi olarak benim kalmam gerekmektedir.

Oğlumu mamayla burnundan besliyorduk.Şimdi midesine takılı hortumdan mamayla besliyoruz.20 günde bir idrar sondası,3 ayda bir mide sondası değişmek zorunda.Günde 6 kez sağa ve sola çevirip, yukarı çekiyorum.Sırtına yastık koyuyorum aksi takdirde vücudunda yaralar oluşuyor.Günde 3 kez mama 3 kez su veriyorum.

Ben anneyim ve yaşadığım sürece evladım için nefes alacağım. Hayatta birbirimizden başka kimsemiz yok.Hem oğlumla gün boyu ilgilenip,hem de ördüğüm örgüleri satarak para kazanmaya çalışıyorum. Maddi ve manevi yardımlara ihtiyacımız var.Gökmen benden ve benim bayan arkadaşlarımdan başkasını görmüyor.Eski arkadaşlarını görmek onu mutlu edecektir.

Benimle iletişim kurmak isteyen,Gökmen hakkında soru sormak veya ziyaret etmek isteyenler için iletişim bilgilerimi ekliyorum.Sesime kulak veren herkese teşekkür ederim.

Gökmen'in medikal ihtiyaçlarını(Mama torbası,mide hortumu,alt bezi,eldiven,idrar torbası,spanç,batikon,bant v.b) karşılayabilmek ,fizik tedavisini yaptırabilmek için valilikten izin aldık Yapılacak yardımlara ihtiyacımız var.

YARDIMLARIN YAPILACAĞI HESAP NUMARASI

GÜLPERİ ERYAMAN
    ALSANCAK İŞ BANKASI
    613152 HESAP
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    hımmm hatırladım annem tekrardan geçmiş olsun allah acil şifalar versin
    gereken umarım yapılır
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    annecim hesap numarası bırskın hemen bir ysrdım kampanyası başlatalım
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

guncellensın .

Motosikleti
    honda cbr 600 rr
    gecmıs olsun tekrar acıl sıfalar dılerım.gelısmelerden bızı haber edersenız savınırım
    delideryalı kuluna ferman olunmaz;bu ciyet böyle biline::gleam::::gleam::::gleam::

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Gökmen'e yardım ettim ve her zaman etmeye hazırım. Gökmen'in sosyal güvencesi yok mu? Bir hekim olarak sosyal güvencesi olmayan çok az hasta görüyorum. Eğer SSK veya BağKur olanağı yoksa Yeşil Kart çıkartmayı deneyebilirsiniz. Bu konuda yardım edebilirim. Günümüzde böyle peşin parayla filan çalışan kurumlar yok artık. Lütfen beni Gökmen'in sosyal güvencesi ve başvurduğunuz fizik tedavi kuruluşu veya hekimi hakkında bilgilendirir misiniz?
    Üç boyoz bir kola

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    annecim hoş geldin aramıza bizlerde birer oğlun birer evladınız güncel ve diğer gerekenlerin yapılması dileğiyle
    Drift Religion
    fatih şubesi

bu konunun durmadan guncel kalması lazım bence

Motosikleti
    honda cbr 600 rr
    guncel............................................ ........
    delideryalı kuluna ferman olunmaz;bu ciyet böyle biline::gleam::::gleam::::gleam::

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    güncel................................arkadaşlar güncelleyin

annecim her türlü yardıma hazırız gökmen abimizi aramızda bir daha göreceğiz buna eminiz ve hiç durmadan dua edecem allahın gücü herseye yeter , abimiz aramıza dönecek
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    tekrar geçmiş olsun daha önce yardım ettik ve her zaman yapmaya hazırız.bu konuda daha önce ihsanhakan abimiz bize önayak olmuştu.yine ondan bir seferberlik bekliyoruz.ihsanhakan abi inşallah görür
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    biz de kendi aramızda ufak çapta bi yardım etmştik.

evet bence yıne bırlesıp yardım etmek lazım

Motosikleti
    honda cbr 600 rr
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökmen'e yardım ettim ve her zaman etmeye hazırım. Gökmen'in sosyal güvencesi yok mu? Bir hekim olarak sosyal güvencesi olmayan çok az hasta görüyorum. Eğer SSK veya BağKur olanağı yoksa Yeşil Kart çıkartmayı deneyebilirsiniz. Bu konuda yardım edebilirim. Günümüzde böyle peşin parayla filan çalışan kurumlar yok artık. Lütfen beni Gökmen'in sosyal güvencesi ve başvurduğunuz fizik tedavi kuruluşu veya hekimi hakkında bilgilendirir misiniz?
    rigel gulperi anne konuyla ilgili size ulastımı biligilendirirseniz sevinirim
    ayrıca konuyla ilgili yeni bir haber alan varsa lütfen bilgilendirsin arkadaslar

Konuyu Toplam 1 üye okuyor. (1 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
    bikerboy35

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)