Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motor Modifiye ! ORDU KONSEPTİ !

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Evet Sevgili arkadaşlar Benim Rus un satılacağı yok arkadaşa iphone alamıcaz nede olsa bende diyorumki param yettiğince motorumu modifiye edip biraz özellik katayım

Motoru biliyorsunuzdur Rus Voskhod 3M Zid Sova 175 bu kadar uzun adı olmasına rağmen içinizde bu motordan nefret eden "at çöpe" diyenler hatta "5 para etmez" diyenleriniz çok fakat bilmeniz gereken birşey var

MOTOSİKLET AŞK'dır ! önemli olan markası modeli parası satış fiyatı değil
    ONU SÜRERKEN ALDIĞIN ZEVK üzerindeyken hissettiklerindir onun üstünde
    YÜZÜNE VURAN SICAK RÜZGARIN sesidir ! Lütfen motorumla ilgili olumsuz eleştirilerinizi belirli bir çerçeve içerisinde yapınız !

Motorun Rus olduğunu ve sport model oldugunu biliyorum fakat fabrikası su anda bile orduya silah üretiyor ve coba nın 2008 modeli dahi var

Neyse Motorum :

gördüğünüz 97 model biraz yaşlı fakat daha 3900 kmde olan bir motordur üçbindokuzyüz :D 39.000 deil !

Aklımda olan konsept Askeri motor yapmak sepetli düşünüyorum

örnek olarak bir royal Enfield werebiliriz :

renk bunu istiyorum masraf falan cıkardım yanlız

Boya ve tesisat dahil : toplam 400 ila 500 ytl arasında bir rakam tutuyor fakat ya RAF yada US. Army modeli yapıcam fakat rus orgin oldugu için RAF düşünüyorum logo :

düşüncelerinizi bekliyorum aklınıza gelen modifiye fikirlerini iletirseniz sevinirim !

benim su anki düşüncem haki renk boya motor etrafına çerveve egzost başka yerden geçirilcek motor blogu değişecek ön yolculuk camı taktırıcam sele değişicek veya Sepet alınacak ayak marşı solda dır

Fikirler için teşekkürler Eleştirilerinizi lütfen kalp kırmıcak seviyede yaparsanız sevinirim örn : motor çöp işe yaramaz sat daha iyi gibi mesajlar atmayın
    Evil 9 MK Turkey President : Mert Martı No Matter What You Ride!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    İstediğin modifiyeye gelir. Bu voskhood değil sanırım COBRA... 2 zamanlı... Motorun şekli hoş... Sanki klr nin ufaltılmışı....Ama sanki daha önce bu konuyu hatırlıyorum galiba....

Sepet olmaz..Çünkü ruhsatına işletmen falan gerekir...Ama bu şekilde askeri renklerde yaparsan trafiğe çıkamassın......
    Yasaktır...

Ayrıcana araç komutanı isteyebilirler sürmen için....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstediğin modifiyeye gelir. Bu voskhood değil sanırım COBRA... 2 zamanlı... Motorun şekli hoş... Sanki klr nin ufaltılmışı....Ama sanki daha önce bu konuyu hatırlıyorum galiba....

Sepet olmaz..Çünkü ruhsatına işletmen falan gerekir...Ama bu şekilde askeri renklerde yaparsan trafiğe çıkamassın......
    Yasaktır...

Ayrıcana araç komutanı isteyebilirler sürmen için....
    :D ben kendim komutanım evdeki askeri malzemeyi görsen ah ah :D

ruhsat için konusucam sanarsam cıkısı war yani haki renkte araç var

bu aracın sahibine sordum araçla trafikte gezebiliyormuş sorun yokmuş

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    İyide ben de polis arabası renginde bir araba ile dolaşayım o zaman..Mavi beyaz....

İzin vermezler.. Mutlaka bir yerde sorun yaşatır...

Motosikleti
    Hyosung GV250
    İyide ben de polis arabası renginde bir araba ile dolaşayım o zaman..Mavi beyaz....

İzin vermezler.. Mutlaka bir yerde sorun yaşatır...
    Plakası: 34KYM30
    Markası: WILLYS
    Modeli: 1950
    Sahip Belge Tarihi: 09.08.2006
    Tescil Birimi: BEYKOZ
    Renk 1: YEŞİL (Filizi)
    Renk 2: -
    Cinsi: ARAZİ TAŞITI - JEEP
    Çalıntı Mı: HAYIR
    Hak Mahrumiyeti: YOK

abi araç bu renk gözüküo bende yeşil FİLİZİ yaparsam sorun cıkartmıcakmıs

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    arkadaşım öncelikle altındaki motor şu an piyasada olan çok motoru eskitir tipinden ziyade ciğeri önemli en azından benim fikrim.
    alp_tunay haklı rengini değiştirip trafiğe çıkarsan renk körü olduğu için aracını bağlarlar sepet takman için ise ayak marşı sanırım sağ tarafta çalıştırırken problem yaşarsın ve sepetinde ruhsata işlenmesi gerektiğini sanıyorum
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Yeşil filizi ayrı renk haki ayrı.... Ayrıca Askeriye de HAKİ renk kutsaldır....

Motosikleti
    honda cbf 150
    Yeşil filizi ayrı renk haki ayrı.... Ayrıca Askeriye de HAKİ renk kutsaldır....
    Drift Religion

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bizde kutsal damacana yapmıcaz ya :D nese konuyu dağıtmayalım ordu renginin tarihini bile biliyorum yapmamız gerekenleri söleyelim :D

Motosikleti
    honda cbf 150
    bizde zaten yapman gerekenleri anlatmaya çalışıyoruz acizene
    ama kutsal damacanamı yaparsı yoksa gaz tenekesimi senin tercihin sulçilisan eyledikse affola:D
    Drift Religion

Cruiseratom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Coming Soon:::.. Meslek: Barmen
    Her - Şey - Vatan - İçin
    Her akşam yatmadan önce Tanri' ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanri'nin çalişma tarzinin bu olmadiğini anladim. Ertesi gün gittim ve kendime yeni bir bisiklet çaldim ve her akşam yatmadan önce Tanri'ya günahlarimi affetmesi için dua ettim...

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Süpermoto şekli bir şeyde yapıla bilir. Rengini yine istediğin renk yaparsın. Gayet güzel olur. Hem serii,atik,güçlü bir makina gayet uyumlu olur.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    ama kutsal damacanamı yaparsı yoksa gaz tenekesimi senin tercihin sulçilisan eyledikse affola:D
    :D:D:D siz MTciler zaten warya ezmeye birebirsiniz he :D gaz tenekesiymiş ! :D tenekeye koca Toyota koyduda adamın tampon dağıldı be :d motorda cizik yoktu :D nese

Hava Filtesi alayım diyorum bundaki hava filtesi koltuk altına giden bir boruyla bağlanıyor artı söyle bişi war

bnm motorun ayak marşı sol tarafta yani kasa takılabiliyor ve renk konusunda yapmam gerekenleri biliyorum arkadaşlar Aracı muaneye götürcez yeni rengi tescil edecekler trafige gidip rengi işlettiricem ve kasa takarsam ki zor bir olasılık arkaya 2 çanta düşünüorum
    WM harleylerde oldugu gibi 2 arkaya 1 öne tüfeklik benzeri çanta ?

total masraf utandırıyo beni :D ha bu arada Bobber da yapabilirim

bunun için parlak kırmızı boyatırım ruhsatlar sorunum olmaz motoru yenilemem gerekirki şase V-Twin kaldıracak şekilde dizayn edildiini sanmıyorum fakat dizeli 2 silindir yaptırabilirim arka amortisörleri kısa takıp seleyi tekliye cevirip arkasını düz yapmak istiyorum

Motosikleti
    cbf1000-cygnus

Valla ben yapmaması gerenleri söylüyorum... Yapılacakları arkadaş kendi açıklamış.....

Bizede olur demekten başka bişey düşmez...

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    aslinda onun sepetine kucuk bi makinali super olur.. sooyle 9 mm falan..
    Wildgoose Rider - Transalp 650

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet aşktır motosiklet zevktir demişsin fakat öncesinde de motoru verip arkadaşına iphone almaktan bahsetmişsin...
    Neyse , benim fikrim motosikleti orjinal renkleri ile restore etmen yönünde.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Satılık 2009 .. Mondial UKH 100..
    Benim arkadaşımda var aynısı ama o siyah..Ama o daha temiz toplu,bakılmış yani fazlada binilmemiş..

köyde kalıo kendisi motorada orda biniyo.. bayramda gittim kulandım motoru gayet güzel hızlı deli bişey..

kısa süreli tekteker bile yapabiliyosunuz...

onda modifiye olarak sadece: önü indirdi sadece ama çok yakıştı..

Bence sende siyaha boyayıp ününü idir motorun gerçekten süper olur... bide direksiyonu kendine dogru yatır, sürmesi daha zevkli oluyo...

unutmadan: arkadaşım motoru 300 ytl ye aldı.. ama senin kinden çok çok temiz.. sen buna kaç istiyodun..

biraz uzun oldu sana kolay gelsin.. bence siyah
    OO biliyor biliyor biliyorrrrrrrrrrrrrr:P:P:queen:

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı fullthrottle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslinda onun sepetine kucuk bi makinali super olur.. sooyle 9 mm falan..
    9 diye olmaz 45 kal. oluo onlara :d artı URAL ve DNEPR lerde war :D cok güzel duruyoda bnm sepet dediğim bmw r24lerdeki gib tekli siyah kücüklerdenn

ya total masraf işte sorun dediğim gibi

boya - 150 ruhsata işletmek 120 ytl total 250 300 e gelir boyası sırf stickerlarla falan 320 ytl cıkar çanta almaya kalkarsam semer cantalar war güzel 100 ytlden aşşa bulurumda renk konusu tartısılır motora el atmam gerekir hava filtresini başka takayım diyorum ( araçlardaki gibi huni şeklinde KN) aynısını

arkadas yapmıs bizde denesek diyorum fakat stop ettirebilir korkum o benzinle hava karışımı sağlıklı olmassa sorun cıkar ama denicem bu ay içerisinde ve yayınlıcam sitede kendi hava filtresi tepsiden gecio koltuk altından süngerden cekio havasını

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı mertun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D:D:D siz MTciler zaten warya ezmeye birebirsiniz he :D gaz tenekesiymiş ! :D tenekeye koca Toyota koyduda adamın tampon dağıldı be :d motorda cizik yoktu :D nese

Hava Filtesi alayım diyorum bundaki hava filtesi koltuk altına giden bir boruyla bağlanıyor artı söyle bişi war

bnm motorun ayak marşı sol tarafta yani kasa takılabiliyor ve renk konusunda yapmam gerekenleri biliyorum arkadaşlar Aracı muaneye götürcez yeni rengi tescil edecekler trafige gidip rengi işlettiricem ve kasa takarsam ki zor bir olasılık arkaya 2 çanta düşünüorum
    WM harleylerde oldugu gibi 2 arkaya 1 öne tüfeklik benzeri çanta ?

total masraf utandırıyo beni :D ha bu arada Bobber da yapabilirim

bunun için parlak kırmızı boyatırım ruhsatlar sorunum olmaz motoru yenilemem gerekirki şase V-Twin kaldıracak şekilde dizayn edildiini sanmıyorum fakat dizeli 2 silindir yaptırabilirim arka amortisörleri kısa takıp seleyi tekliye cevirip arkasını düz yapmak istiyorum
    bak güzel kardeşim birkere MTye olan ön yargından kurtul burada kimse kinseyi ezmiyor ilk yazdıklarımızı düzgün okusaydın şayet anlardın kimse senin motoruna gaz tenekesi demiyor yada senin askeri renk bilgini sınamıyor sen şanslısın motosikletin 97 model çalışır durumda istediğin gibi üzerinde oynarsın benim ilk motorum 1968 model bir bulgardı haftanın beş günü bozulur iki günü ite kaka çaışırdı motorunun kıymetini bil aramıza katılıpta motoru olmayan nice arkadaşlarımız var ezmek gibi bir niyetimiz olsa onları aramıza almayız dimi ön yargılarından kurtul
    Drift Religion

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    anladiiimm.. ogrenmis oldum bende takacak olursam 45 cal. diye isterim
    boya icin sorun yasayacagini sanmiyorum yaa.. yani babamda vardi cj5 ve haki yesiliydi askeri harfle de private yaziyodu ustunde hic bi kimse sormadi ne bu cipin hali diye..
    Wildgoose Rider - Transalp 650

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler