Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

LS2 marka kask aldım, incelemesi...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dream Rider
    evet 4 yıldız aldı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Selamlar. Bende bu kaskı aldım http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...187&ShowPane=2Bulunduğum yerde motor malzemesi satan bir yere gidip, kaskları denemiştim L beden tam oturuyordu kafama. Forumda edindiğim izlenimler sonucu Ls kaskların bir beden büyük alınması gerektiği gibi şeyler okumuştum. Böylece XL olanını netten aldım. Gelin görünki XL'de sıkıyor kafamı, ya da bana mı öyle geliyor bilmiyorum. Yani kafam biraz büyük ama XXL giyecek kadar da değil, anlamadım. Şimdi geri gönderip XXL mi alsam bir türlü karar veremedim. Bir kaskın ne kadar sıkması gerekiyor kafamı?

Motosikleti
    Honda CBF150(2010)
    Alıntı turkmath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar. Bende bu kaskı aldım http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...187&ShowPane=2Bulunduğum yerde motor malzemesi satan bir yere gidip, kaskları denemiştim L beden tam oturuyordu kafama. Forumda edindiğim izlenimler sonucu Ls kaskların bir beden büyük alınması gerektiği gibi şeyler okumuştum. Böylece XL olanını netten aldım. Gelin görünki XL'de sıkıyor kafamı, ya da bana mı öyle geliyor bilmiyorum. Yani kafam biraz büyük ama XXL giyecek kadar da değil, anlamadım. Şimdi geri gönderip XXL mi alsam bir türlü karar veremedim. Bir kaskın ne kadar sıkması gerekiyor kafamı?
    merhabalar.turkmath bende bu kasktan satın almak istiyorum.magazaya gidip deneme şansım olmadığı için sipariş ile satın almak durumundayım fakat;beden sorununa bir çözüm bulmam ve bir defa aldığımda tekrar tekrar doğru bedeni bulana kadar sorun yaşamak istemiyorum açıkcası... sizin yorumunuz üzerine sunu sormak istiyorum; acaba kafa ölçünüz kaç cm olarak ölçtünüz,öğrenebilirmiyim? çünkü feyizoğlu ölçü rehberindeki ölçüler ve her kaskın farklı kalıplarına pek güvenim olmayacak gibi.. benim ölçüm 58cm ama saçlarda uzun,gür yani)
    birşey daha sormak istiyorum tüm Ls kask kullanıcılarına;acaba bu kaskların yeni modelleri hangileridir? LS2 FF 350 Cartoon yada LS2 FF 350 Cartoon Single Kask eski modellermidir? çünkü yorumlara bakılırsa bu kaskların üretim tarihi 2007lere dayanıyor
    kısaca bu konularda bilgi edinirsem hemen sipariş verebilirim sanırım bu kasktan...
    okuduğunuz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    ybr 250 2009
    shoı kask kullanıyorum..yeni makina aldım yanın da hediye ettiler..ama kulak girme yerleri dar..siz de de. böyle bir sorun varmı ?

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LS2 Cartoon Kask fiyatı çook uygunmuş yaa.Dayanıklılığı nasıl acaba
    Dayanıklılığı bence iyi.. ben LS2 cartoon ile kaza yaptım, hiç hasar görmedi.. ilk başımı çarpmış olmama rağmen.

ama anlamadığım bir şey var, bu kaskları tasarlayan adamlar motosiklet kullanmıyor olmalı. çünkü son aldığım, kapalı ama güneş vizörlü olan modelde malesef vizörden hava almamasına ve gürülü yapmamasına rağmen güneş vizörü düğmesi öyle bir yerde ki (solyanak altı bölgesinde) inanılmaz bir rüzgar rezonansı yapıyor..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:44 ----------

Alıntı turkmath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanaklarını sıkmalı sadece.. başka yerini sıkan kask seni mahveder...

klemenjero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x max 250
    kask almak isteyen arkadaşlar. bu siteyi inceleyin. kask alırken dikkat etmeniz gereken hususlar animasyonla anlatılmış. ayrıca piyasadaki kaskların dayanıklılık testleri sonuçları var. sonuçlarda çok ilginç görüyoruz ls2 gibi ucuz dediğimiz markalar pahalı markalardan daha iyi sonuçlar vermiş.
    site güvenilir mi diye sorarsanız. ingiliz hükumetine bağlı bir sitedir. o nedenle kesinlikle güvenilirdir.

arkadaşlar ben de motor niyetine girdim.. scooter almayı düşünüyorum kask larak ta ls2 nin yarım kasklarından birini fakat ilk sayfadan beri tüm yorumları okudum yarım kaskla ilgili bir şey yok hatta bazı arkadaşlar çene açılırı bile önermiyor... yarım kaskın olayı korumadan çok şekil mi?
    yanıtlarsanız sevinirim

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    LS2'nin Güneş gözlüklü kendinden fullface var. 120-140 arasında rüzgar veya ses yok. tavsiyem. şehir içinde zaten fizy var sıkıntı etmiyor.

mehmettayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık yok
    Evet,yarım kask,yarım korur.Düşersen,kafanda dönebilir,çıkabilir hızına göre tabi.Çene açılır bile riskli,ancak çok kaliteli,pahalı markalar önerilir.En doğru tercih
    bence fullface.
    Guven bunu beğendi.

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    ls 2 tomcat var,pilot kaskını andırıyo,süper görüntüsü var..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Motosikleti
    fz6 fazer
    bende gdr çeneden açılır var ls2 almayı düşünüyorum yorumları inceledim nolan almayı düşünüyordum fikrim değişti açıçası

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler