Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

LS2 marka kask aldım, incelemesi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar kaskı deneme sansım oldu nasılmı cbr 125 le buyuk bı kaza gecırdım va kafamda ls 2 kask vardı tahmın ettıgımden daha guvenlı oldugunu anladım kolum ve bacagım 4 yerden kırıldı ama duzeldım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı keser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar kaskı deneme sansım oldu nasılmı cbr 125 le buyuk bı kaza gecırdım va kafamda ls 2 kask vardı tahmın ettıgımden daha guvenlı oldugunu anladım kolum ve bacagım 4 yerden kırıldı ama duzeldım
    geçmiş olsun ..
    bi kask kazada anlaşılıyo tabi bende bi kazamda fark ettim sanki yere pamuk sermişler gibiydi nedense pamuklar kafam tarafına gelmiş
    bende Ls2 kullanıyorum biraz daha hafif olsa süper olacak ama bu fiyata alınacak eniyi kask derim. .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    1000 ytl motor kullanan adam için ls2 lüks bile.. ah birde kafanızın kıymetını bılseydınız..

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    bnmde kaska ihtiyacım var max 100 lira bütçem var,eski kaskımı sattıgım motorumu alan adama vermiştim satışı alırken getirirsin diye adam arazi oldu 6 aydır haber alamıyorum.biraz araştırdım sanırım LS2 benim için ideal? ne dersiniz?fiyatıda 95 lira fakat kocaelideyim denemeden alıpta bol yada dar gelemesinden korkuyorum ne dersiniz?o paraya şu kask daha iyi diyen var mı?yada o kask şurda daha ucuz diyen?

Motosikleti
    Derbi GP1 250

bide buraya bak istersen..

Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    feyizoglu.com da fiyatlar uygun gibi geldi bana
    selam sakal dostum..bende LS2 Cartoon modeli war gri-siyah..Kapalı bi kask arıyosan bizim tarz motorlar için çok ideal bi model..ve alırsan muutlaka siyah vizörünüde al..daha şekil oluyo..sonuna kadar tavsiye ederim..bana da alanyadaki honda bayii tavsiye etmişti ama onlar fiyatını 140 çekti ben internette güngör motordan 95 ytl ye aldım..güngör motor feyizoğlundan daha uygun..tavsiye ederim..gungörmotor.com..üstelik sen bi mail yazıyon kafana takılan bişey için mesela,,hiç zaman geçmeden seni istanbuldan arayıp hemen bilgi veriyolar..ilgi alaka 10 üzerinden 10 walla..
    [B]OZAN GÜLMEZ[/B]
    [B]E-Mail =[/B] unknown_member07@hotmail.com
    [B]Facebook =[/B] https://www.facebook.com/ozan.gulmez2

yavuz selçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct
    yaw serk 21 arkadaşımın koyduğu resim (2 üstte) bu kask ın vizörüne dışardan bakan biri senin gözlerini görebiliyomu ??

tatlisert45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG
    bende lz6 katana var memnunum biraz rüzgar alıyor ama genede güzel ve sağlam bi kask
    Hissettiğin gibi yaşa...

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ayıptır söylemesi bende yeni LS2 Tomcat kask aldım. Fullface Airoh kaskım vardı, yanına bu yarım modeli aldım..
    henüz motor üzerinde ses ve rahatlık denemesini yapamadım ama şekil olarak beni benden alıyor meret!!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    ybr-125
    arkadaslar ben bu kaskın beyazını nette gördüm ama nerden bulabilirim? bir bilginiz varmı ???

yavuz selçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct
    dostum netten alabilirsin yine 1 günde elinde olur
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45441

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YZF R1
    fuarda 99 ytl + 1 yıllık bilmem ne dergisi üyeliği yapıyolardı bende aldım kırmızı 1 yıl dergi gelecek.

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Bu kaskların çıkan içini makinedemi yıkıyacaz yoksa eldemi süngerlere ve yapışkan yerlere sudan bir zarar gelirmi ???
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Merhaba ben yeni motosiklet kullanıcısıyım. Yorumları okudum o fiyata LS2 Delta almak yerine, Airoh Mathisse Sport almak daha mantıklı geldi. Ne dersiniz?

Arkadaşlar selamlar öncelikle k.bakmayın rahatsız edicem;

Öncelikle feyizoğlu güvenilir bir site mi? Yani Hatay/iskenderun a - kask - eldiven - mont siparişi versem sorunsuz hallolur mu ?

Ayrıca Gözüm bozuk ve Gözlük takmak zorundayım..aceba kask takarken gözlük kullanmak mümkün mü ? Yada Kask takmadan Lens kullanırken ( sahilde falan ) Lensin gözden kayması mümkün mü ?

Bu 2. soru beni çok rahatsız ediyor aslında, gözlükle motor sürerken uçmasından korkuyorum =)

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    NoVaRiX

Birde ne olursa olsun çeneden açılır kasklar bana uzak olsun diyorum.
    Kask dediğin fullface olur, bunun uçarı kaçarı gıdısı dıdısı yok!
    Çeneden açılan kaskın çenesi kaza anında dağılmaz. çeneden açılan kaskla refujlara kafadan dalan birinin abisiyim eğer kafasında çin çen çun bi kask olsaydı muhtemelen şimdi rahmetli kardşim diyo olacaktım .. Allah acısını göstermesin ..kendim kaza yaptım . aslında pek kazada denemez yolun sağında park halindeyken başka bi motor geldi bana çarptı çarpma anında kaskın çenesi açıktı ne hikmetse yere düştüğümde çene kapanmıştı.. tabi bu bir raslantı..çeneden açılan kalite bir kask en az full kask kadar korur.. Full kaskla kaza yapıp can veren bi dolu dostumuz arkadaşımız var .. mekanları cennet olsun ... full kask takınca ranbomu olucan zannediyosun .. eğer uygun düşmediysen full değil plus full olsa ne yazar.

yazın güneşte zaman zaman 70-80 cantigrat dereceleri gören yererde full kask takmak zaten cinnet geçirmeye davettir.trafiğin yavaşladığı yerlerde ve şehir içi hız yapalamılayacak yerlerde havalandırması yetmez ..aircondation lı kask varda bizmi almadık .. çeneden açılan kask iyidir .. hele hele iyi bir marka ise en az full kask kadar korur.. bunun dıdısı bıdısı yok deneyimle sabittir.. kaza yaşanmış kask test edilmiştir .. ha kaskı markası CABERG ti ...şu an kullandığımla henüz kaza yapamadım oda çeneden açılır ama değişme zamanı geldi. alacağımda yine bi eneden açılırolacak tıpkı ondan sonrada alacağım kask gibi ... full kaskı yedek olarak dahi almam ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:44 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:43 PM ----------

Az4p
    valla ben bi ara bu boyun bağı denen bazılarının buff dediği ürüden aldım yolladılar .. sana yollarlarmı bilmiyom
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Teşekkür ediyorum ancak ne dediğinizi tam olarak anlamadım şuan araştırıyorum hemen =)

Galiba bana cevabı 1. soru ile ilgili verdiniz aslında o çok önemli değil herhangi bir yerden de buLabilirim benim için önemli olan 2. Soru cevap verebilirseniz sevinirim gözlüksüz her araca çarparım =Pp

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    eğer birdaha kask alırsam büyük ihtimal ile çeneden açılır olacak çünkü geçen gün güneşi gördüm mahsunun filmindeki gibi :D bir daraldım sanki astımmışım gibi kaskı çıkardım yine kendime gelemedim :( çok sıkışık trafik ve güneşte birde siyah kask üzerimde kışlık mont yanıverdim :( bu arada feyizoğlu ile birkaçkez alışverişim oldu bana sorarsan sonuna kadar güvenebilirsin çünkü müşteri memnuniyetini hep ön planda tutuyorlar kendileri zarar etmesi ugruna bile olsa..

gözlük olayına gelince gözlük ile motor kullanan bir sürü arakdaşım var bende yazları kasın içine güneş gözlüğü takarım hemde kocaman olanlardan.sorun yaşayacağını sanmıyorum.kaskı taktıktan sonra vizörü açıp gözlüğünü takabilirsin yine kaskı çıkarmadan vizörü açıp gözlüğünü çıkarırsın önce..

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada feyizoğlu ile birkaçkez alışverişim oldu bana sorarsan sonuna kadar güvenebilirsin çünkü müşteri memnuniyetini hep ön planda tutuyorlar kendileri zarar etmesi ugruna bile olsa..

gözlük olayına gelince gözlük ile motor kullanan bir sürü arakdaşım var bende yazları kasın içine güneş gözlüğü takarım hemde kocaman olanlardan.sorun yaşayacağını sanmıyorum.kaskı taktıktan sonra vizörü açıp gözlüğünü takabilirsin yine kaskı çıkarmadan vizörü açıp gözlüğünü çıkarırsın önce..
    Çok teşekkür ediyorum beni o korkutuyordu işte böylelikle sorumun cevabını da buldum =) Peki ilk motor kullanıcısı için ( Hız meraklısı olmayan ) LS2 marka kask yeterli olur mu ?
    Tekrar teşekkür ediyorum gerçekten rahatladım =)

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer birdaha kask alırsam büyük ihtimal ile çeneden açılır olacak çünkü geçen gün güneşi gördüm mahsunun filmindeki gibi :D bir daraldım sanki astımmışım gibi kaskı çıkardım yine kendime gelemedim :( çok sıkışık trafik ve güneşte birde siyah kask üzerimde kışlık mont yanıverdim :( bu arada feyizoğlu ile birkaçkez alışverişim oldu bana sorarsan sonuna kadar güvenebilirsin çünkü müşteri memnuniyetini hep ön planda tutuyorlar kendileri zarar etmesi ugruna bile olsa..

Alıntı Az4p adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ediyorum beni o korkutuyordu işte böylelikle sorumun cevabını da buldum =) Peki ilk motor kullanıcısı için ( Hız meraklısı olmayan ) LS2 marka kask yeterli olur mu ?
    Tekrar teşekkür ediyorum gerçekten rahatladım =)
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45604

linkteki kaskı kullanıyorum.. içinde güneş vizörü de mevcut, ayrıca ben gözlük kullanıyorum (numaralı) arkadaşın dediği gibi..

1-gözlüğü çıkartıyosun
    2-Kaskı takıyorsun
    3-Kaskın vizörü açıyorsun
    4-Gözlüğü takıyorsun (az uğraştırıyor)
    5-isteğe bağlı güneş vizörünü indirirsin
    6-Dış vizörüde kapadın mı.. hiç bişi olmuyor..

dış vizör açık gidincede gözlüğün uçmaz merak etme bizzat 150km civarı test edildi.. sadece vizörü kapatmazsan çok rüzgar sesi oluyo..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45604

linkteki kaskı kullanıyorum.. içinde güneş vizörü de mevcut, ayrıca ben gözlük kullanıyorum (numaralı) arkadaşın dediği gibi..

1-gözlüğü çıkartıyosun
    2-Kaskı takıyorsun
    3-Kaskın vizörü açıyorsun
    4-Gözlüğü takıyorsun (az uğraştırıyor)
    5-isteğe bağlı güneş vizörünü indirirsin
    6-Dış vizörüde kapadın mı.. hiç bişi olmuyor..

dış vizör açık gidincede gözlüğün uçmaz merak etme bizzat 150km civarı test edildi.. sadece vizörü kapatmazsan çok rüzgar sesi oluyo..
    Öncelikle çok teşekkür ediyorum;
    Ancak kask bana göre biraz pahalı geldi, öğrenciyim ve kendi bütçemde alıcam =)
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44782
    Bunu alıcam muhtemelen =(

Ayrıca gerçekten uğraştıyormuş baya gözlük tak çıkar, peki lens kullanmayı denediniz mi ?

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler