Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Taze taze 4.44 fotoğrafları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi bugün 4.44 te yeni modellerin tanıtımı için sezon açılışı vardı.

Kuralkan, Ferco Motor, Motomax bayilikleri ile sezona giren Ankaramızın sevilen bayilerinden biri olan 4.44 le bu gününde birlikte olmamak ayıp olurdu. Hele ekipmanlarımın neredeyse tamamını ordan almış olmamı da düşünürsek..

İlk kalabalığın geçmesini bekleyip saat beşe doğru oraya vardım. Ankara nın bilindik bahar günlerinin özelliği olan yağmurlu hava yüzünden sanırım yeterince ilgi göstermemişiz ankaralı motosiklet severler olarak.

Kapıda Tolga her zamanki gibi dürüst ve güleryüzlü tavrıyla gelenleri karşılıyordu. 19 lu yaşlarımdan kalma arkadaşım olan Evren ile karşılaşmak ayaküstü laflamak güzeldi ama onun dışında çok tanıdığım olmadığı için sadece motosikletlerle ilgilendim.

ST Kanuni vs.. diyoruz lakin motosikletleri görünce ister istemez ağzımın suyu akmaya başladı her zamanki gibi

Buyrun size birkaç STkanuni lerden birkaç fotoğraf

ve benim ilk gördüğüm andan beri bittiğim hyosung gt 250 comet.... şimdi ona stkanuni gt 250 diyorlar..

resimde gördüğünüz gibi tüm 250 liklerde aynı motor var. GV-250

İncelediğimde farkettiğim şey motosikletlerin etiketleri dışında hiçbir değişikliğin yapılmamış olmasıydı. Ne yazık ki 250 liklerdeki insanın gözüne batan küçük kaynak hataları hala olduğu gibi duruyor. Sanki firma üretim yaparken 250 liklere değil de 650 liklere özeniyor gibi.. Bu kaynak hatalarını (hata demeyelim de 650 liklere nazaran daha özensiz diyelim isterseniz) anlamdırabilmek mümkün değil..

Resim çok net çıkmamış ama dikkatli bakarsanız neden bahsettiğimi anlayacaksınız..

GT250R sevenler içinse diğer renkler ki hyosung un (ağzım alışmış hala hyo diyorum bunlara stkanuni demeye alışsam en kısa zamanda iyi olacak ) bence en yakışıklı motosikletidir kendisi.. hele ki siyah renklisi

Her ne kadar motosikletlerin yağmur altında kalmalarına içim razı olmadıysa da. imkanlar dahilinde yapabilecek bir şey yoktu 4.44 çalışanları içinde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi bugün 4.44 te yeni modellerin tanıtımı için sezon açılışı vardı.

Kuralkan, Ferco Motor, Motomax bayilikleri ile sezona giren Ankaramızın sevilen bayilerinden biri olan 4.44 le bu gününde birlikte olmamak ayıp olurdu. Hele ekipmanlarımın neredeyse tamamını ordan almış olmamı da sayarsak..
    Eee katıldın mı?.... Hani resimler nerde?.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    94 model 251 mz
    galıba herıften once davranıp yuklenmeden yazı yazdık
    yolun dogru ıse herzaman savas

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    harika resimlermiş tebrikler, ellerinize ve emeğinize sağlık... demek isterdim ama resimler nerdeee?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    94 model 251 mz
    evet resımler gorundu vav hos motor yaf sankı 600 luk gıbı duruyo
    yolun dogru ıse herzaman savas

DeNNiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 F \ Peugeot 207
    benm motorum gt250r gri siyah ve herkes 600-750'lik sanıyor, egsozuda kartalda ercandan smoke head, seside harika. gidişinede mükemmel diyebilirm bitek eksiği orjinal lastikleri çok sert kayıyor dğeiştirmek gerek.
    [SIZE="4"]die young and make a beautiful corpse[/SIZE]

Motosikleti
    Moto-Zeta Heran kanuni tiger olabilir
    bu kanunii bizim bilindik kanunimi yoksa S&T başka mı oluo anlatamadım
    [COLOR="Blue"][b]Biz Gökyüzüne İnanırız Sun-roof'a Değil[/B][/COLOR]::puro::

DeNNiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 F \ Peugeot 207
    Alıntı blck_chopper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kanunii bizim bilindik kanunimi yoksa S&T başka mı oluo anlatamadım
    S&T dağıtım distrübütör firma güney kore'de, kanuniyle anlaşınca böyle bişey çıktı ortaya
    [SIZE="4"]die young and make a beautiful corpse[/SIZE]

motoru olmayan bir motor sever olarak teşekkürler , harika resimler ağzım açık kaldı vallahi.

Motosikleti
    Piaggio, (Beverly 300i.e alma aşamasında)
    Alıntı DeNNiS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S&T dağıtım distrübütör firma güney kore'de, kanuniyle anlaşınca böyle bişey çıktı ortaya
    Fuarda gundeme gelen problem halledildi yani oylemi?

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    enduroyu satarsam GT250 R hoş makine düşünebilirim kırmızı olsun 10 ytl fazla olsun
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    hyosung s&t kanuni xrx 125 fiyatı nedir..

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    bunların bana göre olanı yokmu? yere yakın olucak vitessiz olucak ucuz olucak yedak parçası dahada ucuz olucak malum düşe kalka öğrenicez

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eee katıldın mı?.... Hani resimler nerde?.....
    ama hemen yüklenmiyoki resimler

Alıntı ocean84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    galıba herıften once davranıp yuklenmeden yazı yazdık
    herif yerine hobidaş demeni tercih ederim

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster

.

Bu LOGOYU kazımayı unutmuşlar...

http://www.hyosungasc.com/Index_files/image419.jpg
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Hyosung markasi iyi kotu bir uluslararasi marka idi,ne japon ne cinli orta arada musterisini cok uzmeyen bir marka., Simdi kanuni oldu sahsen bu satislari ciddi anlamda dusurecek. Insanlar marka guvencesine para odemeyi sever. Ben suzuki aldim demek gibi scooter bile olsa suzuki aldim demek kendi basina bir prestijdir motor camiasinda. Simdi o kitlenin %50 silinecek sanmiyorum Kanuni aldim diyecekler bir 650 cc motor icin. Yada alanlarin cogu o etiketi sokecek geri hyosung yapistaracak.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika resimlermiş tebrikler, ellerinize ve emeğinize sağlık... demek isterdim ama resimler nerdeee?
    bağlantı problemi yüzünden oldukça geç yükleyebildim

Alıntı aşksarhoşu_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru olmayan bir motor sever olarak teşekkürler , harika resimler ağzım açık kaldı vallahi.
    teşekkür ederim, sizinle paylaşmak için hepsi zaten..

Alıntı pininfarina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda gundeme gelen problem halledildi yani oylemi?
    dürüstçe söylemek gerekirse ben kanuni yerine globalin temsilciliği sürdürmesini isterdim. kanuni düşmanı olduğumdan değil..

sadece ben türk evladıyım. o firma benim elimde olsa yemem içmem ne yapar ederim kendi motosikletimizi üretirim.. ama adamlar siyasilere yakın. çin mallarına türk malı diyip satmaya kalkacak ticari ahlak anlayışındalar..

4.44 ün ise Ankara piyasası için çok düzgün ve temiz bir adı vardır.. Bana hangi isim diye sorsan 4.44 ü kanuni isminin fersah fersah ötesine koyarım.

ST kanuni böyle güvenilir bir firmayı bayisi yaparak çok şey kazandı Ankara' da..

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu LOGOYU kazımayı unutmuşlar...

http://www.hyosungasc.com/Index_files/image419.jpg

iyi yakalamışsın mı diyorsun

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung markasi iyi kotu bir uluslararasi marka idi,ne japon ne cinli orta arada musterisini cok uzmeyen bir marka., Simdi kanuni oldu sahsen bu satislari ciddi anlamda dusurecek. Insanlar marka guvencesine para odemeyi sever. Ben suzuki aldim demek gibi scooter bile olsa suzuki aldim demek kendi basina bir prestijdir motor camiasinda. Simdi o kitlenin %50 silinecek sanmiyorum Kanuni aldim diyecekler bir 650 cc motor icin. Yada alanlarin cogu o etiketi sokecek geri hyosung yapistaracak.
    valla benim param olsa ve alabilsem.. sadece model ismini bırakırdım motosiklet üzerinde..

yaw bilmiyorum acaba ben mi çok duygusal davranıyorum acaba

kanuni nin ve hyosung ın global motora yaptığı ... dan (ne denmeli bilmiyorum) sonra benim ne kanuni ye (zaten güvenim yoktu) ne de hyosung a (gözümde kaliteli bi firma oluşturmuştum ama şimdi üstüne bi çizgi çektim) zerre kadar güvenim kalmadı

st&kanuni mallarına iğreti ile bakıyorum

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunların bana göre olanı yokmu? yere yakın olucak vitessiz olucak ucuz olucak yedak parçası dahada ucuz olucak malum düşe kalka öğrenicez
    sana kaykay alalım, yere yakın da.. düşe kalka öğrenirsin

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Biz de MT Ankara'nın bir kısmı (5-6 kişi) olarak ordaydık. Oturup yeni motor alacaklarla uzun uzun sohbet etme imkanım oldu. Yeni endurocular aramıza katılmak üzere
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler