Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

ne bu polislerden çektiğim benim ya

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONDİAL 151 RS
    2 gün önce çevirip ehliyet ruhsat sordular, bugün 2 sefer çevirdiler ya bana özelmi yoksa aradıkları bi suçluyamı benziyom nedir bu ya. ehliyeti ruhsatı cebime koymuycam elimde dolaşıcam adamlar işi gücü bırakmış benimle uğraşıyolar sanki.hayır hızda yapmıyorumki arkadaş ya. bikeresinde motor park halindeyken gelip ehliyet ruhsat sordular işi okadar abarttılar yani napıcamı şaşırdım ya
    THE DOORS- DİNLEMEK BİR AYRICALIKTIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Arkadaşım resimdeki adam sensen ve saç sakal halen böyle birbirine karışık vaziyetteyse senin durumun vahim.İnşallah tutuklamazlar.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosiklet sayısı 1 milyondan fazla ehliyetli sayısı 200.000(rakamlar kafamdan uydurdum ama o rakamlara yakın) civarında olunca ve ehliyetsizlerin çogu scooter kullanıcı oldugu için devamlı durduruyorlar.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

u_baydur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    bak guzelim açıklıyım;

kurallara uymuycaksın. uyarsan, adam gibi gidersen ehliyeti yok sanıyorlar. uymazsan.. kimin umurunda...

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    kask kullanmıyosan avatarındaki resimdeki gibiysen çevirmeleri normaldir
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sorsunlar sorsunlar iyidir bu sekılde suclular kacaklar ortaya cıkarlar benı gudne 10 kere durdursun sesımı cıkarmam bı gbt sorgulaması 2 dakka zararı olmaz... bu sayede calıntı motorlarda bulunur hem
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

ulkumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151
    Tesadüf olabilir kask takıyormusun
    Dalından Kopan Yaprağın Akibetini Rüzgar Tayin Eder

canavar_hk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    Alıntı u_baydur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak guzelim açıklıyım;

kurallara uymuycaksın. uyarsan, adam gibi gidersen ehliyeti yok sanıyorlar. uymazsan.. kimin umurunda...
    +1
    aslına ii bir örnek değil ama arkadaş doğru söyluyo
    bende ehliyet yoktu carsıda falan gezerken adam gibi geziyodum..habire polisler durduruyolardı...defalarca kactım ama sonuncuda cezayı yedim...cezayı yediğimde kaskımdan ayakkabılarıma kadar herseyım tamdı.
    sonra ehliyet aldım...çarsıda polis göruyorum..nasılsa ehliyetim varya adamın ustune ustune gidiyorum..bu sefer polis cekılıyo polisi gorunce motorun onunu falan kaldır sağa sola laf at bidaha durdurmazlar

ulkumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151
    Alıntı u_baydur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak guzelim açıklıyım;

Aynen öyle Dün yeşil yandı geçiyodum polis arkası dönüktü sonra bana döndü napıyorsun sen gerizekalı mısn dedi (vali geçecekmiş dur filanda demediki arkası dönük )tartıştım filan az kalsın kavga edecektim..Emniyet kemerim takılyıdı ehliyetsizmi sandı naptı böyle şerefsizlerde var gıcık oldum o polise..
    Dalından Kopan Yaprağın Akibetini Rüzgar Tayin Eder

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    Alıntı Marlboro Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım resimdeki adam sensen ve saç sakal halen böyle birbirine karışık vaziyetteyse senin durumun vahim.İnşallah tutuklamazlar.
    bencede avatar halindeysen çeşitli gruplardan sanabilirler
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Motosikleti
    HYOSUNG 650 GT
    ankara da sadece yazları bahcelıde cevırıyorlar...
    [COLOR="Black"]hayatta [/COLOR][COLOR="White"]tek [COLOR="Black"][COLOR="Red"]aşk [/COLOR][/COLOR][COLOR="Black"]beşikt[/COLOR][/COLOR][COLOR="red"]aşk[/COLOR]:bounce:.................:flower:06 B 1903 :flower: [COLOR="Red"][COLOR="Black"]ç[COLOR="Red"]A[/COLOR]rşı [/COLOR][/COLOR]heryerde

İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    Alıntı ulkumuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle Dün yeşil yandı geçiyodum polis arkası dönüktü sonra bana döndü napıyorsun sen gerizekalı mısn dedi (vali geçecekmiş dur filanda demediki arkası dönük )tartıştım filan az kalsın kavga edecektim..Emniyet kemerim takılyıdı ehliyetsizmi sandı naptı böyle şerefsizlerde var gıcık oldum o polise..
    Polis varsa, ışıklar değil öncelikle polisin komutları dikkate alınır. Arkası sana dönükse durman gerekir.

o sakal ne ole ya kıskandım valla

ehliyetsiz yakalandıkmı cezası nedir
    [B]Büyük ALTAy 1914[/B] [B]İzmir / Bozyaka[/B] [COLOR="Red"][B]MEKAN[/B][/COLOR]

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    Alıntı Marlboro Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

canavar_hk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    Alıntı Carpathia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyetsiz yakalandıkmı cezası nedir
    ehliyet sahibine 220 lira civarı ceza kesiliyo(sen neden ehliyetsız adama motor verdin hesabı)..sonra sen mahkemeye sevk ediliyosun..orda sana 60 gun hapis cezası veriyolar..sonra bunu paraya ceviriyolar...1 gunluk hapis 25 ytl sanırım işte yaklasık bi 700 750+220+otopark ücreti+cekici parası+üzüntü+motordan soğuma+evdekılerden fırça yeme+++++
    ben 2 kere yedim bu cezayı ii bilirim yanı..bikeresiinde kaza yaptım sonra tövbe etmiştim motora ama sonra yine bindim bu seferde polis gezerken yakaladı...
    ama 3 yıldır ehliyetim var allaha sukur
    bence ceza yemektense ehliyet almak daha mantıklı..bi ehliyet en fazla 500 milyona patlıyo...hatta bu sitede reklam bile var "ehliyet 150 ytl" diye gerçi yan masrafları falan var ama 1 milyar ceza yiyip kendine uzuntu yapmaktansa ehliyet al daha iyi

canavar gayet açıklayıcıydı bana genelde çevremdeki motor kullananlar "ben yıllardır ehliyetsiz kullanıyorum daha bişey olmadı " diyorlarsada ben en fazla motorumu aldıktan 1 ay kadar acemiliği atlattıktan sonra hemen ilk iş heliyeti almayı düşünüyorum.
    [B]Büyük ALTAy 1914[/B] [B]İzmir / Bozyaka[/B] [COLOR="Red"][B]MEKAN[/B][/COLOR]

abi ben bıkere parkda oturuorum motor yanımda duruor tabı yanında dıer arkların motorlarıda var 4 yunus geldı kımın bu motolar dedı bı arkadas benım dedı kendısıne cezayı kestıler cekıcıyı falan aradı sonra ban asordu senın motorun hangısı benım motor yok dedım benımkınıde bagladı ama yanlıs parktan 125 ytl odedım A2 ehliyetli enişteme cıkartrdım
    en mantıklısı bu zaten gıcık bırıne denk geldın mı bole dıorum

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bizim buralarda da scooter ları durduruyolar hatta bağlıyolar her gün ama büyük tarz motor görünce bişi yapmıyolar ehliyeti wardır sanıyolar sanırım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    bizim burdada çeviren çok adamların işi gücü yok sokak arasında devriye geziyorlar abi kask takıyorsan pekte umursamıyorlar yine çeviriyorlar
    Yarını düşünmeden, özgürlüğe yelken açmışcasına..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)