Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

İscilik parasi alinmadan motorun yagini degistirebilecegim yer varmi ? El insaf 60tl

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Bana oldum olasi sacma geliyor . 5 dk lik islem icin servisler 50 60 tl iscilik aliyorlar. Yagi bosaltip yeni yag koymak cokmu zor yada cokmu zaman aliyor. Unlu sanatcilarin bile 5 dk lik isciligi (genel) 50 tl den azdir be. Ayip ulan ayip servisler resmen soyuyor . hadi 10 veya 20 tl anlarimda 50 60 tl sadece yag degisimi icin verilmezki.
    Varmi benim xj6 nin yag ve yag filtresini ucretsiz degistirebilecek ? Duamı alacak varmidir?
    Yaglari ne alayim xj6 icin kis geldi kislik yag alacagim . motul mu alayim yagi? Yag filtresini nerden bulabilirim ?
    Shrieker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Kendin değiştir abi, çok kolay bir iş. Önemli olanlar; yağ toplama haznesi bulmak, yağ koyacak huni olması, eli anahtar tutuyor olmak ve iş bitiminde yağı doğaya salıvermemek. Yağ filtresini aratsanız bulursunuz, yapılacak işlemin de kesin videosu vardır bir yerlerde.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Garanti devam ediyor anlaşılan...

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gel bize Iscilik ucreti yok cunku seni calistiriyoruz, motul yagi da ucuza aldiriyoruz sana.
    barodi, atillatopal9, xawa ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    alacağın bi kurbağacık, veryansın edeceğine kendin değiştir.
    MotorKafa bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    yağ değişimi ile alakalı birçok video youtube da paylaşılmış belki fikir verebilir

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    El emeği denen bişey var. Adam dükkan kirası ödüyor, çoluk çocuk geçindiriyor. Tabi alcak parasını.
    MetinK., cbf 150, agrasiwe ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı lifespeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    El emeği denen bişey var. Adam dükkan kirası ödüyor, çoluk çocuk geçindiriyor. Tabi alcak parasını.
    diğer insanlarda sokaktan toplamıyor parayı. yağ değişimi sürahiye su koyup boşaltmak gibi birşey 10 taş çatlasa 20 lirayı geçmemeli.

getir değiştirelim kardeş. atık yağıda oto servislerden birine veririz.
    barodi ve Shrieker bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garanti devam ediyor anlaşılan...
    Garantisi bitti 2 seneyi. Geçtim.25000 km bakımı var.

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Iste tam turk kafasi.5 dakikalik yada 5 saniyelik is.. Yapamiyorsan yapan kisinin hakkina dil uzatmayacaksin arkadas. Senelerce bilgisayarcilik yaptim, bircok bilgisayarci gezip sorununu cozduremeyen bir musterinin bilgisayarini 5 dk icinde hallettim. Bazi isler vardir elden cok kafa gerektiren. Bilgisini satan insana haketmiyor demeyin. Ha bu piyasadaki ustalarin buyuk cogunlugu sahtekar o ayri.

Barodi kardes, yag degistirmek cok zor degil. Youtubeye yazsan senin motosikletinin bile yag degisimi videosu cikar. Deneyerek halledebilecegin birsey. Ama sorumluluk almayayim, usta eli degsin diyorsan da yapan insanin hakkini soylenmeden ver
    yasdal, Mengu16, GezeGeze ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gel bize Iscilik ucreti yok cunku seni calistiriyoruz, motul yagi da ucuza aldiriyoruz sana.
    Teşekkürler. Yeriniz nerde bide yag filtresi lazim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:13 ----------

Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğer insanlarda sokaktan toplamıyor parayı. yağ değişimi sürahiye su koyup boşaltmak gibi birşey 10 taş çatlasa 20 lirayı geçmemeli.

Teşekkürler duruma gore haberlesiriz kardeşim.

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler. Yeriniz nerde bide yag filtresi lazim
    Maslak 100. yil Ataturk oto sanayi.

buradan ulasabilirsin https://www.facebook.com/overdosemoto

Digerleri reklammis gibi yanlis anlamasin bayi falan degiliz Yamaha suruculeri klubu burasi. Hani su AEA Ucmakdere gezisini yapan ekibiz.

Yag da filtre de uygun fiyata KMA'dan(motul distributoru) alabiliyoruz dostum geldiginde gider aliriz iki sokak altimizda.
    barodi, karacabeg, atillatopal9 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iste tam turk kafasi.5 dakikalik yada 5 saniyelik is.. Yapamiyorsan yapan kisinin hakkina dil uzatmayacaksin arkadas. Senelerce bilgisayarcilik yaptim, bircok bilgisayarci gezip sorununu cozduremeyen bir musterinin bilgisayarini 5 dk icinde hallettim. Bazi isler vardir elden cok kafa gerektiren. Bilgisini satan insana haketmiyor demeyin. Ha bu piyasadaki ustalarin buyuk cogunlugu sahtekar o ayri.

Barodi kardes, yag degistirmek cok zor degil. Youtubeye yazsan senin motosikletinin bile yag degisimi videosu cikar. Deneyerek halledebilecegin birsey. Ama sorumluluk almayayim, usta eli degsin diyorsan da yapan insanin hakkini soylenmeden ver
    Bu konularda beceriksizlik çivi bile cakamiyorum elim yakışmıyor hiç.
    İşçilik alsın bisey değilde 10 20 TL olur. El insaf 60 TL zaten issizim. Gezemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:19 ----------

Maslak 100. yil Ataturk oto sanayi.

buradan ulasabilirsin https://www.facebook.com/overdosemoto

Digerleri reklammis gibi yanlis anlamasin bayi falan degiliz Yamaha suruculeri klubu burasi. Hani su AEA Ucmakdere gezisini yapan ekibiz.

Yag da filtre de uygun fiyata KMA'dan(motul distributoru) alabiliyoruz dostum geldiginde gider aliriz iki sokak altimizda.
    Her zaman acikmi yarın geleyim

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Her zaman acikmi yarın geleyim
    Bu gece cesme tarafina geciyorum dostum kapali olacak pazara kadar ama onumuzdeki hafta istedigin zaman ugra
    barodi bunu beğendi.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    50TL yi çok görmeyin yahu.
    Adam makinayı alıyor 1 saat soğumayı bekliyor. İşin ehli, neyi ne kadar koyup ne kadar koymayacağını biliyor.
    İyi bi yere gittiysen, zincirini temizliyor, balatanın ne kadar kaldığını ortalama ne kadar gideceğini sana haber veriyor(farkında olmadan bitik balatayla diski mahvedersin). Üstüne binip bir tur atıyor, lastik havanı kontrol ediyo, sesini dinliyor. İstersen hidrolik yağını ölçüp değiştirilip değiştirilmeyeceğini sana söylüyor. Sağını soluna bakıyo bilen bir göz senin fark etmediğin birşeyi yakalayabilir.

Yapmayın etmeyin 50TL verin bi servis yüzü görsün.

Çok fazla km yapıyorsundur, sık sık zaten servise o veya bu şekilde gidiyorsundur tamam. Al değiştir, çıkan yağıda sokağa dökme inanılmayacak derecede çevreye zararlıdır. Servisler bu eski yağları belediyeye vermekle yükümlüdür.
    potasyum, GezeGeze, ryangt ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı tyrung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50TL yi çok görmeyin yahu.
    Adam makinayı alıyor 1 saat soğumayı bekliyor. İşin ehli, neyi ne kadar koyup ne kadar koymayacağını biliyor.
    İyi bi yere gittiysen, zincirini temizliyor, balatanın ne kadar kaldığını ortalama ne kadar gideceğini sana haber veriyor(farkında olmadan bitik balatayla diski mahvedersin). Üstüne binip bir tur atıyor, lastik havanı kontrol ediyo, sesini dinliyor. İstersen hidrolik yağını ölçüp değiştirilip değiştirilmeyeceğini sana söylüyor. Sağını soluna bakıyo bilen bir göz senin fark etmediğin birşeyi yakalayabilir.

Yapmayın etmeyin 50TL verin bi servis yüzü görsün.

Çok fazla km yapıyorsundur, sık sık zaten servise o veya bu şekilde gidiyorsundur tamam. Al değiştir, çıkan yağıda sokağa dökme inanılmayacak derecede çevreye zararlıdır. Servisler bu eski yağları belediyeye vermekle yükümlüdür.
    Dostum Isvicre'de mi yasiyorsun? Bu dediklerini yapan servis marka icin konusmuyorum tum motosikletler icin usta sayisi 10u gecmez.
    scorpions_59 ve osis bunu beğendiler.

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben sokaktan topluyor demedim ki. Adamın elinin emeği verilmesi lazım dedim. Lafı yanlış anlamışsın

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Dostum Isvicre'de mi yasiyorsun? Bu dediklerini yapan servis marka icin konusmuyorum tum motosikletler icin usta sayisi 10u gecmez.
    O 10 ustadan birini bulacaksın Yapacak bişey yok.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Gel yanıma , bedavaya değiştiririm yağını ve yağ filtreni . Zincir gergi ayarıda yaparız .
    barodi bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)