Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

yurdum ınsanı.Bakarmısınız....

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    as t1
    ya orda emaneten duran birisi olabilir o yoksa bu devirde müşteriyi kim red eder işin ucunda para var söylediklerine bakılırsa gerikafalının teki ilgili kurumlara şikayette buluna bilirsiniz
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja250r-600RR-gs650
    yok emaneten duran bırı degılmıs.yetkılı bırıyle gorusmek ıstıyorum dıyınce ben kurs muduruyum dedı..

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trajikomik bir durum....Gülelim mi ağlayalım mı?..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    eğer İstanbul' daysanız gelişim sürücü kursundan İbrahim beye ulaşın yardımı dokunacağına eminim

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı shule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dun yasadıgım bır olayı sızınle paylasmak ıstedım..

gecen yazdan buyana scuter kullanıcısıyım-ehlıyetlı-ancak bu yaz vıteslı bır motor kullanmak ıstıyorum.bunun ıcın ehlıyet aldıgım kursu aradım.zıra gecen senede kurs ucretını yatırıp tenık temel hıcbır bılgı almadan-cunku ole bır bılgılı yok-sınava gırdım.sonucda bız Turk mılletı olarak anadan dogarken ogrenıyoruz motor kullanmayıneyse...aramızdakı dıalog aynen sole gectı:
    --vıteslı motor egıtımı almak ıstıyorum.bunun ıcın motor ve egıtıcınız varmı?
    --yok kardesım..ayrıca pıyasada gecerlı olan otomatık vıtes napcan vıteslıyı ogrensen yarıslaramı katılcan kız basında..hem yanlıs anlama gormedım senı,bacımsım sımdı ogretcek var desem sana sen hıc tanımadıgın adamın arkasına otururmusun??bosver sen bu ısı..

ve ben hıc bıısı dıyemeden kapadım tlfnu.şaka gıbı..dumura ugradım..

Ben olsam sizin yerinizde hemen o sürücü kursuna giderek o abuk subuk cümleleri kuran kişi bulur ve yerinde benzetir + sürücü kursu yetkilisine şikayet ederdim
    Ne salakça bir zihniyet anlamadım ama en üzücü yanıda, o gerzek kişinin bir (sözüm ona) sürücü kursunda bulunması.

adam olmaz bu memleketin insanları....
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamın aklı hala < haremlik , selamlık >ta demekki ,
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C
    Yaaa super olay yaaa. simdi okuyunca bi de kurs muduru oldugunu gorunce kafamda bi mizansen canlandı.
    Kompil lambri bi kasa bi masa oda. Arkada soforler esnafkarlar odasının bilimum tarife, silt vesaireleri. Bi iki dandik plaket.
    Amcam koca masanın basında hupleterek arada cayını yudumluyor, ara ara da cigarayı pofurduyor. Masa altından da ayakkabıları cıkarmıs beyaz gri arası coraplarıyla bir ayagının burnuyla digerinin topugunu kasıyor.
    -hımsffff, hüüüüüp (cay), yaw bacım.....

muazzam yaaa

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlginç bir yaklaşım abimizinki..
    Hangi il burası?

axoyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya / As 200 Gy-2 yok artık
    geçenlerde işim gereği bir pnomatik bağlantı elemanı arıyorum esnafın birisi "abi boşuna arama yorulma buralarda bulamazsın" dedi çıktım bitişikteki bükkanda her çeşiti var. Yani bizim esnafımız sadece yok demekle yetinmez birde yorum yapar.
    BİLGİ SAHİBİ OLMADAN FİKİR SAHİBİ OLMA

Motosikleti
    as t1
    Alıntı shule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok emaneten duran bırı degılmıs.yetkılı bırıyle gorusmek ıstıyorum dıyınce ben kurs muduruyum dedı..
    kurs müdürü böyle konuşursa vay halimize
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    Honda Cbr125R
    normal bence topic açmaya gerek yoktu boşuna türkiye burası tartışmaya gerek yok şikayet edersen belki 2 ay sonra dikkate alırlar ararlar
    :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiye burası 25karakter

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    ilginç bir olay olmasa daha iyi olurmuş
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

Motosikleti
    Suzuki DL 650 V-Strom
    Bakın burada bir eğitim var.

http://www.vespaacademy.com/egitimPrg.asp?id=2

Bayanlara Yönelik Eğitim

8 Yıllık motor satış deneyimimizle 100cc ve 150cc'lik otomatik motosikletlerin bayanlar tarafından talep edildiğini söyleyebiliriz.

Bu talep özellikle İTALYA, İSPANYA ve YUNANİSTAN da Vespa motosikletlerin bayanların vazgeçemeyecekleri bir aksesuarları gibi olmuş, daha ötesi motorlarının, kasklarının ve kendi özel kıyafetlerinin renkleri ile bütünleşmişlerdir.
    SÜRE: 2 gün 16 saattir.

Teorik Eğitim Programının içeriği :Güvenli ve savunucu sürüş teknikleri, riskleri algılama, trafik bilgisi, motosiklet ekipmanları ve ilkyardım tanıtımıdır.

Pratik eğitiminin içeriği; Doğru oturuş pozisyonları, yan ve orta sehpaların kullanımı, ayak, vücut ve kafa hareketleri, slalomlar, yokuşlarda duruş kalkış, denge ve motora adaptasyon çalışmalarıdır.Pratik eğitimimiz 100cc (Piaggio)150cc (Vespa) scooterlarla başlayıp ilerleyen saatlerde 200 ve 250cc otomatik motosikletlerle bayan kullanıcılara farklı ağırlıklardaki motosikletlerle denge ve adaptasyon çalışmalarını içerir.

Bu programa katılacaklarda bisiklet üzerinde temel denge becerilerine sahip olma şartı aranmaktadır.
    Neymiş bayanlar 100-150 CC arası otomatik vitesli motor kullanırmış. Ben demiyorum, italyanlar diyor

attraction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia rs250
    koptum ya ne de olsa türk insanıyız kadın başınla napican demiş ya uheueueueheuh...
    .....

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Vitesli motor surmesini bilen birisini (kurs vs. harici) bulup, yardim istemek icap edecektir. Bu tur konularda motorcular yardimsever davranir, gorevden kacmaz. Herseye ragmen yine de etrafta ogretecek kimse yoksa, daha profesyonel calisan surucu kurslarina basvurulabilir.

Umarim bu konuda sana yardimci olacak birileri ya da bir kurulus cikar.
    Pratige gecmeden once teorik olarak vites degistirme ve gaz/fren/debriyaj kombinasyonu konularina iyi hazirlanman gerektigini dusunuyorum.

Teori her zaman pratigi daha kolay, daha eglenceli hale getirir.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Hangi güzel şehrimizin, kötü sürücü kursuymuş merak ettim.
    Ayrıca yazan bütün arkadaşlara söylüyorum. BIRAKIN ARTIK Burası Türkiye LAFLARINI. İşini doğru dürüst yapan insanlarda var. Bir kişinin ayıbını, bütün Türkiye Cumhuriyeti'ne ve Türk'lere yıkmayın...
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Her Zaman Söylüyorum,eğitim şart.

Motosikleti
    Yamaha Cgnynuss 125rs
    Recep on the phone durumu zuhahahaha
    Lütfen kask yazın bile eldiven ve gündüzleride farlarınız açınız ve sağlamayınız vede unutmayınız papaz pilavı 2 kere yemez Herkese saygılar

Motosikleti
    Honda XL 185 s
    çok güzel :D bahaneleri de hazır :D
    [COLOR="Silver"]Hayat bir motordan diğerine geçip gidiyor.. sonu yok mu yoksa?[/COLOR]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)