Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

yurdum ınsanı.Bakarmısınız....

Motovento
    REKLAM ALANI
    baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    olayı kadın erkek mevzusu olarak görmeleri başka, aslında bu işi yapmak niyetinde değiller. (güzel ülkemde hangi kurum işini layıkıyla yapar acaba?) MT foruma ilk yazdığım mesajlardan birinde belirtmiştim;

bursa'da 4 ayrı sürücü kursuna gidip görüştüm, birinde neredeyse müdürle kavga edecektim (merak eden bursalı arkadaşlara kursun adını veririrm özelden). adamlara soruyorum:

daha önce vitesli motor kullanmadım ama scooter kullanıyorum. şimdi teorik ders dışında pratik olarak motosiklet kullanmayı öğretiyor musunuz?

aldığım en makul cevap: aşağı tık, yukarı tak. bu kadar basit vitesli motor. hem sana özel hoca mı vericez, adamın arkasına otursan olmaz, önüne otursan olmaz, eee kucağına mı binecen? ya scooter al otomatik güzel güzel kullan, ya da öbürünü düşe kalka öğrenirsin zaten. ne sana olacakları ne de motora gelecek zararı karşılayamayız, kimse de uğraşmaz! çok paran varsa git özel hoca tut...

daha sert diyaloglar da yaşadım ama gerek yok yazmaya sonuçta aynı b.kun değişik renkleri.... söylenecek bişey yok, burası Türkiye....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asklapios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apollo
    yazik yazik....
    adamin zihniyete bak ...ekmek dusmani...
    sayin shule hanim yasadiginiz yer ankara olsaydi size siddetle atom karinca soner hocayi
    onerirdim...kiz erkek farketmez...yol dostu yol dostudur....
    www.atom-karinca.com
    bu mesaj reklam amacli degildir sadece ankarda bu isi yapan iki yerden biridir...bilgilendirme amacli yazilmistir...insanlar istediklerini tercih etmelidirler onemli olan tercih haklarinin olabileceginin farkina varmalaridir...
    YOL DOSTLARINA SELAMLAR

hellstorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R dı.Sattı.
    Eğitim cehaleti alsada eşşeklik baki kalıyor. Müdür olmuş adam olamamış. Yazık, çok yazık.
    Try not.Do or do not.There is no try. (Yoda)

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Sözün bittiği yer...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Iste ulkemden nefret ettigim anlardan biri. Benzer bir olayi da terziye gittigimde ben yasadim. Acil pantolon olcusu aldirmam gerekiyor, kadin bana dedi ki, ben alamam kocam gelsin o alir. Bu dedigim olay Dogu`da gerceklesmiyor, Istanbul`da gerceklesiyor. Malesef bazi konularda hala ortacagda yasiyoruz...

al bir vitesli kendin ögren ya nasıl olsa denge konusunda yetişmiş sin biz sanki erkek olarak kursa falan mı gittik aldık ögrendik.

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Kız kısmısının motorla işi ne kardeşim.
    Otursun evinde. Haklı adam.
    • Motosiklet öğreneceğim diye elin herifi sele arkasına oturur, erkek arkadaşın/kocan ya seni terk eder ya da eşşek suda gelinceye kadar kötü şeylere maruz kalırsın. Her zaman sen masum düşünüyor olabilir ama insanlara güvenmem ben, diyede savunmaya imza atarlar.
    • Saç baş ayrı dağılır. Motordan inince elini saçıma atayım dersin de elini o saçlardan çıkarmak için 2 gün uğraşırsın.
    • Aynalarda saçına başına makyajına bakabilmek için kılıktan kılığa girersin.
    • Makyaj yaptıysan zaten direkt kaskı kafana geçirmenle fiyasko, palyaçoya dönersin.
    • Motor botun falan varsa yandın ayak kokusu 1 gün keselesen anca çıkar.
    • En sevdiğin montuna , pantolonuna, kaskına patlayıp zorla intehar ettirdiğin envai çeşit uçan haşereyi silerken, öldürdüğüne mi ağlarsın, bütün öz sıvılarını gördüğünemi.. Hele hele özel dönemindeysen motoru bi kenara çekip otobanda 2 saat yol kenarında bile ağlayabilirsin.

vs vs.. say say bitmez Arkadaşlarınla buluşmaya gitme , davetlere gitme kısımlarına hiç girmedim bile
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Mükemelsiniz arkadaşlar aynen devam ilerde ışığı gördüm ben...

Bu tarz bir olaya yorum bile yapılmaz ama birşeyler yazmadan da duramıyor insan...
    Hangi şehir olduğunuda yazarmısın arkadaşım merak ettim...

Motosikleti
    Daha değil =)
    Ne işin var vitesli motorla.. Kawasaki bi 10 sene sonra otomatik vites üretirse onu kullanırsın. Kız başınla vitesli motor senin neyine? Hele erkeğin arkasına oturacaksın. Allah muhafaza.

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    şikayette bulun bence
    Yüksek Kalite Üstün Performans

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    sen tanıdık birini bul o öğretsin en hayırlısı o olur.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)