Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yaza Hazırlık ve Aksesuar Çalışmam.

Motovento
    REKLAM ALANI

valla xenonlara degılde çakarlara hayran oldum acaba benım motorada bole bısse takılır mı yapılır mı sızce?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freenautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Tebrikler Serkan, çok güzel bir çalışma olmuş.Detaycı ve titiz dylan'cının işçiliği de bir başka oluyor

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Teşekkür ederim. Beğendiğinize sevindim. Maliyet konusuna gelince çakarların bir sürü çeşidi var. 15 liradan başlayıp 50 liraya kadar var. Type R marka olanlar profesyonel tip olarak geçiyor. Sağ sol aynı anda tek tek ya da ikisi birden aynı anda veya 3erli sıralar halinde çok çeşitli çakma şekli var. İstediğinizi ayarlayabiliyorsunuz. Hızlarınıda ayarlayabiliyorsunuz. Ben 40 liraya aldım iyi bir pazarlıkla. Alt ışıklandırmada 15 cmlik 4 tane, 30 cm lik 2 tane olmak üzere toplam 6 tane led şerid kullandım onlarında toplam maliyeti 55 lira. Anahtar asya motordan 5 lira. İşçilik müessesemizin ikramı. Bana toplam 100 liraya gelmiş oldu. Çakarlar çok işe yarıyor. Aynadan gören yol veriyor polis diye. Önümden çekiliyor arabalar.

Montaj gayet basit ancak zor olan grenajları tırnaklarını kırmadan nazikçe sökebilmek. Onun içinde tüm tırnakların yerlerini bilmek gerekiyorki yuvalarından zorlamadan kurtarabilesin. Allaha şükür tek tırnak bile kırmadım. Kırsaydım rüyalarıma girerdi valla. Allah muhafaza.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Motosikleti
    SKYJET racing
    Alıntı -BSI- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 aya yakındır dersime çok iyi çalışıyodum. Bütün malzemelerimi aldım. Havanında güzel olduğu bir günü motoruma ayırdım. Öğlen 11 de başladım. Akşam 7.30 gibi son vidayı sıkıp eşyaları toplayıp eve çıkabildim.

İlk işim bütün kış kedilere yardım ve yataklık yapan 2 brandamı yıkamak oldu. Akşama kadar kurusunlar diye.

Ardından konu mankeninide bir güzel yıkadım.

Sonra tornavidama kuvvet giriştim işe. Sök sök bitmedi. "Dylanın bukadarı Hayabusaya yeter" adlı fotoğraf.

En güzel çıplak.

Yıkamaları saymazsak 5 saat boyunca tek kişilik çalışmamın sonucunda işte Dylanımın son hali.

Birde video koyayım çakarlarıda görün tam olsun.

Google Video
    Hata: Eğer bu videoyu izleyemiyorsanız, Google Video sitesinde hata oluşmuş ya da flash programı bilgisayarınızda yüklü değildir. .

Yorgunluktan bittim. Yarında 5 te kalkmam lazım. Nasıl olacaksa o. Neyse haydi iyi geceler.

Bu arada bilgileriyle bana gaz veren Criminologhye çok teşekkür ederim.
    kardeş eline sağlık güzel olmuş.ön far beyaz yanıyor galiba bu ön farı ben nerden temin edebilirim?

Motosikleti
    YOK
    Kardes flas çakar lambalar manyak eline saglık motor çok ciks olmuss bende takacam kaçç ytll fiyatıı

Motosikleti
    ah agility ah....
    çok güzel bi çalışma olmuş emeğine sağlık...

Alıntı TR06SES63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardes flas çakar lambalar manyak eline saglık motor çok ciks olmuss bende takacam kaçç ytll fiyatıı
    1, sayfada cevab var senın sorunun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    strobe light yasak değilmi..

alttaki led aydınlatma pek bişey demiyolar ama yineden polisin kıl kapanına denk gelmeyin..

bu arada motorun güzel olmuş, asya motorun dylan taklidi çıkarması işinize çok yarıyacaktır..

carzywindy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy 125
    arkadaş çok güzel olmuş emeğine sağlık Allah hayırlı günlerde kullanmayı nasip etsin
    ..::Bu Vatanın Gücü Ne Parasıdır Ne Tankları , Bu Vatanın Asıl Gücü İnanmış Evlatlarıdır::..

Motosikleti
    SH 300
    kardeş eline sağlık güzel olmuş.ön far beyaz yanıyor galiba bu ön farı ben nerden temin edebilirim?
    Beyaz ampuller artık tüm oto yedek parçaları,aksesuarları satan yerlerde var. Sadece ampulün cinsini bilin yeter. Birde Osram,Phlips,Mtech gibi kaliteli markaları tercih edin devamlı değiştirmek zorunda kalmayın.

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    tebrik ederim dosttum yetenekli adama ne demeli
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Motosikleti
    HONDA DYLAN
    vay be kardeşime bak eleman dedğin böyle olmalı. çok güzel olmuş, 5 saatlik bir uğraşa benziyo nede olsa mühendis adamsın bende istiyorum benim motoruma. hiç kıskanmadım sırf güvenlik için

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    eline sağlık.. şu iş durumu netleşsin.. ya ben mz i satacağım yada güzelinden bir temizleme işlemine geçeceğim bende..
    artık yazarım yaptıklarımı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    bu arkadaş bana taklitçi gibi geldi bakın bu motorun aslı burada

Motosikleti
    SH 300
    çakarları göremedim nerde çakarlar.????

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi motorcu ruhuna yakışan bir çalışma olmuş seni kutluyorum

tekerli disco gibi olmuş

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu işlerde ya cesur olacak motorunu yakından tanıyacaksın ya da hiç yanaşmayacak fabrika çıkışına sadık kalacaksın.Sanırım verdiğim bilgiler işe yaramış tebrik ederim güzel çalışma arkadaşım
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)