Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor almamda yardımcı olun

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar ben race motor alacaktım fakat race motorlar geziye pek uygun değil bu yüzden chopper tercih etmeyi düsünüyorum babmda aklı yattı bu modele fakat hangi marka alacağımı bilmiyorum 2 el alacam regal raptora baktım en uygunu o 250 cclikte 3500 ile 5000 arasında 2 el fiyatları bu regal raptor çinlimi baska bi ülkedenmi bilen varmı veya tavsiye edreceğiniz 3500-4000 ytl de 250cc lik bi chopper (4500e de çıkarım)
    Azraille yarıs bakalım kim daha hızlı (deneyin muhtesem birsey oluyo)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    paramı verelım??
    MT ANTALYA

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o paraya regal raptor al çinlidir ama kalitelidir sitede kullanan arkadaşlarda çok genelde memnunlar regal raptor topiğine bak istersen ayrıca su soğutmalı bir motor
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

evet diğer çinlilere göre daha güzele benziyor su soğutması felan bakıyorum güzel motorlar var 2008 model 112 km ragal raptor 250ccED9 3750 istiyo

bide bunun sıfırını nerde bulabilirim bilen varmı

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    chopper düşünüyosan raptor güzel makina. çinlidir, su soğutmalıdır. su soğutmalı başka markada yok bildiğim kadarıyla. direksiyonu düz olanlardan al derim, iyi duruyo, kontrolü nasıldır bilmem ama. allah kaza bela vermesin.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

0 bulursam bide onun fiyatlarına bakmak istiyorum da bulamıyom 0 km de babamıda ikna ettmisken bi bulsam

rebel_one - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

süpershadow

regal çinlidir..ama iyidir sağlamdır fakat keeway süpershadow da iyidir ben hala kullanıyorum ve oldukça memnunum .regalle aşağı yukarı aynı fiyatlarda bulursun..
    Tüm aşklar gelir geçer,Motor aşkı asla....

alonso_51196 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    arkadaşım ybr almadan önce ben de uzun uzun raptor düşündüm kanada patentli dediler ingiltere bilmemneyinden onaylı dediler falan filan hatta satacak biri vardı tanıdık bana aynen kendi motorunu kötüledi tanıdık olduğum için hiç bulaşma derim ama o fiyatlarda da japon cruiser bulacağını zannetmem

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    raptor iyidir iyi. takma kafana, dedikodu bunlar.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

japonu bulamam o fiyata limitim 4000 ytl çünkü çinli mavisim var 125 cc çok memnunum ama cc büyültmek istiyorum ve chopperinde rahatlığı hosuma gidiyor tam bir gezi motoru biraz arastırayım bakalım tavsiyen için saol alırken birdaha düsünürüm

Jedaykin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250
    ben 1 yıldır regal kullanıyorum. o paraya alabileceğin en iyi cruiser makinedir emin ol.
    ama yazdıklarından anladığım kadarıyla daha önce cruiser kullanmamışsın. bir şekilde kullanıp öyle karar vermeni tavsiye ederim. cruiserlar yapıları gereği biraz hantal aletler. dar yerlerde rahat hareket edemezsin. 4000-4500 verebilirsen CBF250 veya CBX250 twister gibi bir naked model de düşünebilirsin. ben regal ve bu hondalar arasında düşünüp fiyat daha uygun olan regali tercih etmiştim. gayet menunum. sen de aynı ihtimali bir değerlendir derim.
    bu düzeyde makineleri sıfır almanı tavsiye etmem. sıfır makineyi tabi o düzeye gelince 600-1000cclik bir japon alırken düşünmek gerek benim fikrim.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaşım Ya regaL ya da Keeway öneririm sana ... İkisi de Bir Çin liye göre harika motorlar... Bak arastır bana hak vereceksin
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Az bekle,1 ay sonra 5000ytl'ye temiz bi Hyosung GV250 al bin.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı PoYr@z adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben race motor alacaktım fakat race motorlar geziye pek uygun değil bu yüzden chopper tercih etmeyi düsünüyorum babmda aklı yattı bu modele fakat hangi marka alacağımı bilmiyorum 2 el alacam regal raptora baktım en uygunu o 250 cclikte 3500 ile 5000 arasında 2 el fiyatları bu regal raptor çinlimi baska bi ülkedenmi bilen varmı veya tavsiye edreceğiniz 3500-4000 ytl de 250cc lik bi chopper (4500e de çıkarım)
    Aklını bulandırmak istemem ama madem gezeceksin enduro tavsiye ederim. Helede benim gibi dağ tepe orman gezilerini çok yapacaksan endurdan şaşma derim.

[QUOTE=noyan01;1199665]merhaba arkadaşlar bende ülker golden kampanyasından çıkan 3 adet piaggo mp3_250 sıfır daha hiç kullanılmamış motorsiklet var bunları satmayı düşünüyorum magaza fiyatı 14250 ytl benim istedigim fiyat 11900 YTL ARAMIZDA DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR VAR İSE BANA BU NUMARADAN ULAŞABİLİRLER 5368200795 03223651469

Arkadaşım senin valide kadir gecesimi doğurdu? 3' demi sana çıktı? Maşallah ne diyim. ALLAH daha çok versin gözümüz yok.

Alıntı Erfer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paramı verelım??
    Hocam senin başka bir önerin var galiba ????
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    sportif bişey daha iyi olmazmı çok fazla şehir dısı yapmaycaksan daha ataktır

aslında ben race tutkunuyumdur. ama bu chopperin tipi hoşuma gidiyor yani görüntüsü ve konforlu oluşuı 125 cc lik kullandım çok rahat motor oturus şekliyle (arkadasımın mıtırunu 20-25 km lik bi mesafede kullandım uzun boylu değil) çok hoşuma gidiyor ama gezmeyide çok seviyorum endurolarada bakıyorum fakat herkezin hoşlandığı bir tip vardır fiyatı ne olursa olsun özelliği ne olursa olsun alamasada gönlünde o yatar ya işte benimde aslında chopperlar çok hoşuma gidiyor race tutkunluğum hız sevmekten geliyor fakat güzel bi chopper almayı düşünüyorum regal raptorun su sğutmalı sistemi diğerlerine göre 1 adaım öne geçiriyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler