Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

lastikle ilgili bir sorun ve yardım talebi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki vz 800
    iyi günler arkadaşlar hepinize.. en sonunda para bulabilip iyice kabaklaşmış lastiklerimi dün değiştirebildim. motor bu gün elime geçti ve şöle bir sorunla karşılaştım. motorla giderken elimi bıraktığımda daha önce hiç yapmadığı gibi sol tarafa doğru yatıyor. ben büyük ihtimale lastiği motora monte ederken şasiyle tam paralel takamadıklarını düşünüyorum sorun buysa bi kaç vida gevşetilerek halledilebilir diye düşünüyorum (en azından umuyoru) ama uykularımın kaçmasına sebep olan başka bi şey var ki ya yanlış düşünüyorsam... bana yardıcı olursanız bu konuda neler olmuş olabilir konusunda çok sevinirim. dediğim gibi eski lastiklerle sola yatma olayı yoktu hiç..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    мση∂ιαℓ 151яѕ
    Alıntı more_beer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler arkadaşlar hepinize.. en sonunda para bulabilip iyice kabaklaşmış lastiklerimi dün değiştirebildim. motor bu gün elime geçti ve şöle bir sorunla karşılaştım. motorla giderken elimi bıraktığımda daha önce hiç yapmadığı gibi sol tarafa doğru yatıyor. ben büyük ihtimale lastiği motora monte ederken şasiyle tam paralel takamadıklarını düşünüyorum sorun buysa bi kaç vida gevşetilerek halledilebilir diye düşünüyorum (en azından umuyoru) ama uykularımın kaçmasına sebep olan başka bi şey var ki ya yanlış düşünüyorsam... bana yardıcı olursanız bu konuda neler olmuş olabilir konusunda çok sevinirim. dediğim gibi eski lastiklerle sağa yatma olayı yoktu hiç..
    motor solamı yatıyor sağamı yatıyor bi karar ver artıkın

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birkaç gün motorla gez lastikler alışsın daha sonra yine aynı şeyi yaparsa lastiği tam paralel takmamışlardır..
    Ayarlarken zincir düzlüğüne bakın lastiğin maşaya olan yakınlığına değil
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    suzuki vz 800
    düzelttim hocam hepsi sol olcak

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    havalarını kontrol et derim.ne çok şiş nede çok az olmamalı.şase ile bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum.yada sağlam takdılar 8 çiziyor gibi bişey olabilir.kararsız kaldım açıkcası fakat dediklerimi uygulamanı isterim.başka sebeplerden doğan bişey varsa diğer arkadaşlar yardımcı olur
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)