Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Düşünceleriniz ve yardımlarınız ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Olacak inş. :)
    Selamlar Beni yeterince tanımıssınızdır sanırım sizden yardım istemiştim birçok konuda En sonunda ailemi ikna ettim Ve en önemlisi olan korumaları motordan önce önlemlerimi alacağım

Bir kask Bulabildim Shad marka güzel birşey beğendim Fakat Bir mont Bulamadım bu konuda yardımcı olursanız Sevinirim 100- 160 Tl arası Spor bir mont istiyorum Sade değilde yani canlı renkli şekilli yazılı bir mont

İşte beğendiğim kask
    http://www.motoliz.com/index.php?p=s...id=246&kn=Kask
    Beğendiğim Eldiven
    http://www.motoliz.com/index.php?p=s...=26&kn=Eldiven
    Beğendiğim Mont

[B]Ben Bakkala Gitmek için Motora binmem Motora binmek için bakkala giderim...[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    bak, söylediğin fiyatlarda shark, held, prohell bulabilirsin ancak en çok sharkın korumaları benim hoşuma gider. söylediğin fiyatlarda değil de 3-5 yüz euroya heingeriche, revit vs bulabilirsin. gösterişten önce korunmaya önem ver.sen de artık biliyorsun ki kaza anında yazılar korumuyor

sağlıcakla kal kardeşim
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak, söylediğin fiyatlarda shark, held, prohell bulabilirsin ancak en çok sharkın korumaları benim hoşuma gider. söylediğin fiyatlarda değil de 3-5 yüz euroya heingeriche, revit vs bulabilirsin. gösterişten önce korunmaya önem ver.sen de artık biliyorsun ki kaza anında yazılar korumuyor

sağlıcakla kal kardeşim
    Çok Teşekkür Ederim
    [B]Ben Bakkala Gitmek için Motora binmem Motora binmek için bakkala giderim...[/B]

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Geçen Ki konununda Mod Arkadaş Uyarmıştı..
    Bu arada

14 yaşında motor İle Trafiğe çıkmana karşıyım . .

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    14 yaşında mısın? kesinlikle trafiğe çıkmamalısın. hevesini kursağında bırakmak istemem ama korumalarının olması bu yaşta trafiğe çıkabileceğin anlamına gelmez. hele ki ehliyetsiz asla. buradaki bir çok ağabeyin sana benzer şeyler söyleyecektir. dinlesen iyi edersin.

Motosikleti
    Hayır Hayır Hayır Kesinlikle Ben Trafiğe kapalı Boş bir alanda başlangıç için mini chopper alacağım Pocket bike nin babası Diyelim Kesinlikle trafiğe çıkmam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:41 ----------

Hayır Hayır Hayır Kesinlikle Ben Trafiğe kapalı bom boş büyük bir alan var Bir futbol sahası boyunda Kimseler Arabalar Girmiyor zaten burası küçük bi yer ışıklar bile yok trafik yok zaten yola bile çıkmam anca bakkala Filan Alacağımda Minik motor - Mini Chopper

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:52 ----------

Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen Ki konununda Mod Arkadaş Uyarmıştı..
    Bu arada

14 yaşında motor İle Trafiğe çıkmana karşıyım . .
    Bende karşıyım zaten alacağım Büyük boy pocket bike Ehliyet fln. da istemio küçüklükten baslangıç yapayım dedim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:08 ----------

Yanlış Anlamayın Midibike alacağım mini chopper yani motor almayacağım ve boş bir alanda başlangıç yapacağım montu bu yüzden arıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler