Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

çetmen'in satmış olduğu motorsikletler

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşalar bn bi sorum var.

neredeyse her tarafta reklamını vs. görüyorum. işte 1425ytl(altta kdv ve ötv dahil edilmiyor diyo küçük yazıyla ) ye harley tipi motorsikletler filan aranızda bu motorsikletleri inceleyen veya kullanan filan var mı?

önerir misiniz?sonra motorsikleti alıpta dağılmasını istemiyorumda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    ben gittim konuştum ötv kdv eklenince 2050ytl +ruhsat plaka 2300ytl peşin fiyatı

hımm...... sence iş görür mü?

kumita45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    git ikinci el bir ybr 125 al kafan rahat olsun bu bir gerçek.....
    asla bitmeyen aşk motosiklet aşkıdır

motordan filan pek anlamıyorum almışken sıfır almak istiyorum bi daha sorun yaşamamak için

Motosikleti
    Honda deuville
    valla bana pek sağlam mış gibi gelmedi üstelik hiç bi yerde servisi yok sgayko diye bi marka ben tavsiye etmem.

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    İkinci el marka al pişman olma..................

hımm... ya şimdi kanuni scooter filan almak istemiyorum ha kanuni almışım ha mondial arada o kadar fiyat oynasa bile ikiside aynı malzemeden yapılıyo keeway arn ye baktımda fiyatıda uygun ama sele altında bir yerimi ne kırılıyormuş o kafama takıldı bnde kampanyayı görünce bi sorayım dedim

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    servis yok kullanan yok referans yok sadece aptal bi kaç reklam sonra gelsin paralar
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı kramnik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motordan filan pek anlamıyorum almışken sıfır almak istiyorum bi daha sorun yaşamamak için
    arkadaşım ikinci el motordan bu kadar korkmayın...ben 3 tane motor aldım 3'ü de ikinci el idi ve hiçbir sorunla karşılaşmadım...benim 2004 YBR125'mi satarken 17.500 km'deydi ama motor hala sapasağlamdı ilk günki gibi...aynı şekilde 2006 CBF250'yide 8.500 km'de sattım o da sıfırdan farksızdı...yani demem o ki motordan anlamıyosanız bile yanınıza anlayan birisini alıp gidin iyice bir baktırın yada arkadaşınızın tanıdığı iyi bir ustaya gösterin olsun bitsin...yani ikinci el motordan bu kadar korkmayın...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

hımmm... şöyle uygun fiyata 2300 ytl civarı plaka dahil önerebileceğiniz sıfır scooter var mı?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ikinci el motordan bu kadar korkmayın...ben 3 tane motor aldım 3'ü de ikinci el idi ve hiçbir sorunla karşılaşmadım...benim 2004 YBR125'mi satarken 17.500 km'deydi ama motor hala sapasağlamdı ilk günki gibi...aynı şekilde 2006 CBF250'yide 8.500 km'de sattım o da sıfırdan farksızdı...yani demem o ki motordan anlamıyosanız bile yanınıza anlayan birisini alıp gidin iyice bir baktırın yada arkadaşınızın tanıdığı iyi bir ustaya gösterin olsun bitsin...yani ikinci el motordan bu kadar korkmayın...
    bu şu demek olıyor ...o çin çonlara 2500-3000-4000 verenler yedikleri kazığı gördüler...bunun ispatı bu...sakalımızda yokki anasını satayım...Taksim meydanında kendimimi yakayım artık almayınnn diye...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Arkadaşlar bilginize
    Çetmen'nin sattığı motorlar Lifan (Düzce'de fabrikası açılan)
    Bu motorları Skygo-Çullaş
    Bisan
    Salcano
    Truva
    Yuki ,getirmekte hepsi Lifan'nın 250-4 modeli
    Nereden biliyorsun derseniz Çullaş bana 500m gelip geçerken söyleştiğimden hep inceledim İthalatçısı elinde kalanları 3000ytl den verirken Çetmen 2052ytl ye iindirmiş çoook iyi fiyat ,yine bu modelin Truva markalısını 2.el alan bir arkadaş ki 2000ytlye tanıdıktan aldı,Lifan'nın fabrikasını arayınca Türkçe konuşmasını öğrenmiş bir Çinli yönetici tarafından iletişim bilgileri alınarak sanırım Mart ayında gelecek olan gemiden isteği yedek parçaları karşılayacak bu demek oluyor ki enaz 6 ayrı firmadan parça sağlayabilirsiniz
    üste yazdığım markalarla ilgili forumda açılan topiklere bakarsanız detaylarınıda öğrenebilirsiniz

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    ben yukı kullanıyorum kendi adıma konuşayım istediğim hertürlü parçayı temin edebiliyorum..
    gerçi bu güne kadar pek ihtiyacım olmadı (bundan sonrada umarım olmaz) yapmış olduğum araştırmada merterde yukının ithalatçısını buldum ve hertürlü parça temini mevcut..
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    Alıntı kramnik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hımm...... sence iş görür mü?
    is gorur diye motosiklet almayin..motosiklet dedigin efsane olmali omurluk olmali..2 gunluk degil..paranizi cope atmayin..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Motosikleti
    Honda deuville
    paranızı çöpe atmayın diye regalci ve bisan roadstar cılara da söyle bakalım ne cevap alıcaksın

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    budur
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    bende de regal vardı regalciler kızmasın ben 0 regalı 4.000 e alırken 0 cbf 250
    4.750 idi ah kafam vah kafam :( acemilik işte
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    bende 2.el hussar aldım tas gibi makine 1-2 parçası zamanla ömrünü tamamlamış parçasını değiştirdim onun dışında hiç sorun yok maaşallah..

Motosikleti
    mondi 150MC
    110 kadran var ve 250cc gerisini sen dusun tipi felanda hosuma gıtmedı o paraya alınacak nıce motor var;)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)