Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vites Çok Boşta Napmalıyım

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Mondial MCT Motorum Var Motor Sol Tarafa Doğru Düştüğünden Beri Vites Aralarında Çok Boşluk Var Vites Atarken Çok Çaba Harcıyosun Resmen Bu Nasıl Düzelir Yaptırsam Maliyeti Ne Kadar Tutar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Newbie2015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    dostum bende de söyle bir sıkıntı var ustadan geliyorum sımdı paylasayım senın sorunu tam anlamadım ama belki işine yarar.
    debriyaj o kadar çok saldı ki kendini kalkarken falan aşırı sıkıntı yaşıyordum yolda giderken gaz acına biraz gazın yarısı bosa gidiyordu debraj basılıymışta ben gaz veriyormusum gibi cok rahatsız olunca bugun götürdüm debriyaj telimi kısaltmamız gerektiğini söyledi usta. böylece vites geçişleride rahatlayacak dedi. çünkü suan ben vites değiştirirkende zorlanıyorum geçmiyor.

sende birine göster mutlaka yada debriyaj telini birazcık sık belki gevşemiştir, youtubeda debriya ayarı videoları var orda gösteriyorlar. ingilizcesi için "motocycle clutch adjustment" yazarsan gelir . yinede ben hiçbişey bilmeyn 1 aylık motorcuyumsadece bi tavsiye benden daha mantıklı seyler söyleyecekler vardır.

Tam emin Değilim Ama SAnırım Vites Kolunu Değiştiricem Vites Araları Çok Boş Mesela 1 Den 2 Ye Geçerken Vites Kolunu Baya Yukarı Çekmem Gerekiyo

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Vites kolu bir kac parcadan olusuyor.
    Herbiri digerine hareket veriyor.mafsallari kontol edin,bosluklarini sifira yakin ayarlayin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)