Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

çin malı motorlarda kalkış,denge,duruş, problemi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    slm arkadaşlar benim kendi görüşüm çin malı motorsikletlerde sürüş konforu yok özellikle fren sistemi ve denge yolda gidişleri duruşları v.s örneğin 125 cc honda cbr 125 ve aynı model çin malı bi motorun fren sistemi ve dengesi çok farklı bu yüzden çin malı motorlar kazaya yönelik motorlar haksızmıyım ayrı cc aynı tarz bi çin malına binin bide japon v.s malı motorlara

burda anlatmak istediğim şey yeni alacak arkadaşlar mümkün olduğu kadar çin malı motor almayın 50 lik alın ama kaliteli olsun..

bide şu motor kalitesi şu daha iyi diyorlar çin malının iyisi kötüsü olmaz 20 çeşit çin malı var ama çinde 4 tane motor fabrikası var.. yani kötünün iyisi olmaz...

sizin bu kalkış denge ve duruş olayındaki görüşleriniz nedir ?
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Yaa artık sunu almayın bunu almayın Cınlı alıcana 50 cc lık japon al gıbı laflar o kadar sıktı kı !!!!! vıdı vıd v ıdıvıvıvıvdıdı

Benım scotterda ne fren problemı ne kalkıs denge nede durus dengede sorun yok arkadasım gayet ıyı 5 km hızda bıle rahat rahat gıder dururum bu kadar basıt gecın artık bunları!!!!
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    ilk motorumdu o yüzden ben kalite farkı bilmediğim için bana mercedes gibi geliyordu o zaman

yani ne kadar ekmek o kadar köfte misali
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa artık sunu almayın bunu almayın Cınlı alıcana 50 cc lık japon al gıbı laflar o kadar sıktı kı !!!!! vıdı vıd v ıdıvıvıvıvdıdı

Benım scotterda ne fren problemı ne kalkıs denge nede durus dengede sorun yok arkadasım gayet ıyı 5 km hızda bıle rahat rahat gıder dururum bu kadar basıt gecın artık bunları!!!!
    sen git honda 150 ye bin ondan sonra motorumun gidişatı normal de

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    kayku arada "." nokta falan da kullansan tam süper olacak.. Ayrıca topic bana biraz gereksiz geldi..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Motosikleti
    Octavia
    Bındım canım merak etme senden daha cok kullandıgım kesın kı bu kullanıslar bı tur versene olayı degıl ybr125 e de surdum HOnda Dylana da surdum Kawasakı EN500 de surdum (2 hafta kadar) bızde bılıyoz neyın ne oldugunu.NORMAL GIDIYO VALLA NORMAL.Bızı artık sıkan yok sunu alcana 50CC al Japon al sankı bız salagızda maddı varken gıttık Cın aldık ben zaten VFR800 alcaktım da SAF oldugumuz ıcın bunu aldıkkkk....
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    nitrious81'i motoru ile başbaşa bırakın arkadaşlar
    Adam menun.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    Octavia
    Memnunum zorunuza mı gıttı ???

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Hocam neden zorumuza gitsin. Bilakis memnun olduk.

Motosikleti
    Octavia
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nitrious81'i motoru ile başbaşa bırakın arkadaşlar
    Adam menun..
    Arkdasım o zaman Alaycı tavırla mesaj yazmayacaksın bu Bir

2.si bizde neyin ne oldugunu gercekten bılıyoruz bende suan para bırıktıroyrum ne ıcın Yamaha yada Honda marka butceme uygun bı makına alabılmek ıcın Ama kızdıgım nokta su o kadar gereksız o kadar luzumsuz bı baslık kı cunku bu konular defalarca konusldu ve motosıklet askını CIn malı sayesınde gerceklestırebılmıs bız motosiklet sahıplerını bu tur baslıklar artık kırmaktan uzmekten oteye gıtmıyor.Sırf baslık acmak ıcın baslık acmak yanlıs Yoksa bızde yukarlara terfı etmek ıstıyoruz.Ama adam resmen dumduz atmıs kardesım nerden bılıyorsun kı her makınanın ogle oldugunu.Kusura bakma ama boyle konular artık cok canımı sıkıyor ve kızıyorum.Bunları gecelım artık Kayku senıde kırmıs olabılrıım ama gercekten sıktı artık bu tur baslıklar.

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Haklısın dostum sonuçta sende o kadar tecrübe edinmiş birisin 14.000 km yol yapmışsın motorlarla. Dediğin gibi bu tür başlıklara sinirlenip bir anda çıkış yaptın Polemiğe girmeden kapandığı için sevindim. Hoşça-Dostça

Motosikleti
    Octavia
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın dostum sonuçta sende o kadar tecrübe edinmiş birisin 14.000 km yol yapmışsın motorlarla. Dediğin gibi bu tür başlıklara sinirlenip bir anda çıkış yaptın Polemiğe girmeden kapandığı için sevindim. Hoşça-Dostça
    Tabiki nede olsa Motosıklet kardesıyız Sen benı yolda gorsen kaza arıza vs aaaa Bu çin malı durmaya luzum yok demıcen işte olay budur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    yav arkadaşlar bırakalım artık diyorum gereksiz çin muhabbetlerini!!
    bu ara bende bir çin motosikleti kullanmaktayım ve gayette dengeli bir motor. problem yok yani!!

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk motorumdu o yüzden ben kalite farkı bilmediğim için bana mercedes gibi geliyordu o zaman

yani ne kadar ekmek o kadar köfte misali

ayneeeeeeeeeeen katılıyorum abime ne kadar ekmek o kadar köfte
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    kullandığım motorlar suzuki gs 500 yamaha nouvo honda cbr 125r honda cbf 250 ve şu an kullanmış olduğum kendi motorum ramzey qm 250 kendi motorumdaki tek şikayetim yüksek devirdeki titreşim bunun dışında gidişten dengeden ve yol tutuşundan hiçbir şikayetim yok bi fark yok diyebilirim..

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    suç başlığı açan da topik açmak için boş boş şeyler yazıyorlar nitrious81 e tamamen katılıyorum.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memnunum zorunuza mı gıttı ???

yaww arkadaşlar bu topic kızılmayacak gibi değil ki insanlar gucu neye yeterse onu alır
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    kayku hadi ayıkla pirinci taşını,bende de çin var jinlun 2005 den beri biniyorum sadece geçen gün lastiğin havası az olduğundan iki kişi binince birden indi hala köpek gibi gidiyor dengede iyi eee 3800 ytl ye suzuki intruder alacak değilsin herhalde,vaskonun dediği gibi nekaaa ekmek okkaa küfteee
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Motosikleti
    ben kendi görüşüm diyerek başladım konuya benim görüşüm bu ayrıca ben motor üstünde yüz binlerce km yaptım benim şahsi fikrim bu bende kullandım çin malı ama sert kullanan biriyim çin motoruna set davranınca benim kullandığım gibi en fazla 1 ay heryerinden ses gelio bizimde bildiğimiz olaylar var ve anlattım amacım insanları küçümsemek değil sizdeki paradan banane bendekinden sizene yani amacım asla küçümsemek değil sadecebildiğimi söledim saygılar..

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Haydin bre yigitler... Urun bre yigitler... tek bir çinli bile bırakmayın...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)