Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motosiklet Mağazasına Anlatamadığım Derdim!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    bence de çok sabırlıymışsın. ben olsam ilk iki mesajdan sonra "benim bereketimi hak etmiyormuşsunuz" dedikten sonra başka firmalar ve başka çözümler aramaya başlardım.
    saygılar.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    MSN ile satış öncesi / sonrası destek veren firma zaten karadüzen giden bir esnaflığa örnek oluşturur. Sitede online destek modülü olsa ve bunun başında cevap verecek ilgilenecek bir görevli olsa tamamdır da, MSN ne demek yahu

Feyizoğlu mağazasını gidip bizzat ben kendim gördüm. İçeridekiler çok sıcakkanlı insanlar, hepsi ile tanıştım. Pantolon küçük geldi, geri götürdüm. Ertesi gün elime geçti. Kargo parası da almadılar. Adamlar müşteri memnuniyeti nedir biliyorlar. Aksini yapanlar müşteri kaybetmekten başka bir şey kazanamazlar.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    bu konu ısıtılıp ısıtılıp bu güne getirilmiş gibi sanki 2008 deki olayı bu gün de tartışmak süper yaaa allah iyiliğinizi versin

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Sene 2010, değişen bir şey yok. Motoruma çanta almak için mesaj attım, cevap yok. Telefonlarını defalarca aradım açan yok.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Veee sene 2011 sanirim bi seyler degismis gun icinde sordugum 6 soruyada cok kibqr ve iyi niyetli bi sekilde mesaji attiktan maksimum 2 saat icinde cevap geldi
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Sene 2015 hala değişen bisey yok.2Gündür egzoz almak için yazıyorum 1 cevap bile gelmedi :D

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Egee22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sene 2015 hala değişen bisey yok.2Gündür egzoz almak için yazıyorum 1 cevap bile gelmedi :D
    Cg motora egzoz almak için o adamın eline düştüysen sana diyecek laf yok dostum Bula bula orayı mı buldun.

afu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de o adamdan alışveriş yapmayın ben dolandırıldım diyecektim tarihe baktım 2008 demek ki benden daha kıdemli adamlar varmış. 2010 daki mevzu da aynı yıl olmuş 2015 adam hala aynı arkadaşlar söz konusu adam parayı ben ve benim gibi enayilerden vurmuş kimseyi umursamıyor. Bulaşmayın
    mecho86 bunu beğendi.

Feyizoğlu candır adam gibi hizmet verirler.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    ahhahaha gün geçmiyor ki kılıçlı yüzünden hayatına son vermek isteyen bir motorcu daha çıkmasın. almayın şunlardan bişey. olumsuz işlere yol açıyorsunuz
    Mengu16, mecho86 ve ellaksakir bunu beğendiler.

Motosikleti
    mondial x treme, mondial 100 uag (calindi)
    Bizzat fatih kiliclidan alisveris yaptim. Hatta tl 1000 s imin motor blogunu yaptirmaya calistip. 4 bin lirama yazik oldu. Ve hicbir halti beceremiyorlar. Buyuk cc li motosiklete binenler genelde tanir onu (superspor) bahcelievlerde bulunur dukkanlari. Buyuk bi yer degildir. Ellerinde cok parca vardir. Cikmada mevcuttur. Bu parcalar nereden gelir bilinmez. Ve musteriyi adam yerine koymazlar. Bulasma. Fatih kilicli diye aratin googleye gelen tepkileri gorun.
    afu35 bunu beğendi.

afu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Malesef ben de dahil hakkımızı aramadığımız için böyle adamlar piyasada tutunmaya devam ediyo. Üç beş kuruş diyoruz allahından bulsun diyoruz başka kişilerin canı yanmaya devam ediyo. Bişeyler yapmak lazım ama ne

Motosikleti
    mondial x treme, mondial 100 uag (calindi)
    Keske bende onlar gibi karaktersiz serefsiz olup dukkanini dagitabilsem cok isterdim. Yapmak coz zor degil mahalleden 5 kisi yeter ama oyle egitilmedik iste. Allaha havale edip geciyoruz. Siteden orgutlenebiliriz. Yeni baslayan arkadaslari uyarabiliriz bu cakallara karsi. Cikma parcanin onune gecmemiz lazim. Cikma satanlarin cogu calinti mallar. ( tamami demiyorum yanlis anlasilmasin) cikma satilan parcalarin trafikten cekme belgesini sorupta alalim enazindan.

Fatih Kılıclı için lugata bakarsanız tam şu kelime ile karşılaşırsınız: NANKÖR

Gecen gun bir arıza yüzünden mecburiyetden oraya götürdüm motoru. Nerden ne şekilde faturalı faturasız depolarda bulunan yedek parça miktarı beni mecbur kıldı.

Arızalı olan yer bulundu ve Fiyatını sordum. 400 TL dendi. iyi takın. dedim 1-2 saat içinde takıdılar elektrik tesisatını. Gittim Fatih adındaki şahsin yanına "Günahım ne kadar" diye sordum. Gelen cevap: ustaya sorayım.

Usat, içeri gitti ve yaptıkalrı konuşma üzerine 400 parca, 400 de işçilik istediler. Toplam 800tl

Arkadaş ben bundan 3 ay evel 3 kişi 3 saat ugraştınız 80 TL aldınız işçilik olarak şimdi bir kablo değiştirmeye 400 tl istemeniz cok değilmı diye sorunca Fatih adındaki kişi şunu söyledı,

Parcayı cıkartın mal benım sana bır şey satmıyorum diyip ustasına akşam 21 de benı calışmayan motorla baş başa bıraktı

Birde uzerine su cumleyı kurdu,

Ben: bak parcayı sökuyorsun 400 TL dende oldun. Kim kazandı şimdi peki diyince,

"Sabahdan beri para akıyor bana su gibi geliyor senin parana ihtiyacım yok" demezmi))

Diyeceğim şu, ister 10 Tl ister 10 bin TL bir iş yap. Eğer nerden geldiğini unutursan Allah sana bir vurur kendine bir daha gelemezsın.

piyasada kime sorsam ne diyorsun bu adam hakkındaki fikrin ne diyince herkes aynı şeyı dıyor.

ondan alınan parça motora takılmaz benım canım degerli AHH lı mal tamam diyorlar. Acaba neden))

Sonuç olarak, Fatıh adındaki kişinin dükanına eğer piyasada bulamadığınız bir şey varsa ve son ihtimalse ancak gidin selam verin yoksa yolunuz hic duşmesın oraya...

NOT: Fatih kiliçlinin internet sitelerini bugun googlede kara listeye sokma girişiminde bulundum. elbet bir şeyler olacak

Mr.User

DeliDolu'MT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 Esd
    Ankara ulusta yiba çarşısı var. Hemen arkasında küçük sanayi gibi biyer var orada yapan biri var kime sorsan gösterir.

Fatih Kılıçlı'yı bilirim,genel olarak motor ile ilgili kişiler bilir zaten Ankara'da.

Bu adamdan alışveriş yapandan,yapmaya niyeti olandan uzak durun.

Keriz misiniz arkadaşlar hala bu ne kibarlık ne sabır?Adam bildiğiniz çakal işte.Daha başka bir kelime bulamıyorum ki ne diyeyim.Bu adamdan uzak durun gözünüzü seveyim.

muzoooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    1,5 ay kadar önce 100 tl lik arka sehpa siparişi verdim çöp poşetine sarmış göndermişler, pim kısmına gelecek askı yerinin biri de yoktu sinirlendim. hiç teslim almadan da geri gönderdim iade istiyorum dedim . birkaç kez aradım derdimi anlatamadım , öderiz daha dur vs vs dediler. aradan bir ay zaman geçti, tekrar aradım. ürünün gelip dönme kargo ücreti olarak 40 tl mi kesip geri 60 tl iade ettiler. keşke bu forumda arattırıp yorumları önceden okusaymışım . aaaahhh ahhhh. darbe yedikten sonra iş işten geçiyor. haram zıkkım olsun.

ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu adam gercekten cok yogun.bir cok kez alis veris yaptim cook memnun kaldim

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    evime yakın diye gittim mağazalarından eldiven aldım adamlar yoğun değil çünkü yoğun yetersiz bir kelime kafalarını kaldırmaya vakitleri yok. bir daha alışveriş yapmayacağım 2 tane fazladan adam çalıştırsınlar. büyük bir dükkan değil orta halli bir yer.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)