Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Benzin Zammı İle İlgili Tüm Başlıklar

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    evet arkadaşlar çok düşündüm taşındım ve 8. motorumun honda innova 125 olmasına karar verdim inanın herşeye verdiğim para zoruma gitmiyo şu benzin zoruma gidiyor millet banyo yaparken benim ülkemde altın gibi satın alıyorum ya deli oluyorum artık nerdeyse pompacılar sarraf gibi görünüyor gözüme adamlarda bi hava bi ton güvenlik önlemi 2 saat pompayı açar yok ditdit alarmını açar bekler bu neyaa amerikan filmlerinden avrupada görüyorum adam geliyo kendi alıyo dolduruyo arabasını sonra gidiyo şukadarlıkda benzin aldım diyo herifin umrunda değil bizim burda hava basarken bile lastiklere adamın gözünün içine bakıyolar sinir oluyorum neyse uzun lafın kısası en hızlı en ekonomik en sağlam makina innovadır agalar.. saygılar sunarım zaten c90 ımın tadı hala damağımda
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    E o zaman simdiden hayirli olsun. Benzin olayi illet birsey, o konuda yerden goge hatta fezaya uzaya kadar haklisin.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

ulkumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151
    Ya bide benzinli arabayabinenler ne yapsın
    Dalından Kopan Yaprağın Akibetini Rüzgar Tayin Eder

Motosikleti
    Alıntı ulkumuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bide benzinli arabayabinenler ne yapsın
    topraam bende borluyum yaş borlu haberin olsun
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    valla haklısın esasında hepimiz senin gibi yapabilsek keşke
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topraam bende borluyum yaş borlu haberin olsun
    özel mesaj attım bilgin olsun

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    vay be.. depo şimdi 55 e mi dolacak? ulan hiç insafları kalmadı bu ..... yönetici? tayfasının.

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Daha da artacak, bunlar iyi günlerimiz. Yazın 4 liraya çıkar gibime geliyo...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yazıklar olsun bu hükümete

USD/TRY 1 ABD DOLARI 1.3064 1.3127 1.3055 1.3147

EUR/TRY 1 EURO 2.0643 2.0743 2.0629 2.0774
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    yaa yeter bu ne yaa hayvanlık ama bu yemin ediyorum şeytan diyo al eline molotof git sağla benzinliğie eşşooluları yaa

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Valla 2,6 ytl oldugunda yuh dedıgım gunler dun gıbı aklımda meger bız sukur edecek mısız haberımız yokmusss....Allah belalarını versın..
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    amerikadan kaynaklanan bişey arkadaşlar. batmandaa hatırlarsanız bir ilköretim okulunun bahçesinde petrol bulunmuştu ve biçok doğu ilinde yerde de petrol bulunmuştu. noldu? 1hafta sonra haber ört-bas edildi ve haala bilgi alan yok o kuyulrdan. çünkü kapatıldı hepsi; amerika petrol çıkarmamıza izin vermedi

bu geziyi yaptıgımız gün petrole gittiğimizde şok olmuştuk biz de

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...us-neyime.html

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    arkadaslar yapmayın ekonomımız ıyıye gıdıormus ole dıyorlar borclarımız gerılemıs 52 mılyar ytl den 49 mılyar ytl ye ınmıs lutfen bırakında benzın olsun bu kadar ya adamlar bızle kafa yapıo yok bole ıı ekonomı yok sole ıı dıye...arkadaslar vergı toplıcaz bılmem ne dıye herseye vergı koydular ve delı gıbı artırıyorlar kısacası ol yasama dıyorlar...nese konusacaktım da uyelığım saka olarak deıl hakkaten kapanır...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar çok düşündüm taşındım ve 8. motorumun honda innova 125 olmasına karar verdim inanın herşeye verdiğim para zoruma gitmiyo şu benzin zoruma gidiyor millet banyo yaparken benim ülkemde altın gibi satın alıyorum ya deli oluyorum artık nerdeyse pompacılar sarraf gibi görünüyor gözüme adamlarda bi hava bi ton güvenlik önlemi 2 saat pompayı açar yok ditdit alarmını açar bekler bu neyaa amerikan filmlerinden avrupada görüyorum adam geliyo kendi alıyo dolduruyo arabasını sonra gidiyo şukadarlıkda benzin aldım diyo herifin umrunda değil bizim burda hava basarken bile lastiklere adamın gözünün içine bakıyolar sinir oluyorum neyse uzun lafın kısası en hızlı en ekonomik en sağlam makina innovadır agalar.. saygılar sunarım zaten c90 ımın tadı hala damağımda
    doğru tesbit...ama yie çok farketmez...olması gereken rakam 750 kuruşa inmeliki benzin bi hayrı dokunsun bize...

Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amerikadan kaynaklanan bişey arkadaşlar. batmandaa hatırlarsanız bir ilköretim okulunun bahçesinde petrol bulunmuştu ve biçok doğu ilinde yerde de petrol bulunmuştu. noldu? 1hafta sonra haber ört-bas edildi ve haala bilgi alan yok o kuyulrdan. çünkü kapatıldı hepsi; amerika petrol çıkarmamıza izin vermedi

bu geziyi yaptıgımız gün petrole gittiğimizde şok olmuştuk biz de

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...us-neyime.html
    dostum şu an seni evinin bahçesinde petrol çıkartsa devlet ne farkeder...yine %70 vergiyle satmayacakmı...çözüm vergi olayında zihniyetde...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Benelli BN251
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum şu an seni evinin bahçesinde petrol çıkartsa devlet ne farkeder...yine %70 vergiyle satmayacakmı...çözüm vergi olayında zihniyetde...
    Haram zıkkım olsun benzine verdiğim bu kadar vergi. 1 kuruşunu bile helal etmiyorum. Benzin dibimizde fışkırırken, biz dünyadaki tüm ülkelerden daha fazla para veriyoruz.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Ben şu yasıma kadar benzinin ucuz oldugu zamanı bilmiyorum ki.
    Hangi hükümete yüklenirseniz yüklenin.
    Hatta eskiden benzin almak için sıraya giriyormuşsun elinde bidonla.

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok dogru

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur
    1 milyonluk benzinin 700 bin lirasi vergi daha ne istiyorsunuz
    İngiltere miyiz japonya mıyız.
    Hertarafımızdan petrol çıkıyor , hadi diyelim çıkmıyor kardeşim en azından yol masrafı yok , millet denizleri aşırıyor petrol için daha ucuza geliyor.

Of ulen of biz adam olmayız

Ben bisikleti çıkarıp yağlamalara başladım . En azından spor olur

Motosikleti
    yaa aslında 50 yıldır pek bişey değişmemiş metehan abinin dediği gibi evin bahçesinde petrol oayının hatırlarsanız zeki alasya metin akpınar ın bi filmleri vardı evlerinin bahçesiden drek benzin çıkıyordu adamlar altın bulmuş gibi ne yapacağını şaşırıyorlardı ozaman bile durumumuz yine aynı alım gücü düşük ama şunuda kıyaslarsa eski amerikan arabaları şimdi olsa kimse binemez orasıda var

Motosikleti
    Benelli BN251
    Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatta eskiden her arabanın karnesi varmış, ona göre her ay sınırlı litre benzin veriliyormuş. Geçen zeki alasya - metin akpınarın o meşhur filmi vardı, izlerken babam söyledi. Güleriz ağlanacak halimize...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)