Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

ehlıyet sınavı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı bambu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten mesele sınavı geçmek değil de doğru düzgün bişey öğrenemedim.
    türkiye standartlarına göre eğitimlerden bişey öğrenmek zor ben sürücü kursuna vitesli eğitimi vercekler dıye gıttım egıtım zamanı ağlandılar cart curt scooter la vercez felan bende napım tamam dedım toplam egıtım 60-75 dk felan surmustur oda en fazla bi sinyal bi fren bide gazı öğrendim
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı murbil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sınav çok kolaydı 90 soru 45 dk sürdü yalnız çıkarken vatandaşın biri bi yer sordu nasıl giderim diye derken beraber yürüdük biraz amcam e sınıfı alacakmış sadece ilkyardımda kalmış bu seferde onu verdim dedi ama kopyayla nasılmı?elinde sargı var içinde tel kulaklığı emniyetten arkadaşını arayıp sorunun cevaplarını almış gerçekten dumur oldum gülermisin ağlarmısın
    Vallahi iyi düşünmüş amca ne diyim.. Keşke bu yaşımda kopya çekme şansım olsaydı, küçük yaşlarda pek mantıklı kopya çekilemiyor..
    Alıntı D C R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyeti, Gelişim Sürücü Kursu'ndan aldım ben.
    Sınavdan önce gittik gelişime dedik diğer sürücü kursları sınav yerine servis kaldırıyolarmış sizin servisiniz varmı dedik, yok öle şey olurmu falan cart curt, hiç bi sürücü kursu öle şey yapmaz dediler ( ibrahim abi demedi altını çiziyim )
    Fazla uzatmadık tmm dedik, sınav yerine KARTAL'a bi gittik.
    Sınav çıkışında tanıdık bi kaç arkadaşa denk geldim.
    Onların sürücü kursları sınav yerine kadar getirmiş, sınav çıkışındada servisi bekliyolardı tekrar aldıkları yere bırakıcaklarmış...
    İbrahim abi çok iyide, diğer başka birisi duruyo ona alışamadım...

B' Ehliyeti alıcağım zaman Gelişim'den almıcam sanırım...
    Habil den bahsediyorsun sanırım Haluk..
    İbrahim de çok iyidir, Habil de...
    Her kurs sınav yerine götürmeyebiliyor.. Eğer Gelişim götürmüyorsa o anda İbrahim'e sorsan o da götürmüyoruz diyecekti.. Ama İbrahim seni beni tanıdığı için imkanı varsa kendi götürürdü o ayrı.. Aynı şekilde Habil de seni beni tanıyosa imkanı varsa götürür.. Ama yine bu Gelişim sürücü kursunun bi hizmeti olmaz, sadece arkadaş olarak götürürler..
    Alıntı bambu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MOTOR_A12 = 100
    A12 mi? Yenilere A12 veriyolar galiba
    Alıntı worldwideweb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sınava girmiştim arkadaşlar, 80 almışım. 15 mart 'da direksiyon sınavım var. acaba sınavdan kaç gün sonra motora binebiliriz? yani ehliyetimiz nezaman elimizde olur
    15 Marttan 1 hafta sonra dosyanı alırsın ki en geç bi hafta.. Ben cmtesi sınava girmiş pztesi dosyamı almıştım..

Dosyayı alır almaz bağlı olduğu trafiğe teslim ettiğinde de bir hafta sonraya gün veriyorlar.. Ehliyetini ilk kez ordan alacaksan gününde alabilirsin yada ilk ehliyeti ordan aldıysan..
    Ama B başka yerden alınmışsa yazışmalar vs vs 1 hafta sonraya teslim ediyorlar.. cuma verdiysen cuma alabiliyosun yani.. Perşembeden gitme ben denedim, harbi cumadan önce ya da sonra gelmedi
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Habil den bahsediyorsun sanırım Haluk..
    İbrahim de çok iyidir, Habil de...
    Her kurs sınav yerine götürmeyebiliyor.. Eğer Gelişim götürmüyorsa o anda İbrahim'e sorsan o da götürmüyoruz diyecekti.. Ama İbrahim seni beni tanıdığı için imkanı varsa kendi götürürdü o ayrı.. Aynı şekilde Habil de seni beni tanıyosa imkanı varsa götürür.. Ama yine bu Gelişim sürücü kursunun bi hizmeti olmaz, sadece arkadaş olarak götürürler..
    Habil abi kötü demedim ki Pınar Abla sadece bize söyleneni aktardım...
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 Marttan 1 hafta sonra dosyanı alırsın ki en geç bi hafta.. Ben cmtesi sınava girmiş pztesi dosyamı almıştım..

Dosyayı alır almaz bağlı olduğu trafiğe teslim ettiğinde de bir hafta sonraya gün veriyorlar.. Ehliyetini ilk kez ordan alacaksan gününde alabilirsin yada ilk ehliyeti ordan aldıysan..
    Ama B başka yerden alınmışsa yazışmalar vs vs 1 hafta sonraya teslim ediyorlar.. cuma verdiysen cuma alabiliyosun yani.. Perşembeden gitme ben denedim, harbi cumadan önce ya da sonra gelmedi
    Paylaştığın için teşekkür ederim...
    Ben 45dk 'da B almıştım, biraz önce kursumla görüştüm, gidersin emniyete dosyalarını verirsin en fazla 1 saat içinde sana yeni ehliyetini çıkartırlar dedi.

Motosikleti
    Mct 250!! (satlık)
    17.08.1993
    doğumluyum sınava ne zaman girecem bilmiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    bu 16 şubat sınav sonuçları ne zaman acıklanacak yahu..

b sınıfı ehliyetimi E,D,A2 ye yükselttim a2 sınav giriş kağıdımda d.a2 yazıyodu

sizce e,d,a2 yazması gerekmiyomu bildiğim kadarıyla d otobüs filan süremiyomuş acaba d hepsini kullanacak diye bi kanunmu çıktı bilen biri cvp yazssın..

Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu 16 şubat sınav sonuçları ne zaman acıklanacak yahu..

b sınıfı ehliyetimi E,D,A2 ye yükselttim a2 sınav giriş kağıdımda d.a2 yazıyodu

sizce e,d,a2 yazması gerekmiyomu bildiğim kadarıyla d otobüs filan süremiyomuş acaba d hepsini kullanacak diye bi kanunmu çıktı bilen biri cvp yazssın..

açıklandı

http://www.meb.gov.tr/sinavlar/sorgu.../Ss_Surucu.asp

Alıntı merol_58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17.08.1993
    doğumluyum sınava ne zaman girecem bilmiyorum

17.08.2010 dan sonra girebilrsin
    Cbr 125 :bounce:

merhaba ark. bn 05.09.91 doğumlu yazıyo nüfusta ama normalde 09.05.91 liyim şimdi 23 ağustos taki sınava girebilir miyim??
    :)

Alıntı kramnik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ark. bn 05.09.91 doğumlu yazıyo nüfusta ama normalde 09.05.91 liyim şimdi 23 ağustos taki sınava girebilir miyim??
    kimliğinde ne yazıyorsa o tarih geçerli

Alıntı sedat2020 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimliğinde ne yazıyorsa o tarih geçerli
    bunu düzeltme imkanım yok mu?bnde geçerli olduğunu biliyorum ama 10 gün için filan bile olmaz mı ??
    :)

bunu düzeltme imkanım yok mu?bnde geçerli olduğunu biliyorum ama 10 gün için filan bile olmaz mı ??
    hastanede doğduysan doğum belgesi vardır o belge ile mahkemeye itiraz edersen oluyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    motor a12=100 girdi
    sınav hakkı= 1

hahaha kazanacağımdan emindim..

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    yarın direksion war bakalım ne yapıcaz...
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    yarın girecek olan tüm abilerime kardeşlerime allah şimdiden zihin açıklığı versin allah ehliyet almayı herkese nasip etsin gerçekden inanın arkadaşlar ehliyetsiz olmuyor ya sitres panik yapmassanız hepsini çözersiniz ve arkadaşlar en çok sorunun sonlarına dikkat edin en sonundaki kelimeye atıyorum DEĞİLDİR? HANGİSİ DEĞİLDİR? HANGİSİDİ? GİBİ bn bu tip sorulardan çok kaybettim sizde kaybetmeyin saaygılarımla allah yardımcınız olsun

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Yarın bende sınavda olacağım inşallah ama benim motorda akü bağlantısı kopmuş , sinyal , korna falan çalışmıyor; motor nezle olmuş

Yarın ki sınava girecek arkadaşlara başarılar diliyorum ve en kısa zamanda da ehliyetlerini almalarını diliyorum...

Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Direksion sınavına hayabusa ile gidebilmek isterdim şaşkın bakışları izlemek için =)

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Terrorizer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Direksion sınavına hayabusa ile gidebilmek isterdim şaşkın bakışları izlemek için =)
    harika olurdu, milletin gözü üstünde hayabusa ile direksiyon sınavı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    bucakta a2 direksiyon sınavı ayın 15 inde..

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı worldwideweb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaştığın için teşekkür ederim...
    Ben 45dk 'da B almıştım, biraz önce kursumla görüştüm, gidersin emniyete dosyalarını verirsin en fazla 1 saat içinde sana yeni ehliyetini çıkartırlar dedi.
    Dediğim gibi B yi aldığın yerden alacaksan A2 yi, denildiği gibi 1 saat gibi bi sürede teslim ederler..
    Mahkemede düzeltene kadar kimlikteki ehliyet yaşın gelir
    Eylülde sınav varsa alırsın kasmaya gerek yok..
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Sınavdan geliyorum =) Bi tane lahmacuncu activası getirmişler arkasındaki lahmacuncu sepeti bile duruyodu euahuae...
    Motorun rolanti ayarında sorun wardı genclerimize yardımcı oldum... Sıra bana geldiğinde sınav gözetmeninin arkamdan " Yovvaaağşşş , yoğvaaaşş " diye bağırdığını hatırlıyorum hehehe =)

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)