Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

NAZARINIZ DEGDI-- Kaza yaptim :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    Evrim Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sabahları kalkınca bi votka shot yap bence.. faydalı olabilir.. gerçi türk insanısın rakı kullan daha iyi.. hatta artan rakıyı agrıyan dişlerine fln da koyabilirsin
    doktor fln yalan.. rakı her ağrıyı dindirir..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    MeTaL, dun Jikleyi kaldirdim ... sanirim zaten ne olduysa o Jikle yuzunden oldu Basindan kaldirmicaktim bu Jikleyi hic

S.E.E., dun aksam eve dondukten sonra hepsini denedim! Jikleden degilse bundan oldu zaten. Kanim sulandi agrilar artti heralde
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    alestevardiya, sen bi hocaya git de seni bir güzel okuyup üflesin . Ama "üstünü çıkart, şöyle bir uzan bahaaayımmm" gibisinden şeyler söylerse direk topukla bence ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

VOYAGER1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150T KIRMIZI
    ALESTEVARDİYA, GEÇMİŞ OLSUN, BENCE BURADA DİKKAT EDİLECEK EN ÖNEMLİ NOKTA KAVŞAKLARDA YA DA YAN YOLLARDA 3-5 SANİYE GEÇ KALACAĞININ HESABINI YAPAN ZİHİNSEL ENGELLİ 4 TEKERLİ SÜRÜCÜLER. BUNLARDAN TRAFİKTE BOL MİKTARDA OLDUĞUNDAN, HEP DİKKAT ETMEK BİZE DÜŞÜYOR, BİZİM ALETLERİN KAPORTASI, EMNİYET KEMERİ, AIRBAG'İ, YAN BARLARI V.B.'Sİ YALNIZCA BİZLERİZ ÇÜNKÜ...TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN...
    BİLGİ SAHİBİ OLUNMADAN FİKİR SAHİBİ OLUNMAZ, UĞUR MUMCU

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    VOYAGER1, tesekkur ederim.. Artik yeil isikta bile gecmiycem Bekliycem kirmizi olsun, bir daha yesil olsun butun arabalar hareket etsin ondan soora hareket edicem...

Artik, konuyu uzatip sacmalayan arkadaslara cevap yazma geregi duymuyorum.....
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    alestevardiya, banamıydı o taş? Küstüm kızım sana bundan sonra sana selam sabah yok ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    Valla acı haberi ben vereyim sana takriben 10-12 gün kadar o ağrıları çekeceksin yürürken falan baya bi of pof durumları yani tecrübe ile sabittir ama asıl kötü olan soyulan-yüzülen bir taraf varsa o bir türlü düzelmiyo iz bırakıyo valla sende dost sohbetlerinde falan nasıl sürüyorsun bunu falan dediklerinde söze başlıyorsun bir taraftan kolunu sıyırıp bir taraftan "hiç unutmam bir gün.........." şeklinde
    GÖZLERDE YAŞ YOKSA RUH GÖKKUŞAĞINA SAHİP OLAMAZ

Motosikleti
    AS 150T KIRMIZI
    ALESTEVARDİYA, BEN DE BİR HALK? OTOBÜSÜ SAYESİNDE BİR DÜŞÜŞ YAPMIŞTIM, SAĞ DİZİM YAKLAŞIK 20 GÜN KADAR ÖZELLİKLE EĞİLME VE DİZ ÇÖKMELERDE ÇOK AĞRIYORDU BİR DE DİZ KAPAĞI KEMİĞİNİN ÇEVRESİNDE SIVI TOPLANMASI OLMUŞTU, SONRA KABUKLAR DÜŞTÜKTEN KISA BİR SÜRE İÇİNDE NORMALE DÖNDÜ HER ŞEY.

- Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    - Kullanıcıların özellikle forumdaki yazışmalarda olabildiğince düzgün Türkçe kullanmaları önerilir. Tamamı büyük harften oluşan, noktalama işaretlerine yer verilmemiş veya haddinden fazla seviyesiz bir tarzda yazılmış iletilerin zor anlaşıldığı ve anlaşılsa bile dikkate alınmadığı bilinmelidir. Bu tür hatalar ihtiva eden ileti veya başlıklar kaldırılabilir ve bu tür davranışları sergileyen üyelere ceza verilebilir...
    - Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir ikonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    +****************************************+

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    en son düşmemde sanki hiçbir şey yok gibiydi ama sanki düşme anındaki acıyan yerler gitdi yerine daha felaket acılar çıktı mesela sol omzumda ağrı yokken yaklaşık bir hafta ağrıdı ve en az 1-2 hafta sol ayak bileğim ağrıdı
    ve sen en hassas bölgeden bahsediyorsun kaburga kemiklerinden bence diğer arkadaşların dediği gibi filim çektir
    ERASER WİLL COME BACK

gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    Çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın bencede bir dokdora görün antibiyotik verir belki agrılar için

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Geçmiş olsun Aleste. böyle durumlarda kontrollü bir şekilde yatırmak mantıklı ehliyet çıkınca da korkmadan çarparız rahat rahat artık.

Bana da geçenlerde Bostancı ya Constantine'le buluşmaya giderken Kırmızı ışıkta beklerken 10 ncu saniyelerinde falan. Arkamda bekleyen araba birden gaz basarak arkadan çarptı ya şok oldum. Aniden nasıl zıpladım görseniz gülerdiniz. Yerde duran ayaklarım neredeyse direksiyona çarpacaktı. Bayan şoför şokta arabadan bile çıkamadı. Eteğini toparlayıp aşağıya indiğinde. Ben ona geçmiş olsun dedim de o zaman Birşeyin var mı diye sordu. Yanındaki adamda camını açıp birşey bile demedi salak bir surat ifadesiyle gülümsüyordu. Demek ki neymiş kırmızı ışıkta da olsa araba kullanırken oynaşmamak gerekiyormuş.

Karar aldım bundan sonra her çarpandan görünür hasar yokken 30 milyon fix para alacam. Ehliyetim çıkmadığı için susmak zorunda hissettim kendimi. Ama o an gözükmeyen hasarlar 1-2 hafta sonra çıkıyor.

Kazasız günler rahat sürüsler dilerim.
    Sadobey

büyük geçmiş olsun.....

scuba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    v strom 650
    geçmiş olsun

stenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    değişik segmentlerde var
    Alıntı alestevardiya adlı üyeden alıntı
    Dizlik dirseklik yoktu, bi korumali mont iyi gidermis!!

Saolun hepinize, askida bir koldan baska bir sikintim yok, ucuz yirttim, icgudusel olarak motoru yatirmam daha buyuk bir felaketten kurtardi beni...

Allah size gostemesin arkadaslar, saolun...
    bir kere düşüşün profesyonel açıdan çok kaliteli bir düşüş yan yatırman hareketini devam ettirmen düştükten sonra motorla birlikte gitmemen hapsi tamam ve çok iyi .

kaskının olması da senin gibi bir kardeşimizi koruduğu için ayrıca kaskı öpmelik bir durum .

deri mont alınız kardeşim çok iyi korur ama hava sıcakken giyebileceksiniz diye bir şey yok .

bir tek bir şey motorunuzu zorlayıcı sistematikte sürmeyin son hafta bu konuda çalıştım son hadlerinde zorlayarak gidilen motor fren v.s. her yönden açık veriyor her motorun zorlanacağı nokta var .

lütfen cümleten dikkatli olunuz .
    Bastığın yerleri \'toprak!\' diyerek geçme, tanı:
    Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Aziz Üstad Mehmed Akif Ersoy

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Alıntı S.E.E. adlı üyeden alıntı
    ehliyet sınavına giderken seni kaskından tanıdım yanında da "motosiklet.net tipli" insanlar vardı ztn aa dedim bunlar buluşmuş gidiolar sınava..
    bu tipmi ? Sen niye katılmadın bize sınavdan sonra beylerbeyi yaptık. isteyen geldi.
    Sadobey

10_uR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benzeri benim başıma gelmişti ama daha farklı benim derken arkadaşın motorundaydık yeşile yetişmek için hızlandık önümuzdeki arabada bizim gibi hızlanda ne desem şerefsizmi desem anlamadık bi anda sinyal vermeden salo bi döndü biz artık duramadık arkadan vurduk allahtan bişey olmadı ama motorum çamurluğu kırıldı...Bi de çocuğun motorun parçalarını bulamıosun yamaha bayii sinde anca sanayi de bulduk onuda yazık 1.5 ay falan bekledi bu arada motor rx-king ti
    DURUŞUNA KIZLAR, GİDİŞİNE YOLLAR HAYRAN !!!!!!!!!!!!!

\"AYAR İYİMİ\"

Motosikleti
    mz fun301
    geçmiş olsun
    HİZMET İÇİN VARIZ
    [email]yuksel_1974@hotmail.com[/email]

Motosikleti
    AS 150T KIRMIZI
    MODERATÖR'E...Bu 16. mesajım ve bu kadar mesaj süresince büyük harf ile yazma konusunda bir uyarı almadığıma göre, forum kurallarında yer alan "zor anlaşıldığı, anlaşılsa bile dikkate alınmadığı" konusunun bir sorun oluşturmadığı izlenimi edinmiştim. Noktalama işaretleri, düzgün Türkçe ve seviyesiz tarz konularında ise kesinlikle söyleyecek bir sözünüz olduğunu sanmıyorum. Hiçbir mesajımda noktalama işaretlerinin olmamasına ya da düzeysiz anlatım konusuna rastlayamazsınız çünkü...
    Büyük harfle konunun anlaşılmadığı bölümü ise bence anlamsız, özellikle büyük harfle yazılmış yazılar her zaman daha dikkat çekicidir, belirtildiği gibi "zor anlaşılma ya da dikkate alınmama" söz konusu değildir. Yine de, formunuzun 52. maddesine genel gönderme yapılmadan "BÜYÜK HARF KULLANMAMANIZ ÖNERİLİR" şeklinde uyarı yapılabilrdi. Düzgün Türkçe konusunda size bir şey salık vermeden geçemeyeceğim: düzgün Türkçe kullanmak istiyorsanız, "ihtiva eden" gibi arapça ve farsça kökenli sözcükleri kullanmaktan ve bunları tümceleriniz içerisinde barındırmaktan kaçınmanızı öneririm.
    Amacınız form katılımcılarını kaçırmak ise, sizleri kutluyorum, beni bu formlardan kaçırmayı başardınız, size pek düzgün Türkçe olmayacak ama, "hayatta başarılar" diliyorum.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    VOYAGER1 stres yapmana gerek yok, sadece büyük harf yazdığın için uyarı almışsın problem etme. O bahsedilen diğer konularda hep yazılır zaten, yani düzgün türkçe , noktalama işareti gibi takıldığın yerler sana özel yazılmamıştır. Sen sadece büyük harf uyarısını dikkate alacaksın o kadar. Büyük harf konusuna gelincede evet bu mantıklı bir kural, büyük harf hem kalabalık yapar hemde gözü yorduğu için okumayı zorlaştırır. Yani darılcak bişey yok, kural varsa herkes uymalıdır. Genel olarak uyulurda zaten, küsüpde forumdan uzaklaşmana gerek yok. Unutmaki bu kurallar bizler için var ve kimse bizlere bu hizmeti verdiği için ücret istemiyor. Mod veya admin de bi açıklama yapar sana inşallah özelden de hemen küsüp gitmezsin,ok...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Eyong katılıyorum
    al misketlerini ver misketleri olayı değil bu. bı site düzeyli ve kuralları olan bir site herkezinde uyması gerekiyor ...

VOYAGER1 stres yapmana gerek yok, sadece büyük harf yazdığın için uyarı almışsın problem etme. O bahsedilen diğer konularda hep yazılır zaten, yani düzgün türkçe , noktalama işareti gibi takıldığın yerler sana özel yazılmamıştır. Sen sadece büyük harf uyarısını dikkate alacaksın o kadar. Büyük harf konusuna gelincede evet bu mantıklı bir kural, büyük harf hem kalabalık yapar hemde gözü yorduğu için okumayı zorlaştırır. Yani darılcak bişey yok, kural varsa herkes uymalıdır. Genel olarak uyulurda zaten, küsüpde forumdan uzaklaşmana gerek yok. Unutmaki bu kurallar bizler için var ve kimse bizlere bu hizmeti verdiği için ücret istemiyor. Mod veya admin de bi açıklama yapar sana inşallah özelden de hemen küsüp gitmezsin,ok...
    motorcu motorcunun arkadaşı,dostu ve kardeşidir

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler