Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

ninja 250r 9.750ytl!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece ER6 F mi ?

ER6 N (8500ytl -12000 ytl arası)
    CBF 500 (7500ytl-11000ytl arası)
    FZ6 Fazer (7500ytl-13000ytl)
    GSR600 (9000ytl-14000ytl arası)

ve aklıma gelmeyen ne makineler. En basiti makinesini ilk defa yükselten insan için CBF500 en ideali.Aynı paraya çok temizini bulmakta mümkün.

Buna para vermek için ya iyi düşüneceksin, yada hiç düşünmeyeceksin
    Gerçekten güzel degerlendirme paylaşım için tşk. fakat şöyle bir sıkıntı var;

2008'yılının nisan ayından sonra ehliyet alacak olanlar avrupadaki gibi cc sınırlanmasına takılacak. Yani 18 yaşına geldiginde a2 alıp ertesi gün 600cc-1000cc'lik makinalarla sokakta arağaz veremeyecek.

İlk önce 125cc'lik motoru belli bir süre kullanacaklar daha sonra 250 cc ve daha sonra 600cc-1000cc.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    -
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2008'yılının nisan ayından sonra ehliyet alacak olanlar avrupadaki gibi cc sınırlanmasına takılacak. Yani 18 yaşına geldiginde a2 alıp ertesi gün 600cc-1000cc'lik makinalarla sokakata arağaz veremeyecek.

İlk önce 125cc'lik motoru belli bir süre kullanacaklar daha sonra 250 cc ve daha sonra 600cc-1000cc.
    hiç sanmıyorum 600 le 1000 liğe binenin işin o tarafıyla pek işi olmaz cevrendeki kac tane 1000lik SS i olanın plakası takılı??

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    2008'yılının nisan ayından sonra ehliyet alacak olanlar avrupadaki gibi cc sınırlanmasına takılacak. Yani 18 yaşına geldiginde a2 alıp ertesi gün 600cc-1000cc'lik makinalarla sokakata arağaz veremeyecek.

Bu gerçekten güzel bir haber
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı s3ns4t10n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç sanmıyorum 600 le 1000 liğe binenin işin o tarafıyla pek işi olmaz cevrendeki kac tane 1000lik SS i olanın plakası takılı??
    plaka diil bu ehliyet olayı ayrıca havalar ısınsın motorlar dokulsun yollara sen ozmn gor ehliyet ne işe yarıomus her kosede sırf motorlar için ekipler beklio olucak
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    nasil olcak smdi tam anlayamamdm haziran dogumluyum ben 2 hazranda kaydimi yaptiracagim.

avabtaj ve dezavatalar ne?
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    kawasakide olsa 250 cc bi makine için biraz fazla... ayrıca makinenin 3700 usd avrupa satış fiyatı var tr bazında 5000 lirayı geçmiyor... 5000 lira neresi 9750 neresi... ? hyoyuda pahalı buluyodum ben
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)

17 yasinda alnmiormu a2?

ben 91 dogumluyum bu yaz girecegim sinava nasil olcak anlamadm?

250r alamaiyormuyum direk olarak?
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    9.500-10.000 ytl ye gül gibi 2.el er-6f ler dururken bunu alanın aklından şüphe ederim.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17 yasinda alnmiormu a2?

ben 91 dogumluyum bu yaz girecegim sinava nasil olcak anlamadm?

250r alamaiyormuyum direk olarak?
    Benim bildigim ilk önce 125 cc motor kullanman gerekecek daha sonra 250 cc.

BU konu hakkında en sağlıklı bilgiyi sitemize sponsor olan gelişimi sürücü kursundan alabilirsin.

http://www.motosiklet.net/forum/memb...ursu-8421.html

Yukardaki linkten özel mesaj atarsan sana yardımcı olur sanırım.

Benim bildigim ilk önce 125 cc motor kullanman gerekecek daha sonra 250 cc.

BU konu hakkında en sağlıklı bilgiyi sitemize sponsor olan gelişimi sürücü kursundan alabilirsin.

http://www.motosiklet.net/forum/memb...ursu-8421.html

Yukardaki linkten özel mesaj atarsan sana yardımcı olur sanırım.
    2 SENE BOYUNCA STAJER SAYILACAĞIZ(BENDE 91 DOĞUMLUYUM).Daha sonra sınavlara tekrar girerek 250cc ve üstü motorlara binebileceğiz.Amma ben 2 sene bekleyemem diyorsan parasını bastırıp direk 250cc ve üzeri sınavına girebileceğiz.Yasa 1 Nisan 2008 den itibaren geçerli sayılacak ben 18 nisanda doğdum ALLAH tan revamı bu

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Oha diyorum başka bişey demiyorum
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

yapma abi rezil bebar bi haber Allah kahretsin :S 3buçuk sene hliyetsiz motor kullan ehliyet alma kararı ver ver üşengeçlikten kurtul kursa yazıl .... nisanadan sonra alıcam bende ehliyeti zannımca yaza işte :S ondan sonra zorunlu olarak 125le başla takar 125 i ya
    god is busy ! can i help you!

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.hyosung.com.tr/?urundetay=5
    http://en.wikipedia.org/wiki/Kawasaki_Ninja_250R
    arkadaşlar buradan karşılaştırabilirsiniz bu motorlara ama KAWASAKİ her türlü takıyor beygir olsun görünüş olsun marka olsun bne şu motorumu bir satsam direk yarın gidipo alacam o biçim etkilendim valla.

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "bunu alacağıma gider 600rr alırım" demek çok saçma bir öneri arkadaşlar. 600rr alacak adamın ne işi var 250 ile? yani şimdi 10.000 liraya hacizden hayabusa bulsan alacak mısın? alıp da ölecek misin?

10.000 ytl 250cc için fazla evet. ama bir motorun yarısını vergi olarak ödettirenler utansın.

bu da çok saçma bir eleştiri olmuş, bakın ne diyo adamlar? daha motor gelmeden (yani henüz yakından bile görmeden) hepsi satılmış! nisan ayınınkiler bile satılıyormuş! yani alan var ki bu adamlar da satıyor. bu motora 9750 verecek çok kişi var demek ki. o zenginler 9750'ye alsın, piyasa doysun. sonra fiyat da inecektir. sabredin derim.
    Senin kese durumu iyi galiba.Hemen bir tane alırsın.Ama benim yaşadığım Edirne'de bu fiyata benzer fiyatı telafuz eden YBR 250'den bir tane bile satılmadı.Ama CBF 250'den var.Bilmem anlatabildimmi?

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Alıntı Yeniçeri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin kese durumu iyi galiba.Hemen bir tane alırsın.Ama benim yaşadığım Edirne'de bu fiyata benzer fiyatı telafuz eden YBR 250'den bir tane bile satılmadı.Ama CBF 250'den var.Bilmem anlatabildimmi?
    benim kese durumumla bir alakası yok. almayı düşündüğüm bir motor da değil. Ama daha motor gelmeden bütün sipariş tükenmişse, henüz verilmemiş sipariş üzerinden satışlar yapılıyorsa demek ki bu motoru alabilecek tonla adam var dışarda. ben de isterim bu motor 5000 liraya satılsın her isteyen alsın. Ama bu haliyle de satılıyor işte. parası olan alıyor motoru. Maddi açıdan rahat olanlar bu motoru aldıktan sonra piyasa da düşecektir tabi. tıpkı benim 3bin küsüre aldığım scooterımın bir sene sonra 2binlere düşmesi gibi.

"zamanla fiyatı düşecektir, beklemek gerek" dedim. lafı nerden dolandırıp da benim keseme getirdiniz anlamadım.

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yeniçeri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf250 nin de sıfırı ucuz sayılmazki

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Bekleyelim görelim bakalım.İstanbul'un belli bölgeleri hariç bu motor ülkemiz genelinde ne kadar alıcı bulacak, yollarda ne sıklıkta görülecek?Öyle kapış kapış satılmaya devam edecek mi?

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler