Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

ninja 250r 9.750ytl!

Motovento
    REKLAM ALANI
    myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    enduro olmadıgı için pek fazla ilgilenmiyorum aslında ama bi hyo 250 almak yerine kawazaki almak cok daha mantıklıdır....
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    askerlik var olmasa alırıdım askerden gelim sağ selim almassam ipe çeksinler

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Yahu ybr250nin fiyatı ile ne karşılaştırıyorsunuz tamam yamaha bi terbiyesizlik yapmış Kawasakininde yapması mı lazımdı.Şöyle bi 8.5 yapsalardı fiyatını o zaman görürdüm satış patlamasını.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    çok fazla bu fiyat, taş patlasın 8500 olmalıydı, resmen açgözlülük yapıyorlar.

---------------------------

eski bir tarihlerde:
    Alıntı monki donki adlı üyeden alıntı
    bu motor 10.000 in altında olursa eşek gibi anırırım
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hasssssssssssssss.....................
    250 ytl için anırılırmı be...ayvayı yedim...
    ama şunu yazıyorum...dün dündür bugün bugündür...garagtersizim abi napim...
    gel bakalım kucağa şöyle
    a de bakıyıımmm, i de bakıyıımmm

slayer2694 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 zx636r
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neye göre güzel fiyatı...Bir sahibinden.com'a girip 2. el 600 f fiyatlarına bakın isterseniz.
    kıyaslayacağın makina ninja 250 ile aynı sınıfta ve sıfır olması lazım.sen 600f le niye kıyaslıyosunki?600f'in sıfırı zaten yok.ayrıca şöle bişi söliyim makinanın 600lük 1000lik ya da 250lik olmasıyla fiyatı sizin düşündüğünüz kadar fazla oynamaz.sonuçta son teknoloji ile üretilen bi makina senin bahsettiğin 600f'te olmayan teknoloji bunda vardır bence.fiyatının oynaması bi çok şeyle alakalı:silindir sayısı,makinanın teknolojisi,kullanılan parçaların kalitesi vs vs.bence fiyat abartılacak derecede pahalı değil.şöyle söyliyeyim bizim ülkemizde düşük cc süpersportlar revaşta değil.çünkü şu zihniyet var "o paraya 600lük alırım" kardeşim 600lükle 250liğin yeri farklıdır ama bunu ülkemizde insanlara anlatmak çok zor.bu yüzden 250lik makina 125lik makina fiyatları bize pahalı geliyor.makinanın hacmine göre o para çok değil ancak Türkiye'de çok.alım gücü az olmasıyla alakalı yani.bi 600rr ne kadar pahalıysa o da o kadar pahalı bence.siz makina 250lik diye 3-5 lira olacağını sanıyosanız yanılıyosunuz.250lik makinanın işçiliği de diğerinden zordur teknolojiside.

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski bir tarihlerde:

gel bakalım kucağa şöyle
    Abanoww biz unutmuştuk onu Eski bi ses kulaklarımda yine yanlanıcak sankim

Motosikleti
    -
    bencede cok fazla onu alcagıma 2. el cok temiz ER-6f ler var zımba gibi

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Alıntı slayer2694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kıyaslayacağın makina ninja 250 ile aynı sınıfta ve sıfır olması lazım.sen 600f le niye kıyaslıyosunki?600f'in sıfırı zaten yok.ayrıca şöle bişi söliyim makinanın 600lük 1000lik ya da 250lik olmasıyla fiyatı sizin düşündüğünüz kadar fazla oynamaz.sonuçta son teknoloji ile üretilen bi makina senin bahsettiğin 600f'te olmayan teknoloji bunda vardır bence.fiyatının oynaması bi çok şeyle alakalı:silindir sayısı,makinanın teknolojisi,kullanılan parçaların kalitesi vs vs.bence fiyat abartılacak derecede pahalı değil.şöyle söyliyeyim bizim ülkemizde düşük cc süpersportlar revaşta değil.çünkü şu zihniyet var "o paraya 600lük alırım" kardeşim 600lükle 250liğin yeri farklıdır ama bunu ülkemizde insanlara anlatmak çok zor.bu yüzden 250lik makina 125lik makina fiyatları bize pahalı geliyor.makinanın hacmine göre o para çok değil ancak Türkiye'de çok.alım gücü az olmasıyla alakalı yani.bi 600rr ne kadar pahalıysa o da o kadar pahalı bence.siz makina 250lik diye 3-5 lira olacağını sanıyosanız yanılıyosunuz.250lik makinanın işçiliği de diğerinden zordur teknolojiside.

bnce gayet iyi söylemissin abi,

motor gucune gore fiyat biciorlar tamama beli arabalarda öyle ama motorlarda onemli olan o gucun motora iletilmesi ve kalitesidir.

disarda daha pahali evet dogru.turkiyedeki motorlu araclar zarti zurtu vergiisini falan unutmayin arkadaslar.
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    honda cbr125r kırmızı
    bi piyasaya çıksın da 1 sene zarfında biraz daha iner belki fiyatı ha

Motosikleti
    Ducati 797
    motor ileri teknoloji olsa ne yazar, amerikalıların 3500$ + kdv ye (4500 lira) alıp bindiği bir motordan bahsediyoruz burda.
    10 defa şu hesabı yapıp koydum bidaha yapalım da iyi anlayın:
    3500$ + %18kdv (630$) +%35 ötv (1225) = 5355 $ + ıvır zıvır masraflar diyelim max 6000$ = 7000 lira maliyet.
    9750-7000= enaz 2750 lira kar. ben bu hesabı abd dedki satış rakamı olan 3500$ a göre yaptım, kawasaki bu motoru distribütöre 3000$ dan daha fazla bir rakama vermiyordur. bu durumda maliyet 6000 liraya düşer ki 3750 lira karla satacaklar bu motoru. kim ne derse desin vergisi püsürü ile bu motorun satışı max 8500 olmalıydı.
    9500 verdikten sonra 2. el er6 alırım paşa paşa binerim.

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu fiyat ederi değil kardeşim....

Hep kazık yemeye nekadarda hevesli bir millet olduk çıktık..

teknolojisini yiyim.... 9.750 ytl nasıl kazanılıyo bi düşününce
    o parayı verirken elinizin titrediğini görür gibiyim...

Yazık bu millete..Motorcu milletine yapılmaz be...

Birileride burda cbf150'nin silindir bloğundaki çift hava girişi teknolojisinden bahsetmişti...Nasıl bir teknolojiyse...
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok fazla bu fiyat, taş patlasın 8500 olmalıydı, resmen açgözlülük yapıyorlar.

---------------------------

eski bir tarihlerde:

gel bakalım kucağa şöyle
    ben bunu nasıl görmemişim gene anırıcam demiş anırmıyor hep aynı nomera garaktersiz nolcak anır koy videoyu youtubeyede izleyem nasıl anırıyormuşsun

bu forumdaki herkes cahil bilgisiz 9.750'ye çok fazla diyor bu mete ayusu 10.000 'den aşşa olursa anırırım demiş adam öpülmeye alışmış garpisemiyo 10 kaat'dan gelse fiyat eyi diyecek

Motosikleti
    2014 zx636r
    kardeşim eski motorlarla kıyaslıyosunuz gözünüzü seviyim ya.ben ne kawasaki distribitörüyüm ne de kullanıcısı,reklam falan yapmıyorum yani.gt250r ile kıyaslayın onunla neden kıyaslamıyosnuz?8750 gt250r'ın sıfır fiatı 1 milyarda kawasaki farkı olsun artık demi,bugün heryerde japon iyidir diyoruz,japondan şaşmayın diyoruz.Türkiyedeki vergilendirme farkı kimsenin suçu değil maalesef,dikkat ettiyseniz bu yüksek fiyatın Türkiyedeki alım gücünün az oluşundandır dedim önceki yazımda da.vergi üzerinden tekrar vergi alma olayı sadece Türkiyeye has bişeydir diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Ducati 797
    hyosung gt250r abd de daha pahalı satılıyor ki 8750 lira da gt250r nin hakkı değil.

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    motor ileri teknoloji olsa ne yazar, amerikalıların 3500$ + kdv ye (4500 lira) alıp bindiği bir motordan bahsediyoruz burda.
    10 defa şu hesabı yapıp koydum bidaha yapalım da iyi anlayın:
    3500$ + %18kdv (630$) +%35 ötv (1225) = 5355 $ + ıvır zıvır masraflar diyelim max 6000$ = 7000 lira maliyet.
    9750-7000= enaz 2750 lira kar. ben bu hesabı abd dedki satış rakamı olan 3500$ a göre yaptım, kawasaki bu motoru distribütöre 3000$ dan daha fazla bir rakama vermiyordur. bu durumda maliyet 6000 liraya düşer ki 3750 lira karla satacaklar bu motoru. kim ne derse desin vergisi püsürü ile bu motorun satışı max 8500 olmalıydı.
    9500 verdikten sonra 2. el er6 alırım paşa paşa binerim.
    +1 diyorum

Bununda fiyatı yüksek Hyo'nunda...

Mademki dışarda bu melet GT250R'dan ucuz,buradada ucuz olmalı bence

Siparişler tamamen dolmuş demek.

Neredeyse 10 bin ytl'ye başlangıç motoru alıp sonrasında motor yükseltmek adama biraz koyabilir (ikinci el şunu,bunu alsaydım keşke diyenlerden geçilmez herhalde)

Motorun kalıbı vs. neysede bu fiyatta iyi bir satış rakamı elde ederse ne demeli bilmiyorum.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Ahanda size sıcak sıcak bi ninja25o vidyosu

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hyosung gt250r abd de daha pahalı satılıyor ki 8750 lira da gt250r nin hakkı değil.
    ............
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    2014 zx636r
    iyi de o zaman hepsinin fiyatından şikayetçi olmalısınız hiçbir motorun hakkı değil 25-30 milyar???hala ısrarla ve 3. kez söylüyorum alım gücü olmadığı için pahalı!!!bende istemiyorum 250lik bi motora 9-10 milyar vermek ama 9 milyar kore malına vereceğime 10 milyar japona veririm diyorum.muadilleriyle kıyasladığında uçuk bir fiyatı yok ama tüm sıfır motorlar pahalı diyorsanız bu konuda mütabığız.

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    arkadaslar ıı bı fıyat vermısler hyo nun gt250r ı ankara cag motorun soledıgıe gore yenı gelecek olanlar 10000 ytl dıorlar daha bıle fazla olabılırmıs....bole gderse 250 lık almak cok mantıklı olmıck 2-3 daha koyup bı 600 luk alınabılır...

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Slayer hocam her motor pahalı değil sıfırda.

Misal 20 bin ytl'ye aldığınız bir Honda motoru ikinci elde 16 bin ytl'ye hemen satıyorsanız o motor pahalı değil bence (kaça satıldığını bilmiyorum,misalen söyledim)

Ama bir Ninja 250r'ı 10 bin ytl'den alıp kaça satarsınız. (8'den satayım deseniz ikinci elde adam GT250R'a koşabilir)

Faik,Kawa bu fiyatı verirde Hyo aşağı kalır mı? (marka değil model kıyaslarsak)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler