Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Harley-Davidson Efsane Motoru Kınıyorum!

Motovento
    REKLAM ALANI
    glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başımdan geçen bir olayı anlatayım öncelikle tarih: 1 Nisan 2007 fuar günü bir cok firmaya gidip yeni modeller hakkında bilgi alıp ilgi görürken (çay kahve ikramlarını eksik etmeyen firmalarda var) Efsane motora uğradığım zaman izin almama rağmen stand görevlisi arkadastan fatboyun üstüne oturdum ve diğer bir görevli Kemal adında küstahca bir tavırla kalkın motordan diye bir muameleyle karşılaştım.
    daha sonraki konuşmalar şöyleydi: harleyim var hog üyesiyim aynı zamanda (yani sizin müşterinizim) çok tutucu oldukları için...
    görevli: beni ilgilendirmez arkadasım kalkın motordan.
    daha sonra tabi laf uzadı... motorların hepsinde satılmıştır-oturmayınız yazıları var merak ediyorum acaba satılan motorları fuarda neden sergiliyolar o zaman? bu kadar cok harley satışı olduğunada inanmıyorum ayrıca... fuardan 2 hafta öncesine kadar Efsane Motorda servise bakıma gittiğimdede ayrıca çıkarılan hesap yaklaşık 400 milyona yakın! bu konudada cok merak ediyorum euro hesabıyla işçilik alınıyo yani soygunmu yapıyolar yoksa servis mi belli deil bu arada HOG üyesi olmak sadece Türkiye'de ücretli sanırım... netice olarak Harley-Davidson Efsane Motor benim için bitmiştir artık!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    Bence sen Harley'ini sat

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    motorlara oturarak niye adamların tezgahını kapıyosun
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

ortomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 honda cbf500
    katılıyorum ,bende motorların üzerinde oturmayınız yazısına sinir oldum , ayrıca birde özel yapım chooper ların sergilendiği standa motorlara el sürmekte yasaktı , biri çıkıp standa galoşsuz almıyoruz derse şaşmam , ,
    :pr:

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    gerçekten böyle bir davranışı Harley-Davidson'a yakıştıramadım.

bende kınıyorum

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    motorlara bakmak için banka hesap numarası gibi mali durum belgeside isteyebilirler.
    nede olsa pararız müşteri gereksiz müşteri
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Tuğrul arkadasım basımdan geçen olayı aktardım yarın bir gün işiniz düşerse firmayla haberiniz olsun aklınızda bulunsun diye bana yapılanlar.

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    ORTOMOTO , ELİNT ..! çok komiksiniz yaaa.

harleyin bu yaklaşımına ben de çok kızmıştım. Sonuçta orası bir fuar alanı ben çoğu motora üzerine oturarak baktım. ve üzerine oturmadığım bir motor hakkında da net bir fikrim olamaz. örneğin hiç chopper tarzı bir motorun koltuğuna oturmamıştım ve suzukinin bir motoruna oturdum ve çok hoşuma gitti. oturuş pozisyonuna bayıldımmm... almak mı ? ekstradan bir motor alacak param olursa chopper alabilirim

catma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150 & YAMAHA MT 07
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    netice olarak Harley-Davidson Efsane Motor benim için bitmiştir artık!
    yaptıkları büyük hata.. demek oluyorki cruiser marka bir motosiklet alacak olsak harley türkiyeyi bir daha düşüneceğiz.. yine honda veya yamaha alacağız anlaşılan .. ayrıca anlamıyorum fuarda morosikletleri incelemeyeceksek getirmesinler.... ben sizin yerinizde olsam başımdan geçenleri bu adrese yazardım http://www.harley-davidson.com/wcm/C...p?locale=en_US ....
    PEUGEOT 103 SPORT>HONDA CBF 500>YAMAHA FAZER 600>HONDA CBF 1000>YAMAHA YBR125>SUZUKİ DL 650>HONDA VFR 800X>HONDA MSX125>YAMAHA MT07 & HONDA PCX 150

Bu tip insanlar hayatın her alanında bol miktarda yok mu zaten... En iyisi catma'nın da dediği gibi doğrudan ilgili firmanın merkezine şikayet etmek. Büyük firmalar müşteriye bu şekilde yaklaşılmasına genellikle izin vermezler.

catma arkadasım haklısın fakat mail atıp elime ne geçebilirki ordaki olaydan sonra firmanın müsteri memnuniyeti müsteri hizmeti bu! özür dileriz dese ne yazar
    anlayamadığım bir konuda, harley cok özel cok pahalı motor diye oturtmuyolarsa elletmiyolarsa (müsterisine bile) baska firmalarında harley kadar pahalı hatta daha yüksek fiyatlı olan modellerini insanlara esirgemeden gayet güzel sekilde müsteri hizmeti sunuyolar.

Motosikleti
    MOTO GUZZİ BREVA 750
    servis fiyatlarının yüksek olması bizim suçumuz araştırmadan adamların dediğini kabul eden kolay para kazanan insanlar bunları böyle yapmış benim motora almanyadan yağ filtresi getirtdim 7,95eu posta masrafıda 5 eu yetkili servisdeki fiyatı ise 30 eu herkez araştırsa bunlar aç kalır sonunda fiyatları makul seviyeye çekmek zorunda kalırlar

aklıma gelmişken tekrar söylemek istiyorum mail atmak işi çözmez. büyük bir firma olsa zaten böyle hareket etmez böyle yaparakta büyüyemez! sen yoldan geçen herhangi birisine yapmıyosun bu muameleyi (ki onada yapmaman gerekir) kendi müsterine yapıyosun tek kalemde motor aldım ıvırı zıvırı bir ton para kazandılar benden ondan sonra gösterdikleri ilgi ortada! yediğimiz servis kazıkları cabası bu bence büyüklük değil olsa olsa büyük i..... olur kusura bakmayın.

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    harley amerikaya durumu bildir istersen. hem de amerikalılar duruma nasıl yaklaşacak bir görmüş oluruz.
    çünkü biz japonya'ya mail attıgımız zaman japonlar buradakilerin anlayacagı dilden konuşuyor galiba.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Ben ne yazıkki fuara gelemedim o yüzden göremedim bahsi gecen stantda tarihi eser veya resimmi sergiliyorlardı.

Aksine oto fuarında en üst modellerin içine oturup bagajına motoruna bakabiliyoruz.

Niye motorlarının fotolarını veya posterlerini getirip koymamışlar hem daha az stand kirası verirlerdi.

Demek halkla ilişkiler diye akademik eğitim boşuna verilmiyormuş.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    var
    ayrıca bu yazıyı bir daha okumanızı rica ediyorum

Alıntı tayfvalor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servis fiyatlarının yüksek olması bizim suçumuz araştırmadan adamların dediğini kabul eden kolay para kazanan insanlar bunları böyle yapmış benim motora almanyadan yağ filtresi getirtdim 7,95eu posta masrafıda 5 eu yetkili servisdeki fiyatı ise 30 eu herkez araştırsa bunlar aç kalır sonunda fiyatları makul seviyeye çekmek zorunda kalırlar
    gözü kapalı olarak servise giden arkadaşlarımızın gözlerinin açılmasını diliyorum.

nemrut arkadasım harley amerikaya bildir demissin haklısın fakat ben standtakilere hadlerini bildirdim buda bana yeterli motoruda satılığa çıkarttım. ben herhangi birşey kaybetmedim cok şükür ettiğim zararları aldığım zevkin bedeli olarak görüyorum ve malımı satınca bi kısmını cebime koyucam, eğer firma olsaydım o zaman müsterimi kaybetmiş olurdum hemde 2. harleyini almayı düsünen birini. efsane motora işi düsen olursaki hiç tavsiye etmem artık Allah korusun! benimde selamımı söylesin.

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Bence bu yapılan tatsız olayları harley e maletmek yanlış olur.Firmaya şikayet edilmesi en doğru olanıdır.Burda biraz kötü hizmet yokta, onur kırıcı davranış var diyelim.
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    var
    @ by mükemmel,
    az ve öz olarak müşteri memnuniyetsizligi var diyelim.

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    gıcıklığına git abi harleyi ver 100 tane çinli cruiser al...yazık
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)