Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

İki Kişiye Çarpıp Kaçan Motosikletli Vurularak Yakalanabildi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Antalya'nın Alanya ilçesinde motorsikleti ile iki yayaya çarparak yaraladıktan sonra kaçmaya çalışan şahıs, dur ihtarına uymayınca polis tarafından silahla vuruldu.

Ayağından vurulan şahıs, Alanya Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
    Edinilen bilgiye göre olay Şekerhane Mahallesi Ufuk Koleji kavşağında meydana geldi. Psikolojik sorunları nedeniyle tedavi görmekte olduğu iddia edilen Hasan Taşdemir, 07 NT 894 plakalı motosikletiyle Ufuk Koleji kavşağında aşırı hızla seyrederken karşıdan karşıya geçmekte olan 7 yaşındaki Gökçen Nur Uyar, ile Ali Şen'e (66) çarparak kaçtı.

Çevredeki vatandaşlar tarafından yaralılar hastaneye götürülerek ayakta tedavi edilirken, kazaya karışıp kaçan motorsikletin plakası polise ihbar edildi. Motorsikleti yakalamak için kentin değişik noktalarında uygulama yapan polis ekipleri, Hasan Taşdemir'i 07 NT 894 plakalı motosikletiyle yolda görünce durdurmak istedi. Taşdemir, polisin 'Dur' uyarısına rağmen kaçmaya devam etti.

Bunun üzerine polis, önce havaya ateş açtı. Sürücünün tüm ikazlara uymaması üzerine Taşdemir'e polis tarafından ateş açıldı. Taşdemir, polisin ateş açması sonucunda sağ bacağından yaralandı. Yaralı, ambulansla Alanya Devlet Hastanesi'ne götürülürek tedavi altına alınırken, hasta yakınları acil servise akın etti. Tedavisi tamamlandıktan sonra taburcu olan Taşdemir'in polisten şikayetçi olmayacağını belirtildi.
    Bir insana çarparak kaçmanın mantığı nedir acaba? hadi polisten korktun da kaçtın, peki ya çarptığın adamlara hiç mi acımadın be kardeşim, inşallah bu adamın motor kullanmasını ömür boyu yasaklarlar, malesef böyleleri yüzünden imajımız lekeneniyor, bi de şikayetçi olmamışmış, yok bide olsaydın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Polis en iyisini yapmış bence..

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Buyur burdan yak... Hadi yayanın hatası olabilir yada yaya 8 de 8 haklı olabilir bu ayrı bir konuda be kardeşim niye polisten kaçıyosunki gelsin tuttur tutanağını..
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

ufuch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bncede ii yapmış polis vurmasın da napsın hem vur hem kaç .......

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    hadi diyelimki ruhsatın yada ehliyetin yoktu ama çarptığın adamların ne suçu var dimi? yazık ya, böyleleri yüzünden işte millet motorcuları yerden yere vuruyor, bugün ist_burak anlattı hanzonun biri hem üstüne sürmüş kardeşimizin hemde siz motorcular hep böylesiniz zaten demiş.

Motosikleti
    мση∂ιαℓ 151яѕ
    polisten kaçmaya kalkışmış. hadi kaçtın diyelim o çarptığın insanların vicdan azabıyla nasıl yaşar bi insan

Motosikleti
    kymco ck 125
    Alıntı byfurkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polisten kaçmaya kalkışmış. hadi kaçtın diyelim o çarptığın insanların vicdan azabıyla nasıl yaşar bi insan
    insan olan yaşayams demek ki insan deil bu şahıs arkasından bazuka atıp devirecen asıl bölelerini
    ne yagmur ne kar ne dolu motorlu insan hayat dolu::fool::

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Sizin mantığınız bu mudur arkadaşlar ? Bir memura bu hak veriliyor olabilir, bu yasal da olabilir ? Kaçtı mı biri, tak vurursun. Bu mudur ? Yapmayın allah aşkına, adamın plakasını almışlardır, mutlaka ve mutlaka bulacaklardır, ama kolay yol, vur gitsin ! E tabi sen önüne geleni polis yaparsan, o da önüne geleni vurur ! Hay yarabbim ya..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin mantığınız bu mudur arkadaşlar ? Bir memura bu hak veriliyor olabilir, bu yasal da olabilir ? Kaçtı mı biri, tak vurursun. Bu mudur ? Yapmayın allah aşkına, adamın plakasını almışlardır, mutlaka ve mutlaka bulacaklardır, ama kolay yol, vur gitsin ! E tabi sen önüne geleni polis yaparsan, o da önüne geleni vurur ! Hay yarabbim ya..
    Tubiş en güzelini yapmış. hadi senin bi yakınını ezseydi? Şimdi bu vatandaşın ehliyeti yoksa ve yakalanamazsa bulnduğu zaman bi arkadaşı ehliyetini verir ve ben vurdum der.. İşmi bu? Polisten neden kaçıyor? Polisten bi insan neden kaçar? bi suçu olduğu için suçu olan adamıda vuracaksınki ibret olsun. ben kızmıyorum. En güzelini yapmışlar. bak amerikanlara öldürsün ceza yemiyor. milletde polise direnemiyor... Ya bu pois senin canıı malını koruyacak tabi yetkisi olacak ki seni korusun. hırsız kovalayan polis hırsıza zarar vermez ama polisi öldürür.. daha geçen gün bi polisimiz şehit oldu... Yazık günah değilmi? ver yetkiyi zaten ayyaşla itle köpekle belayla uğraşan polisimiz. 5 tanesini indirsin bak bakalım sonra polise direniliyomu?
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]

adam psikolojik manyakmis abla...vurulmasindan bende yana degilim...polislerede hak vermek gerek bence...adamlarin isi gucu bu sabah,aksam bu ve bunun gibilerle ugrasmak...
    [COLOR="DarkOrange"][B]L a T i F[/B][/COLOR] :bounce:

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    tamamda tubişim adam tedavi görüyor zaten rahatsızlığı varmış hala ehliyet taşıması motorlu bir araca binmesi sence doğrumu hadi vurmakla hata ettiler diyorsun, ama zaman terör zamanı dur dendiğinde durmayan araç bomba taşıyor olabilir izmirdeki olayda unutmaki bir motosiklet kullanıldı ve ben tanıdığım bir insanın bu an kopuk elini görüyorum NEDEN KAÇARSIN BE ADAM
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı başkentin_asi_pilotu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tubiş en güzelini yapmış. hadi senin bi yakınını ezseydi? Şimdi bu vatandaşın ehliyeti yoksa ve yakalanamazsa bulnduğu zaman bi arkadaşı ehliyetini verir ve ben vurdum der.. İşmi bu? Polisten neden kaçıyor? Polisten bi insan neden kaçar? bi suçu olduğu için suçu olan adamıda vuracaksınki ibret olsun. ben kızmıyorum. En güzelini yapmışlar. bak amerikanlara öldürsün ceza yemiyor. milletde polise direnemiyor... Ya bu pois senin canıı malını koruyacak tabi yetkisi olacak ki seni korusun. hırsız kovalayan polis hırsıza zarar vermez ama polisi öldürür.. daha geçen gün bi polisimiz şehit oldu... Yazık günah değilmi? ver yetkiyi zaten ayyaşla itle köpekle belayla uğraşan polisimiz. 5 tanesini indirsin bak bakalım sonra polise direniliyomu?
    Tamamen saçmalık. Ezsinler benim yakınımı. Gider mahkemeye veririm. Yani sen diyorsun ki ben de yetki olsa ben de önüme geleni vururum.. Polislerimizin ne gibi zorluklarla uğraştığını, çok zor bi meslekleri olduğunu ben de biliyorum. Ama senin mantığın olur, olmazsa zorla oldururuz. Senin o bahsettiğin ülkeler de eğitim diye bişey var. İnsanlar eğitiliyorlar, ondan sonra halen itlik yapmak da ısrar edenlere o şekil de davranıyorlar. Öyle bi bahsettin ki bi an Amerika nın sokaklarını teksas gibi düşündüm. Amerika öyle polisiye filmlerde izlediğin ülke değil. 5 tanesini indirsin bakalım dediğin bi can senin. Cezası neyse, mahkemeye çıkar, hakim verir. Her suçlunun cezasını, sokakta ki polis verecek olsaydı, sokak da adam kalmazdı.....
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Başlık çok yanıltıcı bu topic in başlığı bu şekilde yazılması konunun biryerlere çekilmeye çalışılması anlamındadır.

Dur ihtarına uymayan motorsikletli vuruldu değil

!!İKİ KİŞİYE ÇARPIP KAÇAN MOTOSİKLETLİ VURULARAK YAKALANABİLDİ. olmalıydı.

Bu topic başlığının düzeltilmesini ricaediyorum.

polis bir araca ne sekilde olursa olsun ceza yaziyorsa burda mahkemeye cikiyor...ve kontrol aninda veya baska bir durumda eger polis kamerasi cekmiyosa polislikten men bile edilebiliyor...burdaki polisinn yetkisi fazla olabilir ama yeri geldiginde...ve hergun goruyorum oyle araba kullaniolarki adamlari dort bi yandan sikistirip silah bile kullanmadan yakaliyorlar...
    [COLOR="DarkOrange"][B]L a T i F[/B][/COLOR] :bounce:

Motosikleti
    Tamamen saçmalık. Ezsinler benim yakınımı. Gider mahkemeye veririm. Yani sen diyorsun ki ben de yetki olsa ben de önüme geleni vururum.. Polislerimizin ne gibi zorluklarla uğraştığını, çok zor bi meslekleri olduğunu ben de biliyorum. Ama senin mantığın olur, olmazsa zorla oldururuz. Senin o bahsettiğin ülkeler de eğitim diye bişey var. İnsanlar eğitiliyorlar, ondan sonra halen itlik yapmak da ısrar edenlere o şekil de davranıyorlar. Öyle bi bahsettin ki bi an Amerika nın sokaklarını teksas gibi düşündüm. Amerika öyle polisiye filmlerde izlediğin ülke değil. 5 tanesini indirsin bakalım dediğin bi can senin. Cezası neyse, mahkemeye çıkar, hakim verir. Her suçlunun cezasını, sokakta ki polis verecek olsaydı, sokak da adam kalmazdı.....
    VAY ANAM VAY............. Biz dandik yaralamalı bir kaza için 4 yıl mahkemede uğraştık haklı olduğumuz halde ne oldu? Bunu geç ankarada bi ara belediyenin a takımı denen bir tim vardı bu vatandaşlar parkları gezerdi geceleri ve asayiş sorunu yoktu.. peki ya şimdi? bu tim yok ve bende arada bir yanlarına gidiyorum arkadaşların adamlar parkın ortasında mangal yakıp rakı balık yapıyo... 15 yaşında çocuğun cebinde kurusıkı tabanca.... her yer pislikten geçilmiyor.... Eğitemiyosun ve boşluyosun böyle bir şey varmı? Kardeşim ben kanuna karşı gelmişsem benide vursunlar kaçarsam... Hadi o adamı motosikletinde bomba var ve masum halkı öldürecek? had arabasında uyuşturucu var milleti zehirleyecek? bunlarıda düşün.... Bi adam kaçmıyacak kardeşim.... Ben neden kaçmıyorum? arabamda yasa dışı bişey yok evrağım tam ha polis kıl diyelim ceza kesti gider o zaman mahkemeye veririm ama kaçarak bi yere varılmaz....

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Cezayı tabi ki mahkeme verir de, bir suçluyu yakalamadan ceza veremezsin. Suçluyu yakalamak da polisin görevidir. Polis yakalamadan mahkeme bi işe yaramaz.

Polis de yakalamak için gerekenleri belli bir sırayla yapar. Önce ihtar eder, belki zor kullanır, suçlu bunlara rağmen kaçmaya devam ederse en sonunda da yetkisi varsa vurur. Bu gayet normal.

Ayrıca 'o bahsettiğin ülkelerde eğitim var' demişsin. Türkiye'de de var. Önüne gelen polis olmuyor.

Alıntı LTF06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polis bir araca ne sekilde olursa olsun ceza yaziyorsa burda mahkemeye cikiyor...ve kontrol aninda veya baska bir durumda eger polis kamerasi cekmiyosa polislikten men bile edilebiliyor...burdaki polisinn yetkisi fazla olabilir ama yeri geldiginde...ve hergun goruyorum oyle araba kullaniolarki adamlari dort bi yandan sikistirip silah bile kullanmadan yakaliyorlar...
    Yeri geldiğinde Türk polisi de silah kullanmadan yakalıyor. Demek ki mecbur kalmışlar bu olayda.
    Size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkalarına yapın...çok zevkli oluyor :P

berkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 gri
    Amerika'daki polis helikopterlerinin kamerasından suçluların polisten kaçışlarını izledim, kaçan kişi genelde sert bi kaza yaparak polise yakalanıyor. Polis bacağından vurup etkisiz hale getirmese belki kaza yapıp motorcu da ölebilirdi başka birinin ölümüne de yol açabilirdi. bence polis en iyisini yapmış.

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    ama nie vuruyolar anlamıyorum lastiğine falan ateş etsinler bi kurşun bican dan dahamı kıymetli hayret bişi ya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tubis bu cümleleri kuranda art niyet ararım.. Hayirdir bu kacan arkadas bi yakinin felanmıydı?

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı mstf_gnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama nie vuruyolar anlamıyorum lastiğine falan ateş etsinler bi kurşun bican dan dahamı kıymetli hayret bişi ya
    Lastiğine ateş etmek bence daha tehlikeli motosiklette, araba olsa neyse.

Zaten polis de bacağından vurmuş. Polisin amacı adamı öldürmek değil heralde, bundan şüpheniz mi var
    Size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkalarına yapın...çok zevkli oluyor :P

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)