Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kasklar ve Kask Üzerine Herşey

Motovento
    REKLAM ALANI
    raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3. bir alternatife ne dersin? Airoh sv55. avatarımdaki kask.
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    fiyatını bulamadım kaç para civarındadır ki benim en fazla 200 ytl ye kadar albilirim

Hiç düşünmeden sağ taraftakini almanı söylerim baksana şık vede karizma duruyor
    Tabi karizma önemli değil hayatını koruması ama,,, görünüş itibari ile alıcaksan bence sağ taraftaki çok hoş

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    banada sağ taraftaki ii göründü ama kaza anında açılır olanların çene tarafları kırılıyomuş bu konuylada ilgili arkadaşlar biraz yardımcı olurlarsa sevinirim
    tekrar yorum yaptığın için teşekkürler

Alıntı okaysen adlı üyeden alıntı
    banada sağ taraftaki ii göründü ama kaza anında açılır olanların çene tarafları kırılıyomuş bu konuylada ilgili arkadaşlar biraz yardımcı olurlarsa sevinirim
    tekrar yorum yaptığın için teşekkürler
    lafımı yuttum boşver karizmayı ,bende duymuştum kapanıp açılanalrın çene kısmının kırıldığını salla hayatın önemli altındaki motorla karizma yaparsın

Bart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl650 V-Strom
    çenesi açılan modeller koruma açısından daha zayıf... ama yinede sağdaki çok hoş duruyo bence onu almalısın

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    bende sol taraftaki nolandan var arkadaşım fiyatı 110 euro olması lazm birde nolanın o modelinin bir sürü çeşiti var havalandırması oldukca iyi diyebilirm ama sağdaki airoh galiba cok yakışıklıymış

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    airoh mathisse nin bulabilirsen color unu al

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    ben mat siyah ve renkli cam olması taraftarıyım çene açılır istiyodum ama kırılıyo dediler bu yüzden biraz aklım karıştı siz hangi kaskları kullanıyosunuz bide onları yazarsanız sevinirim

Alıntı raven adlı üyeden alıntı
    kaskı çok sevdim çok güzel karizmatik duruyo acaba nerden ve ne kadara aldınız?
    Kask tak!

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    o raven abinin kaskı bende billmiyorum benim sağdaki kask nasıl

super_meke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varadero
    bencede sağ taraftaki

sm bende kask var satıyorum 15milyona beyenirsen adresim kirazlıtepe sondurak parkın karşısı türkmen bisiklet

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    motor msn niye kapalı

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı godfather adlı üyeden alıntı
    kaskı çok sevdim çok güzel karizmatik duruyo acaba nerden ve ne kadara aldınız?
    fuarda yıldız ticaretten alıştım. ancak satan başka yerlerde var. ben 220 ytl ye aldım. normalde sorduğumda 305 ytl denmişti. sirkecide yerleri var. sirkecide bu kaskı satan iki yer daha var. birde altunizadede seyhan motor var. ama mutlaka pazarlık yapmalısınız kask alırken çünkü nakit olursa fuar sonrası olmasına rağmen gene dediğim fiyata ya da yakın br fiyata alabilirsiniz.
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı okaysen adlı üyeden alıntı
    ben mat siyah ve renkli cam olması taraftarıyım çene açılır istiyodum ama kırılıyo dediler bu yüzden biraz aklım karıştı siz hangi kaskları kullanıyosunuz bide onları yazarsanız sevinirim

Hocam bende cesıtlı nedenlerle kask sayısı 3 oldu bırını satıcam . Ilk motoruma artcı kaskı olarak aldıgım Shark marka beyaz kask var. cenesız kasklardan .. henuz hıc kullanılmadı ıkı uc kere dısında. dusunursen sıfırı kac lıraysa % 20 altına sana verırım. sıfır fıyatını sen bul ben sana ıtımat ederım. nıyetın varsa kaskın resmını cekıp koyayım..
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    noalan ise alırım ama başka bi markaysa bilmem ben siyah mat renklerinde düşünüyorum varsa uygun fiyata satan arkadşımız ondan alalım çene açılır öenmli deil olan varsa msn mi eklesin

Ewet çok güzelve kullanışlı bir kask.

fiyatını bulamadım kaç para civarındadır ki benim en fazla 200 ytl ye kadar albilirim
    En son 250 EURO ya satılıyordu...

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Shoe i XR-1000 (315 eur ) + renkli vizör Hediyesiyle , Yurt dışından getirtmiştim arkadaşa hepsi toplam 270 Euro ya aldım kampanyada....

Gerçekten çok hoşuma gidiyor. kask mavi - gri - beyaz desenli , motor da mavi olunca süper oluyor.....
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı yusuf3461 adlı üyeden alıntı
    sm bende kask var satıyorum 15milyona beyenirsen adresim kirazlıtepe sondurak parkın karşısı türkmen bisiklet

Kaskın benim için ve sanırım çoğumuz için de önemi hafife alınabilecek ya da sadece polis savmak için kullanılacak bir aksesuar olmadığını düşünüyorum.

Bu arada sağdaki kask güzelmiş gerçekten.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler