Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Motosikletim ikinciel olsun kaliteli olsun MU? Sıfır olsun ne olursa olsun MU?

Katılımcı sayısı
68. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Marka olsun ikinciel olsun

54 79.41%
  • Çinli minli farketmez yeterki sıfır olsun

4 5.88%
  • 3- Hayatta markadan şaşmam Sıfırdan başka motorun marşına bile basmam ne eder eder o parayı bulurum

8 11.76%
  • Motor motordur yeterki ucuz olsun gerekirse sırtımda taşırım en yakın tamirciyi bulurum

2 2.94%
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motor tercihi İkinciel Markamı olmalı-Sıfır Çinlimi ( Anket )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Motosiklet tercihinizi ne yönde kullanıyorsunuz arkadaşlar

İkinci el 2000 model altı BMW sinden Hondasına Yamahasına Birçok markanın herhangi bir modelini bütcenize uygun bir fiyata bulmanız mümkün Birazda anlıyor ve marka model bilginiz varsa 5 yıl rahatça binebileceğiniz 500-600-1000 cc her türlümotoru max. 10.000 ytl ye bulmanız mümkün.

İllaki sıfır bir motor istiyorsanız ve paranız kısıtlı ise ya hacim küçültüp istediğiniz markanın düşük cc li modeline bineceksiniz yada marka değiştirip kaliteden feda ederek motor tutkusunu bastırmaya çalışacaksınız

MT ailesindeki motosiklet tutkunlarının Seçimini ne yönde kullandığını belirlemeye çalışarak ve ilerde alacak olanlara satacak olanlara yardımcı olabilecek böyle bir topic in herkese her keseye faydalı olması dileği ile ...

Allah kaza bela vermesin ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Benim en son motosikletim GT250R'dı. Sıfır aldım çünkü ödeme konusunda kolaylıklar sağladı bayi sahibi, sağlamasaydı sanırım yine 2.el GT250R alırdım.

Aynı paraya şu markanın şu modelini alırdın laflarını çok duydum ama hiç pişman olmadım.Şimdi Fazer almayı düşünüyorum.Kısmet olursa en az 2006 model olacak.Kısacası; eski makineye bineceğime, küçük cc makineye binmeyi tercih ederim. En azından kafam rahat eder...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim en son motosikletim GT250R'dı. Sıfır aldım çünkü ödeme konusunda kolaylıklar sağladı bayi sahibi, sağlamasaydı sanırım yine 2.el GT250R alırdım.

Aynı paraya şu markanın şu modelini alırdın laflarını çok duydum ama hiç pişman olmadım.Şimdi Fazer almayı düşünüyorum.Kısmet olursa en az 2006 model olacak.Kısacası; eski makineye bineceğime, küçük cc makineye binmeyi tercih ederim. En azından kafam rahat eder...
    Bu durumda sen anket sorusunda 2. işaretleyenlerdensin

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    aynen bende küçük cc li olsun marka olsun düşüncesindeyim. yanlızca hyosung için ikinci el düşünmüştüm çinli tayfasından ya ondan
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyumu 2.el markalıdan yana kullandım.(kapalı zarf usulü değilse)
    Hayırlara vesile olması dileğiyle..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    ah agility ah....
    çinlilerden ağzı yanan çok,ucuz olduğu için biçok kişinin motosiklet hayalini gerçekleştirdiği kesin ama kötü malzeme ve/veya kötü işçilik biçok sorun çıkartıyor.ben motorda önce sağlamlığa ve az bakım ile masrafın az oluşuna bakarım bu özelliklerde bi motor almak isterim,sıfır motor diye de bi inadım olmadığı için 1.seçenek en mantıklısı bence....
    yerinde bi anket olmuş eline sağlık harbiturk...

Motosikleti
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu durumda sen anket sorusunda 2. işaretleyenlerdensin
    İlla sıfır olsun takıntım yok. Sadece modeli yüksek olsun ve temiz olsun, benim için kafidir...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    BMW F650 GS
    İlla sıfır olsun takıntım yok. Sadece modeli yüksek olsun ve temiz olsun, benim için kafidir...
    Hadi hadi çıkar ağzındaki baklayı

Teslim ol sende kaliteden yanasın yoksa neden 600 lük fazer alma planları yapasın

Motosikleti
    Hadi hadi çıkar ağzındaki baklayı

Teslim ol sende kaliteden yanasın yoksa neden 600 lük fazer alma planları yapasın
    Tabiki en güzeli sıfırını alabilmektir ama insan imkanlarının doğrultusunda hareket etmek zorunda.Bu nedenle sanırım 2006 Fazer en uygunu...

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Tabiki en güzeli sıfırını alabilmektir ama insan imkanlarının doğrultusunda hareket etmek zorunda.Bu nedenle sanırım 2006 Fazer en uygunu...
    yani ikinciel olsun marka olsun diyorsun oylemi

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    ben marka düşkünü değilim ama kaliteden yanayım çin malı kaliteli motorlarda var keeway, regal ,gibi mesela hem parçaları da ucuz bu arada scooter ı sattım kaliteli bi çinli düşünüyorum.

Motosikleti
    yani ikinciel olsun marka olsun diyorsun oylemi
    Onun gibi birşey

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Verdiğim karar şudurki 5.000-10.000 ytl ye ikinci el çok güzel motorlar alınabilir belki model çok yüksek olmayacaktır ama 2000 modelinde altına inmeyecektir.

Şu an bulduğum iki motora kafam takılmış durumda

biri yamaha TDM 850 ki bana sorarsanız varadero nun halefi 2000 model 8500 ytl iyi rakam

Bir diğeri de BMW F650GS bir başka kral modeline göre 8.000 ytl den başlıyor en buyuk artısı ABS

Benim herhangi bir motor tarzım yok 10 yılı aşkındır motora biniyorum her yıl değiştirmeye çalışırım ama ne tarz olur bilemem o an kafama ne eserse onu alırım yahut uygun ve temiz bulmulumdur alırım

Motor için 10.000 ytl yi gözden çıkarmış bulunmaktayım birçok motor ilanına baktım ama henuz birini dahi aramadım neden derseniz motor almak için en uygun zaman kasım - şubat aylarıdır bende geniş geniş araştırıyorum işde

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    anket saçma olmus.... tabiki marka iyidir ama dez avantajlarinida unutmamak gerekir.
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Bende 10.000 ytl'yi gözden çıkardım, belkide daha fazla. Kararım FAZER. Umarım kendime uygun bir FAZER bulurum.

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    piyasada yeterince çin nufüsu kadar çinli motorcu war bırakında biraz ikinci el marka olsun
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bence başlangıç için çinli en iyisi.tecrübe kazandıkça model yükseltilmeli
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence başlangıç için çinli en iyisi.tecrübe kazandıkça model yükseltilmeli
    Evet başlangıç için çinli iyidir nasıl olsa 1 yılda parça pincik olacak olmasada 2. elde üçkuruşa gidecek en iyisi iyice tecrübe kazanıp adam gibi bir motora binmek

Motosikleti
    600cc
    secenekler eksik olmus. benim cevabim:

- marka takintim yok, Cinli olmasin yeter. param varsa herkes gibi 0 almak isterim. o kadar butce cikmiyorsa 2-4 yildan yasli olmayan 2. ele de fitim.
    [COLOR="Sienna"]Acta est fabula.[/COLOR]

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Marka olsun, ikinci el olsun diyorum..
    Çinliyle uğraşılmaz..
    Keşke herkes sıfırını alabilse ama imkanlar 2. ele yetiyorsa en mantıklısı bu..
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)