Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yeniden Motorsiklete Dönmek..

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam . 15 yıl sonra yeniden motorsiklet kullanmaya baslamak istiyorum . Niyetim beni çok fazla yormayacak ama yoldan da bıktırmayacak bir başlangıç motoru edinmek. Motoru bırakmadan once uzun yol yapan biriydim . Bkz: java ogar ile gün boyu sehırler arası yolda ciger ustu gazete ıle surus keyfı .
    sozu uzatmadan hemen sorayım ; bana geri donus ıcın ne tavsıye edersınız . sport modeller tercıhımdır.
    Not :Bu iş için ayırmayı planladığım para 10000 dolar civarı.
    Dıpnot : Aktif olarak bilumum doğa sporu ile ugrasan bırısı oldugum ıcın fızıksel yonden kullanım sıkıntısı yasayacagımı sanmıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Aramıza hos geldın emınım sana uygun bır model buluncaktır

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    aramıza hoşgeldin arkadaşım
    benim anladığım kadarıyla sende endurocu ruhu var al bir yakışıklı enduro bin cadde dere tepe toprak,hayırlı olsun
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

selam.

ss tabir edilen tarzda bir motor dusunuyorum aslında. Enduro nun hakkını verecek zemınde kullanamam ben onu . Daga bayıra cıkarken kullansam desem , zaten dunyanın kamp yukunu tasıyorum motor mumkun olmaz. Fakat ilgiye tesekkur ederım. Ss tarzı ne tavsıye edebılırsınız baslangıc ıcın .
    bır arkadasım Hyosung GT 250 dedi ama markayı yada motoru hıc tanımıyorum .

Alıntı khimmerian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ss tabir edilen tarzda bir motor dusunuyorum aslında. Enduro nun hakkını verecek zemınde kullanamam ben onu . Daga bayıra cıkarken kullansam desem , zaten dunyanın kamp yukunu tasıyorum motor mumkun olmaz. Fakat ilgiye tesekkur ederım. Ss tarzı ne tavsıye edebılırsınız baslangıc ıcın .
    bır arkadasım Hyosung GT 250 dedi ama markayı yada motoru hıc tanımıyorum .
    10.000 dolar bütce ayırdıysan hiç uğraşma hyosung ile.
    Kawa zx6r
    Honda 600rr
    Yamaha R6
    Gibi modellere bak..

15 yıl sonra demişin ama 15 yıl önce kaç yıllık motor deneyimin vardı onu sölersen daha iyi yardımcı olabiliriz

bence de 600 lük almalısın ama hyo da gerçekten güzel makinadır

Motosikleti
    yamaha x-max ''06''
    Asfaltta her işini rahatça görecek ve fazla ağır olmayan arazide de keyifle yıllarca sana hizmet edebilecek DRZ-400SM i deneyerek bir fikir sahibi olabilirsin...
    binbasi nayman x-max ''06
    Yamaha Touching Your Heart.
    Safety First,then RIDE..!

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Merhaba ;
    Aramıza Hoşgeldiniz...
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin.40 yaş civarı olduğunu tahmin ediyorum.Anladığım kadarıyla doğa sporlarınada ilgin var.Uzun yolada gidecekmişsin gibi bir his var içimde.O zaman bence SS değilde sporttouring veya enduronaked karışımı bişeylere bak derim.Sporttouring için;Honda VFR800 ve enduronaked içinde Kawasaki VERSYS tavsiye edebilirim.Hadi kolay gelsin
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda cbr600 f yada Suzuki sv650 öneririm..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

yorumlarınız

yorum ve tavsıyeler ıcın tesekkur ederım. hemen ılgılı motorların web sıtelerınden ozellıklerıne bakacagım. Yaz basına kadar cıddı bır fıkır ve deneyım ım olacak dıye dusunuyorum .

DL 650A VSTROM a bakıyorum arkadaslar. Sıtede de hakkında uzun uzun yazılmıs . benım ısteklerıme hıtap edıyor gıbıme geldı.

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    güzel bi duygu olmalı
    15 yıl sonra yeniden,
    oldukça keyifli olacaktır sizin için
    umarım aradıınız motoru bulursunuz
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda cbr600 f yada Suzuki sv650 öneririm..
    Önerme yaa yazıktır nerden bulucak şimdi Sv-650 yi.. Ben satacağım zaman söölerim sana önerirsin
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    10000 dolar ayırıpta eyer hyo fln alıcaksan ben sana sadece hoş geldin derım

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Alıntı khimmerian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorum ve tavsıyeler ıcın tesekkur ederım. hemen ılgılı motorların web sıtelerınden ozellıklerıne bakacagım. Yaz basına kadar cıddı bır fıkır ve deneyım ım olacak dıye dusunuyorum .

DL 650A VSTROM a bakıyorum arkadaslar. Sıtede de hakkında uzun uzun yazılmıs . benım ısteklerıme hıtap edıyor gıbıme geldı.
    çok doğru bir karar.Tebrikler
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    shanary 110 cup
    bencede doru kararı kendin vermişsin nede olsa tecrübelisin bu işde ama honda transalp da bak derim yada varadero yada CB600F HORNET bak yada cbr 600rr bak yada yada cbf 600S bak keyfin bilir bak işde abi ama olmuşken iyisi olsun hoşgeldin aramıza ben 10000 dolar değil bin dolar bile ayıramadım daha

Dl 650

selamlar. Sitedeki suzuki-dl-650-ciler-burada-bulusuyoruz muhabettlerını okuyorum okudukca gonlum kayıyor motora. sanırım butcemıde cok fazla zorlamayacak. hemde ıhtıyaclarıma daha dogrusu planlarıma cevap verebılecek bır motor . bıraz daha okuyayım da ıyıce motıve olayım. 2008 ılk ceyregınde 2007 den kalma motorlara bır ındırım uygularmı acaba satıcı fırma . yorumlarınızı beklıyorum .
    Motor Ustunde Kalınız.

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Öncelikle ss düşünüp V-Strom'da karar kılman, biraz kararsız olduğunu gösteriyor. Ama uzun yolu seviyorsan daha doğru bir tercih olacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Şu anda Korlas yapabileceği maksimum indirimi yaparak 16.000'e indirdi fiyatları. Bundan daha fazla inmez sıfır fiyatı. 10 bin dolarla 2005 model alınabilir.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

Dl 650 Almak .

http://www.motosiklet.net/forum/moto...uyoruz-30.html 30 uncu sayfaya geldım aralıksız okuyarak alacagım motora karar vermıs bulunmaktayım . Tc ye doner donmez ılk ısım ıstanbuldan motoru alıp , ısınıp , tanıyıp ızmıre basmak olacak. Sımdıden heyecanlanıyorum . Sıteyı hazırlayan ve katılımları ıle zengınlestıren tum arkadaslara tesekkur etmek ıstıyorum . Gerek yorumlar gerekse kısılerın arasındakı ılıskıler bana yurdudumun guzellıgını hatırlattı bır kez daha ..

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    izmirde bekliyoruz o zaman şimdiden hayırlı olsun...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)