Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yurdum insanına has garip ölüm çeşitleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    shadow_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 CBF 600SA
    Arkadaşlar gelen bir maili sizlerle paylaşmak istedim

TÜRKLERİN HAS GARİP ÖLÜMLERİ

* Balkona 50 kişi çıkılması sonucu balkonun çökmesiyle oluşan toplu ölüm. (Dudullu'da bir nişan töreninde).

*Yatağındaki tahtakurusu veya bilimum haşeratı öldürmek için yatağı ilaçladıktan biraz sonra uykuya dalarak ölüm. (Bodrum/Yalıkavak Köyü).

* Elektrik direğine yaslanıp ayakkabısına kaçan taşı ayağını silkeleyerek çıkarmaya çalışan kişinin, elektrik çarptığını sanan yardımsever bir şahıs tarafından kafasına kürek, kalas vb vurularak ölmesi. (Rize/Ardeşen Kasabasi/Tunca Köyü'nde).

* Yolda yürürken kafaya balkon düşmesi ( Dudullu).

* Trafik kazasından yaralı olarak kurtarılıp, hastaneye kaldırılırken ambulansın kaza yapması sonucu ölüm. (Ülkemizin bir çok şehrinde)

*Alkollü durumda TEM otoyolunda seyreden bir araçtaki beş kişinin; süper fm'de çalmaya başlayan oynak bir şarkı sonrası aracı sağa çekmesi ve Otoyol da göbek atmaya başlaması üzerine 5 kişiden 3'ünün ayrı ayrı araçların çarpması sonucu ölümü (Adapazar/Hendek).

Not; takıldığım bir bmw forumundan alıntıdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yurdum insanına has garip topic açma çeşitleri...

Arkadaşım,konu daha önce defalarca açıldı.Defalarca açılmasının ötesinde bunun moto sohbetle ne gibi bir alakası var (50 kişi balkona motosikletle mi çıkmış ?) onu bağdaştıramadım
    Konu verildi,verilmemiş bile olsaydı başlık yanlış yere açılmış.Lütfen daha dikkatli olalım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)