Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbr 125r yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    cem_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250 R
    öncelikle herkeze merhaba.şuan cbr 125 almak için araştırmalar yapıyorum ama kafama takılan bazı sorular var.tecrubeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum
    1)2006 model 9000 km de ve fiyatı 2900 ytl (pazarlık yapılmış fiyat) ye buldum.sizce bu fiyat uygunmudur ve 2006 modele göre km normalmi çokmu
    2)acaba 1-2 ay daha beklesem yağmur kar başlayınca fiyatlarda bir oynama olurmu.motoru bi an önce alıp soğuklar bastırmadan kullanma isteğimi zor bastırıyorum çünkü
    3)kırmızı renkte istiyorum ama repsol renkte olup arada 300-400 ytl fark olan ilanlar var.renk farkının fiyatta bukadar etki etmesi normalmidir?
    saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı cem_ali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1)2006 model 9000 km de ve fiyatı 2900 ytl (pazarlık yapılmış fiyat) ye buldum.sizce bu fiyat uygunmudur ve 2006 modele göre km normalmi çokmu
    Daha uygununu mu arıyorsun yaw Hatta temiz mi diye işkillen bence 29oo bana düşük geldi kazası borcunu araştır bundan daha aşagıda bulmak zor

Motosikleti
    S&T GT250 R
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha uygununu mu arıyorsun yaw Hatta temiz mi diye işkillen bence 29oo bana düşük geldi kazası borcunu araştır bundan daha aşagıda bulmak zor
    temizmi diye işkillenmememin sebebi.100-200 ytl üzerine 2006 model başka motorlarında olması mesela 2006 6000 km de bitane daha var 3000 ytl.
    alınca tabiki servise götürüp baktırıcam

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    arkadaşım fiyat gayet güzel. ben 2005 9000 küsürdeki makinayı 2.850 ye aldım artı döküntü...fiayt güzel kazası yoksa.. km işinede şöyle bak bu motor için 10.000 km önemli değil fakat nasıl kullanıldığına bakmak lazım. bunlar genelde acemi motoru ve hırpalanır. örneğin birii 3500 km de olur debriyaj şanzıman vs hasar grmüştür diğeri 30.000 km dedir sürekli uzun yol yapmıştır ondan temizdir... bence alacağın zaman bir ustada kontrol ettir....
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    2900ytl iyi fiyat genelde 3000-3500 arasında değişiyor bu motorların fiyatı.ben 2005 model 5000km aldım 3600ytl verdim.noter işlemleri dahil.9000 km bu motor içi onemli değil motoru almaya karar verdiğinde sahibinden servis kaıtlarını iste bakalım bakımlarını yapmısmı diye.repsol olması fiyatta artıs sağlmaz hep aynıdır.repsoldede 125cc var diğerlerindede ama repsl daha havalı duruyor sankim şimdiden motorun hayırlı olsun

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yeni kasalar çıktığından eski kasalara oLan rağbet azalacaktır Biraz daha beklemelisin bence
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    honda cbr125r kırmızı
    Alıntı cem_ali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    temizmi diye işkillenmememin sebebi.100-200 ytl üzerine 2006 model başka motorlarında olması mesela 2006 6000 km de bitane daha var 3000 ytl.
    alınca tabiki servise götürüp baktırıcam
    msn e eklesene beni dostum

musluksuyu@hotmail.com

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    arkadasım yenı kasalar gelmıcek ıcın rahat olsun mrk etme bu konuda...ama makına cıdden temızse kaza yapmamıslarsa rodajı ııse kacırma...kesınlıkle bı honda bayıne gotur baktır orda kayıtlarıda vardır ne yaptıkları ettıklerı tabı eger bakaımları orda yapıldıysa bıde bılene gosterdınmı sorun yoktur kafan rahat olsun

Motosikleti
    yok yok yook :)
    benden ucuza alan varmı arkadaşlar geçen temmuz ayında aldım 2006 model 8000 kmde kazası belası yok motorun

Motosikleti
    S&T GT250 R
    yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim.sanırım yarın bi motora bakmaya gidicem.dediğiniz gibi servis kağıtlarını isteyip bir ustaya baktırıcam

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    al gitsin ya.Ne demişler aldığın yanına kardır
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)