Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ikinci el scooter tercihinde yardimci olurmusunuz

Motovento
    REKLAM ALANI

1.aprilla scarabeo 150 nin ikinci eli 2011 model 12000km 5000tl istiyorlar.
    2. honda 6000-7000 km de ps150 de 5500tl istiyorlar.
    3. honda pcx125 ise 2012 model 2000-4000km arasi ikinci eli ise 5300felandir fiyati.

SİMDİ BU MOTORLARİ SECTİM BUNLARDAN BİRİNİ ALACAM AMACİM HEM NADİR Bİ SEKİLDE UZUN YOL HEMDE GENEL OLARAK KİSA YOLLARDA KULLANACAM GENELDE CİFT KİSİ BİNİLECEK VE BU ARADA BENİM İLK SCOOTER MOTORUM OLACAK ALLAHİN İZNİYLE BANA YARDİMCİ OLURSANİZ COK SEVİNİRİM.SAYGİLAR AKİF

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salvoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    bi kere al temiz al pcx ;) sağlam motor .

aslinda bende oyle dusunuyorum pcx ikinci elleri sifir denecek kadar temiz olur

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    aprilia dan şaşma derim güç ve düşük yakıt tüketimi ve sorunsuz motoru ile segmentinin lideri ,gerektiğinde 250 cc lik bir motor gibi atik ve 150cc lik bir motor kadar tüketimi var,hafif ve kıvrak ,eğer istanbulda oturuyorsan seçimin aprilia olmalı ama ufak bir ilçede isen ötekilerde uygun olur
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

evet kac zamandir aprilla ve digerlerini arastiriyorum elbette aprilla bu segmentte guclu bir makina lakin sifir alacak gucum yok ikinciel fiyatlarda temiz var 2010-2011 model lakin kilometreleri yuksek 10000-15000 bi problem olurmu acaba kararsizim.bide ben istanbulda oturuyorum

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    pcx iyi güzelde 125 lik motora 5000-6000 tl cok değil mi?
    kesinlikleee KYMCO kesinlikleeeee

Motosikleti
    YAMAHA WR125R, UTV150
    125 bws pcxden daha iyi dir diye dusunuyorum ama bn alsam yne pcx alırım scooter sonucta 100 gtms 120 gtms farketmez seklim olsun pcx dha tarz bi motr
    ..
    Çevir Gazı Yanlasın..:queen:[570][/570]

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aprilia dan şaşma derim güç ve düşük yakıt tüketimi ve sorunsuz motoru ile segmentinin lideri ,gerektiğinde 250 cc lik bir motor gibi atik ve 150cc lik bir motor kadar tüketimi var,hafif ve kıvrak ,eğer istanbulda oturuyorsan seçimin aprilia olmalı ama ufak bir ilçede isen ötekilerde uygun olur
    +1

aprilia scarabeo 200 hepsinden üst sınıfta zaten, ama gel gelelim yakından görmemiş, kıyaslamamış, binmemiş, adama forumda anlatmak zor iş zaten bizim gibi bu motorları test etmiş olsa hadi onuda geçtim sadece scarabeo 200 kullansa zaten soru bile sormadan scarabeo 200 alır

tolga en güzel şekilde tarif etmiş zaten

pcx ile 100km/h geçen sevinçten topic açıyor "110 gördüm diye" 2 kişi pcx ile allah yardımcın olsun, hadi psi150 bi nebze..

ayrıca aprilia nın km sine bakma bakımlı ve kazasız ise korkmadan alabilirsin..sonra yanından geçen cbf150 ler seni üzmesin
    Tolme bunu beğendi.

pahalı oldugu doğrudur pcx in ama hem yeni bir model hemde alacagımi ikinci elin kilometresi fazla değil.aprillalaya gelince çok guclu bi makina sanki pek piyasası olmayan bi motordur çunuku sitelerde 14-15 tane var ikinci eli bide kilometreleri yuksek 10000-15000 arası var piyasada ikinci el ve fiyatta 4500-5000 arası değisiyor mustafa hocam tavsiyene yoneldim aprillaya yoğunlaştım

Motosikleti
    Alıntı ak5281 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pahalı oldugu doğrudur pcx in ama hem yeni bir model hemde alacagımi ikinci elin kilometresi fazla değil.aprillalaya gelince çok guclu bi makina sanki pek piyasası olmayan bi motordur çunuku sitelerde 14-15 tane var ikinci eli bide kilometreleri yuksek 10000-15000 arası var piyasada ikinci el ve fiyatta 4500-5000 arası değisiyor mustafa hocam tavsiyene yoneldim aprillaya yoğunlaştım

pişman olmaz dua edersin yakından inceleyip kullanırsan dahada hayran olursun.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Aprilia'dan şaşmayın. Kilometreler yüksek, çünkü sağlam yol makinası. Ben bir tek kayış değiştirdim ve eskisi gibi atik. Mesela benimki daha 1 yaşında ve 20 bin km de. Ayrıca çok sağlam. En az 4-5 kere kendi yaptığım mallıklardan dolayı üzerinden sağlamına düştüm banamısın demedi. ön karenajda bir iki pasta cila ile ayna ve sinyal değişimiyle eski haline geldi. Başka motorlar olsaydı kesin pert olurdu. Hem şehir içi hem de yakın çevre gezilerine artçımla gideyim diyorsanız düşünmeden Scarabeo bakın derim. İkinci eli yok gibi görünmesi bir yanılgı, zira kimse satmak istemiyor sıkışmadıkça. Bizim burada bir tane tarihi eser 130 bin kmlerde olan Scarabeo 100 var, hala yollarda...

tavsiyelerinize uyacam simdi aprillaya karar verdim bide kaldiki saglam ve temiz bi ikinci elini bulmaya iki tane buldym aslinda 5000-6000 tl arasi onlarla konusacam anlasirsak alacam kismetse lakin motorda ve parada anlasamasak bekliyecem saglam temiz ikinci elini bulmaya.BEN İSTANBUL BAHCELİEVLER DEYİM SAYET ALİRSAM APRİLLAYİ SERVİSİNİ Mİ BULMAM LAZİM YOKSA HERHANGİ Bİ MOTORCUYAMİ GOSTERMEM LAZİM MOTORUN DURUMUNU.

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    evet kac zamandir aprilla ve digerlerini arastiriyorum elbette aprilla bu segmentte guclu bir makina lakin sifir alacak gucum yok ikinciel fiyatlarda temiz var 2010-2011 model lakin kilometreleri yuksek 10000-15000 bi problem olurmu acaba kararsizim.bide ben istanbulda oturuyorum
    aprilia için 10000km hiç birşey2011 temiz kazasızsa alınır,yeterki bakımları zamanında yapılmış olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:19 ----------

tavsiyelerinize uyacam simdi aprillaya karar verdim bide kaldiki saglam ve temiz bi ikinci elini bulmaya iki tane buldym aslinda 5000-6000 tl arasi onlarla konusacam anlasirsak alacam kismetse lakin motorda ve parada anlasamasak bekliyecem saglam temiz ikinci elini bulmaya.BEN İSTANBUL BAHCELİEVLER DEYİM SAYET ALİRSAM APRİLLAYİ SERVİSİNİ Mİ BULMAM LAZİM YOKSA HERHANGİ Bİ MOTORCUYAMİ GOSTERMEM LAZİM MOTORUN DURUMUNU.
    benim bildiğim kadarıyla anadolu yakasında kadiköy motor ,avrupa yakasında maslakta merkez servis var bu ikiside istanbuldaki aprilia ve piaggio kullanıcıları tarafından övgü gören güvenilir servisler
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    benim ybr 250 işi olmayaydı 5 bin liraya beyaz bi scarabeo alacaktım..aslında motorlari 3 lesek mi ne yapsak abi-kardeş-bacı olurdu
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ybr 250 işi olmayaydı 5 bin liraya beyaz bi scarabeo alacaktım..aslında motorlari 3 lesek mi ne yapsak abi-kardeş-bacı olurdu
    ya sedat hiçmi adrenalinin heycanın zevkin yok ya hala ybr dionya sana inanamıyorum
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    havalar soğudukça 2011 ler fiyaları düşebilir! takipde ol. şu an yok satan bir makina , yakın arkadaşım ağustos ayında sıfır bulamadı 1000km de gidip kuşadasından aldı geldi..

bende istanbul bahçelievlerdeyim eğer bir scarabeo ya bakacaksan sana yarımcı olurum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:48 ----------

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sedat kardeş ybr250 alıcakmısı almayacakmısın bilmem ama geçenlerde bir ybr250 li kuryeye artçı oldum inan krank beynimle dişlerim arasında dönüyodu sanki.. scarabeo200 onun yanında bildiğin mercedes
    Tolme bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA WR125R, UTV150
    rks 150 titanic apache pesindn bakar..
    Çevir Gazı Yanlasın..:queen:[570][/570]

zaten suan arastirmaya gecmisim aprillayi dadiginiz gibi kis geliyor biraz fiyatlar dussun tetikte bekliyorum

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hangi marka alırsan al temizi seni üzmez ama elinden düşünce lazım olabilecek parçaları sor varmı fiyatını karşılaştır yan grenaj varmı ne kadar ön grenaj far sinyal fren balatası kayışı beyendiğin birkaç markanın fiyatını araştır kağıda yazıp karşılaştır 125 cc scooterde alma iki kişi ağır gelir

şurdan ikinci sayfada başka siteden alıntı yaptığım yakıt değerleri var 200cc ile 400 cc scooter arasında yakıt olarak çok büyük fark yok http://www.motosiklet.net/forum/scoo...tml?highlight=

Motosikleti
    Şu an yok.
    Uzun kilometreler yapmış Scarabeo kullanıcısı olarak şunu da belirteyim ; parçaları pahalı değil, Astronomik!!!
    Bir ön far kazara kırılırsa 1 milyar civarı ( 430€+KDV), bir ayna 90 lira, kaza geliyorum demez, ne kadar iyi kullanırsanız kullanın, çok yol yapıyorsanız insanın başına olmadık seyler gelebiliyor. Ha ben isten eve evden ise giderim pek yol yapmam diyorsaniz o ayri. Durduk yerde yerdeki motor yağına basıp kayıyorsunuz, ayinin biri yolda sizi sikistiriyor, sarhoşun biri gece çarpıp deviriyor vs. Uzun lafın kısası uzun süre kullanacaksanız parça değişimlerinizde cebinizde bir krater açacak buna hazırlıklı olun. Scarabeo kullanıcısı olarak bunları belirteyim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)