Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

benzin 3 ytl yi aşdı sizceister istemez motosiklet kullanımı artarmı :D

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    arkadaşlar bildiğiniz gibi benzin 3 ytl yi aştı benim tahminim artık sokaklarda daha fazla motosiklet görücez sizler ne düşünüyosunuz bu konuda (not: arabam olmadığı için kendimi şanslı hissediyorum )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Kanımca daha çok dizel araç satışları patlar, yada otogaz dönüşüm cihazı satışları, v.b. ürünler...
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Motosikleti
    cbf 150 (12)
    doru diyosun ama dizele gelen zamda küçümsencek gibi değil ya bundan sonra lpg li x5 lerden çok gözükmeye başlicak yada millet depoya işemeye başlicak

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    motosiklet kullanmak farklı bişeydir sevdadır ben sanmıyorum ki benzine gelen zamdan dolayı bir otomobil sürücüsü gidip motosiklet alıp trafiğe çıksın,bu imkansıza yakın bence
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    bence değişen bişey olmaz benzin daha öncede 3 ytl yi aşmıştı bişey oldumu hayır şimdi olucak mı hayır

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    değişen bişey olmazzz. toplumda. arabayı bırakıp motor alan kişilere.. gülerek karşılık veriolarr. bu kanı değişmediği sürece benzine ne kadar zam geliirse gelsin otomobillerin az yakması için çözüm bulunur ama motorsikletin en ii çözüm olduğu kimsenin aklına gelmezz.
    saygılarr.
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

Motosikleti
    cbf 150 (12)
    ama arkadaşlar benim tahminim şimdi olmasa bile yazın işi 4 5 km rede olanlar niyetleri olmasa bile alıyım bi motor hem trafikten kurtulurum hem ucuza mal olur mantığını kullanmaya başlayabilir ki inşallah böyle olur çünkü biliyosunuzki kıçı motorun selesine değen herkes artık bi motosiklet vazgeçilmezidir

canavar_hk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    motosiklet özel bişeydir..bende hiç sanmıyorum sırf benzin yuzunden motosikletler çoğalsın...bazı araçlar motosikletlerin cogundan daha az yakıyo...adam arabasını satıp motosiklet alcagına 1 2 milyar daha verip LPG taktırır daha iyi...

Motosikleti
    cbf 150 (12)
    galiba haklısınız anlaşılan birgün herkes motosikletçi olucak sıloganı vuslata kaldı lpg denenşey ortadan kalkmadıkça

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Nedense benzin 3 ytl yi aşında motora daha az biner oldum

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Ben dün sabah pompada gördüm zammı benzin ne akdar artarsa artsın talep düşmeyecektir.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

motora bile binilmicek bu gidişle.

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    bence daha da artar..millet arabaya binemiceğinden dolayı motosiklete sarıcak...gerçi motorlarda az yakmıyo ama..
    As The Years Go Passing By...

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Açıkcası benzinin yüksek olması beni arabadan soğutuyr Motor az yakar çok kaçar ayrca trafiktende kaçarsınız
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    benzinin 3 ytlyi aşması bana göre arabası olan arkadaşların motosiklet kullanmaya daha sıcak bakmasına sebebiyet verecektir benzin fiyatının artmasının etkisi olmayacağını söyleyen arkadaşlar bence yanılıyor mutlaka etkileyecektir bugün değil ama yarın muhakkak etkileneceğiz çünkü benzin maaştan daha çok zam görüyor şartlar böyle olunca etkilenmemek mümkünmü arkadaşlar

mehmetcalli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125 & Mz 301 Fun & Presto 150t
    Yakında motorlardada yaygın bir hale gelir lpg

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Dizel ve LPG satışının artacağı kesin. Bizim millet motora biraz soğuk bakıyor. Aslında pek de haksız sayılmazlar. Güzel havalarda neyse de yağmur çamurda da çekilmiyor....

Motosikleti
    600cc
    Turkiye'de son 15 yildir artan seyler: benzin fiyatlari ve vergiler. evet motosiklete olan ilgi de katlanarak artiyor ama bunun nedeni maliyet degil, motosiklet aski.

benzin fiyatlari litresi 10 ytl olunca anca o zaman motor satislarini etkiler. daha once de bir sure 3 ytl'yi gormustu benzin, yeni bir olay degil ki...
    [COLOR="Sienna"]Acta est fabula.[/COLOR]

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı mrsago adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bildiğiniz gibi benzin 3 ytl yi aştı benim tahminim artık sokaklarda daha fazla motosiklet görücez sizler ne düşünüyosunuz bu konuda (not: arabam olmadığı için kendimi şanslı hissediyorum )
    sen şöyle 600 lük SS ya da 1000'lik touring alda göreyim ben seni o zaman. Benzin 3 lirayı aştı diye 1400cc araba mı alıyon görürüz o zaman
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Sanırım 600cc ye geçiş planlarını bir süre erteleyeceğiz Yada tüp'mü taksak
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)