Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

honda cbr 600 rr niye kötüleniyo??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    elbet birgün cbr600rr ama önce cbf 150 xD
    sitede gezerken bazı yazılar dikkatimi çekti
    ben tam bi cbr 600rr hastasıyım ve hayalim inş o motorada bincem. şimdi sorum şu "cbr 600rr başlangıç motoru değildir"doğrudur ama niye değil 1 2 senelik 250cc tecrübesi olduktan sonra hala yanlış seçimmidir? piyasada cbr 600rrden başka motoru gözüm görmüyo ondanda soğursam hiç motorum olmycak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    600 RR kötüleniyor deyince bende yanlış anladım nesini kötülüyolar acaba dedim, sen yeterli tecrübeyi kazandıktan sonra neye binersen bin, bu dediğin sadece 600 RR için geçerli değil ki..

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    kötülemek diye yazdın, düşürdün bizi buraya. ben de kim ne demişki diye bakıyorum.. nolmaz.. nolamaz.. vaktimizi aldın bak..

bahsettiğin alet benim için şimdilik bi hayal ama güzel bi hayal. kimsenin de kötülediğini duymadım.

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1-2 senelik 250cc sürücüsü olan birisi bu motoru rahat bir sekilde kullanır tabi başlarda biraz dikkat etmek gerekir
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Motosikleti
    Honda Cbr 600rr
    1,5 yıldır kullanıyorum rakip diğer marka ve model süren arkadaşlarım var karşılaştırdım onların motorlarınıda sürdüm...

sonuçta şahsi fikrim cbr600rr....

not:enduro,chooper,cruiser reklamı yapmasınlar! konu dışı...
    it's just living and leaving::145::

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    1-2 senelik deneyimim var demişsin 250 cc ile 600 cc ile arasın da başka geçiş motoru yok ki, 5.000 km yaptıysan geçersin artık

Motosikleti
    Artık Yok...
    benim arkadaşımın ilk motoruydu bende çok karşı çıkdım alma malma dedim önceden motor sürmüşlüğüde benim scooterı sürmekden öte değildi ama adam gayet güzel biniyor daha kazası düşmeside yok..

Motosikleti
    150 ZC
    al dostum ben seni destekliyorum

Motosikleti
    elbet birgün cbr600rr ama önce cbf 150 xD
    anlatmak istediğimi yanlış aktardım sanırım biraz hırçın bi makine olduğu için destek göremedim kötülemek diilde tavsiye etmediler diye değiştiriym ozaman:D son 2 3 yazı maral oldu bu gaz yeterli heralde:D

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-2 senelik 250cc sürücüsü olan birisi bu motoru rahat bir sekilde kullanır tabi başlarda biraz dikkat etmek gerekir
    Ne kadar da kolay dimi 1-2 sene 250cc Ne sürmüş Cbf 250 mi Mz 250 Hyo 250 mi Kaç km yapmış Oturaklı insanmı Bilinçlimi Bunları bilmeden Cevap vermek Çok kolay degilmi...

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-2 senelik deneyimim var demişsin 250 cc ile 600 cc ile arasın da başka geçiş motoru yok ki, 5.000 km yaptıysan geçersin artık
    Tamam artık Arkadaşta onayı vermiş hemen git bitane al ne olcak..

Alıntı EFSANE98_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlatmak istediğimi yanlış aktardım sanırım biraz hırçın bi makine olduğu için destek göremedim kötülemek diilde tavsiye etmediler diye değiştiriym ozaman:D son 2 3 yazı maral oldu bu gaz yeterli heralde:D
    Bu gazla R1 falanda Alırsın sen.. aman kardeşim gözünü seviyim sadece Dikkatli ol derim ben Çok hemde Haberleri bütün gün takip ederim Kötü haber aktarıp Keyfinizi hayalinizi sulandırmayacam Kazası kötüdür Bunun bilincinde ol Benim 65 gün yatakta olmam Acıları bunu ben bilirim o acılara Hiç bi dünyadaki zevk Eşit degildi.. Olamazda..
    [CENTER][U]% 100 Koruma % 100 Yaşam [/U] [COLOR="Indigo"]| Kaskını Tak..! |[/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]EndurO TourinG [/COLOR][/B]:bounce:[/CENTER]

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Kimse CBR600RR'yi kötüleyemez , orta sınıf racing'in en iyi makinesidir .

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı omerdusmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar da kolay dimi 1-2 sene 250cc Ne sürmüş Cbf 250 mi Mz 250 Hyo 250 mi Kaç km yapmış Oturaklı insanmı Bilinçlimi Bunları bilmeden Cevap vermek Çok kolay degilmi...

Tamam artık Arkadaşta onayı vermiş hemen git bitane al ne olcak..

Bu gazla R1 falanda Alırsın sen.. aman kardeşim gözünü seviyim sadece Dikkatli ol derim ben Çok hemde Haberleri bütün gün takip ederim Kötü haber aktarıp Keyfinizi hayalinizi sulandırmayacam Kazası kötüdür Bunun bilincinde ol Benim 65 gün yatakta olmam Acıları bunu ben bilirim o acılara Hiç bi dünyadaki zevk Eşit degildi.. Olamazda..
    Sen takılmaya devam et, Adam 2 senedir 250 cc kullanıyorum diyor, Tüm geçiş motorları 250 cc dir, bilmediğimiz 400- 500 cc motorlar mı var geçiş için? Biliyorsan söyle ya da en az 1.000 km CBR 125 kullan ondan sonra geç diyenlerden misin? Neye muhalefetsin anlamadım ben!!!

600 rr kurban oluyummmm dermişimm :d

süper motor eleştirmeye bile gerek yhok ama başlangıç motoru deill

başlangıç motoru bence 125 cc bir vitesli motordur

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    0-100 km hızlanması 2 saniye civarı olan, gaz konunun hareketine birebir ve anında tepki veren, muhteşem bir sesi ve harika görüntüsü olan bu muhteşem makine asla ve asla uygun değildir, saydığım tüm özellikleri insanı gaza getirir ve bu da kaza getirir arkadaşım mükemmel kullandığı bu motorla sahil yolunda bir arabanın hatası sonucu ölümden döndü, arabalar onu görmemişti bile... kaza anında 150 km hızdaydı, yola çıkışından 3-4 saniye sonra
    ister 5000 ister 50000 km yap istediğin kadar motora hakim ol o motorla güvende değilsin
    ancak kendine süper hakim olabilen çok çok bilinçli biriysen ve o motor seni gaza getirmeyecekse al tadını çıkart derim ben

bu arada draggy honda cbf 500 bence 600rr için mükemmel bir geçiş motorudur, yani var
    [B][COLOR="Red"]Hayatında birkez motora binip de zevk alan insan bir daha hiçbirşeyden zevk alamaz...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı khazid-hea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0-100 km hızlanması 2 saniye civarı olan, gaz konunun hareketine birebir ve anında tepki veren, muhteşem bir sesi ve harika görüntüsü olan bu muhteşem makine asla ve asla uygun değildir, saydığım tüm özellikleri insanı gaza getirir ve bu da kaza getirir arkadaşım mükemmel kullandığı bu motorla sahil yolunda bir arabanın hatası sonucu ölümden döndü, arabalar onu görmemişti bile... kaza anında 150 km hızdaydı, yola çıkışından 3-4 saniye sonra
    ister 5000 ister 50000 km yap istediğin kadar motora hakim ol o motorla güvende değilsin
    ancak kendine süper hakim olabilen çok çok bilinçli biriysen ve o motor seni gaza getirmeyecekse al tadını çıkart derim ben

bu arada draggy honda cbf 500 bence 600rr için mükemmel bir geçiş motorudur, yani var
    Verilebilecek en güzel cevap
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı khazid-hea adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2 Senedir 250 lik kullanan bir adam rahatlıkla 600 lüğe alışmaz mı acaba, çoğumuz direkt yüksek cc den başlamadık mı ( başlanır başlanmaz o tartışmaya girmek bile istemiyorum) Ama burada zaten başlamış ve kullanan birisinden bahsediyoruz, cbf 500 600 rr tarzı değil ya o yüzden geçiş motoru değil dedim, yoksa 300-400-500 cc lik cruiserlar, scooterlar bile var ama CBR600 için uygun geçiş motorları değil bence... HA bi de bende race heveslisiydim ilk emeklediğim zamanlarda motor üzerine; nereye gitsem 125 CC küçük bir race ile başlamamı ve en az 1.000 km yaptıktan sonra 600 lüğe geçmemei önermişlerdi. Tüm forumları aratın bu tür önerileri çok bulacaksınız. Ben de bu yüzden race ve hız tutkumdan vazgeçtim Cruisera gönül verdim, iyi ki de yaptım

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    600cc motorum hiç olmadı, ama forumdan öğrendiklerimle:

Hayatta motor kullanmamışken 600cc kullanmak çok tehikeli, ama 250cc bir motordan 600cc racing motora geçmek o kadar kötü değil. Yine de arada bir 500-600 cc süperspor olmayan motorla 5-10 bin km tecrübe kazanmak fena olmaz. 250cc'de fazla gaz verip, patinajla-ön kaldırarak vb. kontrol kaybedip kaza yapmak pek sık rastlanılan bir şey değil, ama 600RR gibi bir motorda mümkün.

Şahsen ben bir sonraki motorumu 600cc SS almayı düşünmüyorum, CBF500 veya MT03 tarzı bir alet düşünüyorum. Ama seneye MT03 alırsam, sonraki sene kullanım amacıma göre 600'lük SS almayı düşünebilirim.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    draggy cbf500 güçlü olması ve seri olması nedeniyle uygun bir de naked olduğu için motor kontrolünü daha rahat öğretir o yüzden dedim
    bende race motorlara hastayım ama cruiser kullanıyorum yukarıda yazdığım sebeplerden dolayı, o motorun üzerinde ben kendime hakim olamam, dediğim de buydu zaten tabii ki kullanma şansı var ama kendine hakim olması lazım
    birde arkadaşın kullandığı 250 lik motorla 600 rr arasındaki fark çok fazla bunu da unutmamak lazım, insanların uyarması çok doğru, arkadaş tüm bunları değerlendirip kendi kararını alıcak, forumun amacı da bu zaten
    [B][COLOR="Red"]Hayatında birkez motora binip de zevk alan insan bir daha hiçbirşeyden zevk alamaz...[/COLOR][/B]

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    şimdi hepiniz bana kızacaksınız ama akşam akşam konuşucam ;
    ben cbr (r) serisi motorları herzaman kötüledim kötülemeye devamda edeceğim ölümcül kazaların çogunu bu racing makinalar yapıyor biçok arkadaşımı kaybettim bunlar yüzünden, bunlar normal trafikte asla binilecek aletler değil ha hava atacaksan ayrı konu bikere olağan üstü rahatsız pistte kullanmayacaksan ne diye binersin trafikte tecrübe falan hikaye .......ölümcül.....motorlar...asla binmem .....sende binme derim değerli dostum onca 250 cc naked varken.
    affınıza sıgınarak düşüncem bu!!!

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Ben bu yaz kullandım gazı bir açtım direk ön kalkıyor ne oluyoruz dedim arkadan bi kişi çekiyormuş gibi oluyorsun anlıyacağın şakaya gelmez!!!
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)