Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bi bakarmısınız

Motovento
    REKLAM ALANI

polemik polemik polemik

girmeyin böle kötü şeylere

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    hyo bence iyidir.boyun tam olarak erişmese de parmak uçların değer sanırım bu da sorun çıkarmaz heralde...
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    salcano 125 mt
    Alıntı headhunter251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyo bence iyidir.boyun tam olarak erişmese de parmak uçların değer sanırım bu da sorun çıkarmaz heralde...
    BU-undan önceki motorumda parmak ucalrı değiyordu ve sorun oluyordu tam basması ii oluyor bir bakaçam artık saol yorum için

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Benim boyum 25 sene önce 1.65 idi fakat geçen yıllar boyumu kısalttı şuan 1.62 yim ve aynı kasaya sahip gs 500 e sorunsuz binebiliyorum.

Size bir ipucu vereyim motora binerken ayağınızın birinin burnunun bile değmesi yeterlidir.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    salcano 125 mt
    [QUOTE=İHTİYAR;858733]Benim boyum 25 sene önce 1.65 idi fakat geçen yıllar boyumu kısalttı şuan 1.62 yim ve aynı kasaya sahip gs 500 e sorunsuz binebiliyorum.

Size bir ipucu vereyim motora binerken ayağınızın birinin burnunun bile değmesi yeterlidir.[

böyle kullanıcıların yazıp beni bilgilendirmesi beni çok sevindiriyor teşekkürler bilgi için şimdi bindiğim scooterde bile nerdeyse full koruma çıkıyorum bazı cahiller bakıp bana suna bak sanki kawasaki sürüyor diyor sanki bindiğim 10 km hızla giden bir arac bilmiyorlar işte ....

takma öle diyenleri banada benzer şeyler sölüyolar mesela;

(motorumu göstererek) bu değil de bunun daha kalın tekerlisi var (600 lük ss makinaları kastediyo) onlara binerim ben dio mesela

halbuki bilmiyoki o makineyi altına versen kaç km gidebilecek

Motosikleti
    salcano 125 mt
    Alıntı Burhansefa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takma öle diyenleri banada benzer şeyler sölüyolar mesela;

(motorumu göstererek) bu değil de bunun daha kalın tekerlisi var (600 lük ss makinaları kastediyo) onlara binerim ben dio mesela

halbuki bilmiyoki o makineyi altına versen kaç km gidebilecek
    Zaten kafama bi kask takarım bir gün kaza yaparsam onlar mı bana fayda edecek scooterımada binerim full korumada
    çıkarım senin makinada dehşet şimdi anlamayan cahal cahal konuşur... eee ne demişler etme cahil ilen sohbet küstürüsün silme camla kestirisin ... bende öle yapıyorum he diyip geciyorum

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    ben de bir sorun olacağını sanmıyorum. biraz da tecrüben varsa eğer, boy eksiğini kapatabilirsin oradan
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

Motosikleti
    salcano 125 mt
    Alıntı marwel114 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de bir sorun olacağını sanmıyorum. biraz da tecrüben varsa eğer, boy eksiğini kapatabilirsin oradan

sorun şöyle yaşamıştım artçı ile giderken sağa dönmek için direksiyonu kırdım yer eğimli olduğu için ucu değen ayağım iyice kaydı toparladım ama kas gücü gerektiren bir şeydi zira arkamdaki arkadaş boy 2 metre kiloda 110 du ama nerdeyse devrileçektik o yüzden sıkıntım .Şimdiki motorumda çok rahat değiyor kaç kilo olursa olsun artçım sorun yaşamıyorum

hocam evet benim motorum yok şimdilik ama çok kullandım benim dayı oğlunda var hyo gt250 benim boyum 1.70 yani çok farklı değil ama gayet rahat kullanılıyo zaten giderken sorun yok durduğunda da büyüklerimin dediği gibi motoru düşürmeyecek kadar ayağın dokunsa bile yeter tabi tecrüben hiç sorun yaşamazsın.
    boy kısalığı ss kullnırken işe yarıyobacakların çok ağrımıyo...daha rahat

Ayşe şule ablamızı bende çok beğeniyorum gerek yazılarını gerek testlerini okuyorum kendisinin kawa versy testi var ki 840 mm oldukca yüksek bi motor

merak etme abicim sen üstesinden gelirsin o motorun
    gönlünden geçene en kısa zamanda kavuşman dileğiyle
    :bestmt:

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    benim boy 1,70 cm sele yüksekliği 80 cm olan motoruma rahatlıkla yere tam olarak basıyorum sizinde belki biraz zorlayarak bunun üstesinden gelmeniz gerek

Motosikleti
    salcano 125 mt
    Alıntı BikerBoyz34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam evet benim motorum yok şimdilik ama çok kullandım benim dayı oğlunda var hyo gt250 benim boyum 1.70 yani çok farklı değil ama gayet rahat kullanılıyo zaten giderken sorun yok durduğunda da büyüklerimin dediği gibi motoru düşürmeyecek kadar ayağın dokunsa bile yeter tabi tecrüben hiç sorun yaşamazsın.
    boy kısalığı ss kullnırken işe yarıyobacakların çok ağrımıyo...daha rahat

Ayşe şule ablamızı bende çok beğeniyorum gerek yazılarını gerek testlerini okuyorum kendisinin kawa versy testi var ki 840 mm oldukca yüksek bi motor

merak etme abicim sen üstesinden gelirsin o motorun
    gönlünden geçene en kısa zamanda kavuşman dileğiyle
    eyvallah yorum için hyo kullanan benle nerdeyse aynı boy olan birisi çıktı var birinde o motordan gönlünün olmasını bekliyorum olmazsa çalaçaz artık:D:D:D

Alıntı LABO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah yorum için hyo kullanan benle nerdeyse aynı boy olan birisi çıktı var birinde o motordan gönlünün olmasını bekliyorum olmazsa çalaçaz artık:D:D:D
    inşallah en kısa zamanda alırsın motorunu abi gerçekten güzel bi motosiklet herkes hyoya önyargılı baksada bence fiyatına göre çok tatmin edici ve sorun çıkartacağını düşünmüyorum.bende maddi imkanlar el verince gt250r almayı düşünüyorum
    Herşey gölünüzce olsun kazasız belasız sürüşler
    :bestmt:

Motosikleti
    salcano 125 mt
    Alıntı cbf 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim boy 1,70 cm sele yüksekliği 80 cm olan motoruma rahatlıkla yere tam olarak basıyorum sizinde belki biraz zorlayarak bunun üstesinden gelmeniz gerek
    Yorum için teşekkür ederim yanılmıyorsam cbf 150 lilerin amortisörleri çok güzel esneme payı iyi ağırlık bindikçe sele mesafeside düşüyor benim merak ettiğim hyonun amortisörleri cbf gibi mi

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    SS modellerde ganelde arka amortisör esnemez... Sadece darbe yumuşatma görevi yapar... Ama zamanla biraz esneyecektir....

Sorun olmayacağından eminim...Aynı boydayız ve ben çok rahat bir şekilde ayaklarımı yere basabiliyordum...

Gene de basamassan döşemenin süngerine biraz modifiye yaptırırsın... Hevesin kursağında kalmaz merak etme...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bugün burda yarın şurda ertesi gün kimbilir nerde
    Motosikleti
    33 ACJ 92 ve 33 R 2170
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lafını bilde konuş. Ayşe Şule yi ne kadar çok sevdiğimi ve onu bu site de hep ne kadar koruduğumu herkes bilir. Her lafa atlıyor olmanı, bilmiş bilmiş konuşmanı çocukluğuna veriyorum.. Senden bilgili abilerimiz bile yorum yapmıyor bu kadar. Biliyormuş havası yaratmaya çalışmayıp biraz okuyup öğrenmen senin yararına olacaktır. Hepimiz senin geçtiğin yollardan geçtik. Elbet akıl vereceğin zamanlar da gelecek. Hangi motorun selesinin ne kadar olduğunu nereden biliyorsun. Bildiğin tek motosiklet modeli var o da kuzeninin bindirdiği motor. Benden bu kadar. Terbiyeni bozma, adam akıllı dur..
    Bu kadar motosikletçinin içinde biliyormuş havası yaratmaya çalışacak kadar küstah biri değilim. kimseye akıl vermek gibi bir derdim de yok,bu işler zevk meselesi,kimsenin kimseden akıl almaya da ihtiyacı olduğunu sanmıyorum...ayrıca bulunduğum ortama hertürlü motosiklet geldiği için cross,naked,SS,enduro veya touringlerin sele yüksekliklerini birbirleriyle kıyaslayabiliyorum...

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az yavaş ol... Diğer topiclerdede buna benzer ağır sözler kullanıyorsun... Terbiyeli ol.....
    ara sıra iğneli sözler kullanıyor olabilirim,bu sadece benim yaptığım birşey değil,zaten kimse durup dururken birine laf söylemez...bana terbiyeli ol diyorsun ama senin bu lafı söylemen şu ana kadar yapılan en büyük terbiyesizlikkonuyla ilgin alakan olmaması da cabası.........

Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @togepi Ortamı germenin anlamı yok... Ona buna laf atmanada gerek yok... Herkes bildiğini paylaşır..
    ben de bildiğimi paylaşmaya çalışıyorum zaten,ilk önce kimin laf attığını da göremeyecek kadar taraflı davranıyorsunuz hepiniz

Alıntı BikerBoyz34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canımsın ya,gereken cevabı vermişsin abi ,teşekkürler.....

cevap hakkımı kullandım ve konunun daha fazla uzamamasını rica ediyorum..............

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)