Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorda Teker yapmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wokiie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Herkese hayırlı ramazanlar ...

Aklımda motorla teker yapmak var AEA nın teker videosunu izledim fakat sürekli vazgeçiyorum. Teker yaparken motoruma bi sıkıntı gelir diye. Herkes motorunu kızım diye seviyor . Bende bi zarar gelmesini istemiyorum. Aramızda benim gibi arada kalıp biraz olsun bile ustalaşan birileri varsa bana ışık olabilir mi ? Hemen sente yapalım demiyorum tabiki ama yine artistlik yapacak kadar bileyim.

Sorum o ki bana çok pahalıya mal olurmu ? yoksa durma çık salı pazarına (kapalı alana) dene sonra at havanı mı diyosunuz ?????

Bi yol yordam abiler kardeşler :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Regal Raptor + TEK TEKER mi yapıcaksın-OOPS DEGISTIRMISIN R25 MIS

metin6gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 100 loyal rks titanic 150 cbr125r
    en sık karşılaşılan sorun kaldırdıgın tekeri hızlı indirdigin için keçe patlaması olarak dönüyor

tabi debrajı 1 cm fazla bırakmak veya tekerdeyken arka fren pedalına basmayı bi an kaçırmak veya gazı ayarlıyamayıp kavramada giderken bi anda altından kaçırmak gibisonuçlar doğrultusunda motorun kafana geçmesi altından kayması yan yatması çamura batması gibi durumlarda söz konusu ..
    r25 gibi kısmende olsa azımsanmıcak derecede parçası pahalı olan ve granajlı bi motorla bunu deneme cesaretinde bulunup üstüne uzun uzun düşünmüş olman taktire şayan gerçekter başarılar dostum

fikrimi sorarsan takozlarını taktinmı motora iyi viraj almak için dizlerini yere deydirme seviyesine kadar viraj çalışman olur bu tekerden daha fazla adranalin verir ve hakimiyetini arttırır şahsi düşüncem .adranalini pahalı yöntemlerle aramaman yönünde olur benim önerim kardeşim ..

bu tamamen benim fikrim başkası teker sever yapar saygım sonsuz o yüzden aynı saygıyıda beklerim çıkıpta biri yuhlamasın beni ayıptır :D:D

Teker yapıp hava atmak için değil, motoruna hükmetmeyi bilmek için teker yapmayı öğren dostum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)